Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Wyprawa sie zacznie 7 pazdziernika, w bieszczadach jak dobrze pójdzie... bediem 8 paż

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2009
    Postów
    745

    Domyślnie Odp: wyprawa sie zacznie 7 pazdziernika, w bieszczadach jak dobrze pójdzie... bediem

    Cytat Zamieszczone przez Kusto Zobacz posta
    .... przejściu w poniedziałek Działu na Rawki `obiedwie` zdobyciu Krzemieńca i granią graniczną aż po Riabią Skałę i zejściu przez Jawornik...
    Ile czasu Wam to zajęło? Wybieram się w październiku dokładnie na tę trasę tylko w drugą stronę. Z mapy wychodzi ponad 11h ale dziwne czasy na niej są więc wolę się dowiedzieć od Ciebie

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar Kusto
    Na forum od
    09.2010
    Rodem z
    Zgierz
    Postów
    287

    Domyślnie Odp: wyprawa sie zacznie 7 pazdziernika, w bieszczadach jak dobrze pójdzie... bediem

    Pozdrawiam :) dzięki za informację Długi o Balnicy :) do zobaczenia na szlaku...
    Ostatnio edytowane przez Kusto ; 21-09-2011 o 10:02

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Kusto
    Na forum od
    09.2010
    Rodem z
    Zgierz
    Postów
    287

    Domyślnie Odp: wyprawa sie zacznie 7 pazdziernika, w bieszczadach jak dobrze pójdzie... bediem

    Jeżeli chodzi o `rajd` czy tez spokojny marsz poprzez Dział na Rawki dalej na Kremenaros i Riabią i zejście przez jawornik: Z `czasami` tamtędy nam zajmie `na bank` cały dzień, to październik, więc od 6 do 6 po południu i nie wiem czy czołówek nie będziemy używać :) ... Myślę o spokojnym maszerowaniu, ale `cały czas do przodu` z przestankami `tyle o ile`... Sam ciekawy jestem i nie wiem ile nam to zajmie, ktoś na forum pisał, że `energicznie` wyszło mu to przez 10 (pewnie się w ogóle nie zatrzymywał), a ktoś inny pisał, że 12 h `na spokojnie` (pewnie tez nie marudził )... pozdrawiam... ja będę do pary, znaczy nie sam, więc to mnie tez opóźni (szczerość ... połówka ma, tak nie zapodaje jak ja...szkoda...
    Ostatnio edytowane przez Kusto ; 21-09-2011 o 10:01

  4. #14
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2009
    Postów
    745

    Domyślnie Odp: wyprawa sie zacznie 7 pazdziernika, w bieszczadach jak dobrze pójdzie... bediem

    O kurczę !!! Jakoś błędnie myślałem, że to już masz za sobą Z czasów compass-owskiej mapy jak i z tablicy BPN https://picasaweb.google.com/1047635...97919112106178 wychodzi ok. 11.5h, z tym że czasy na Compassie jakieś porąbane Oczywiście to w moim kierunku, w drugą stronę czasy podobne.
    Kierunek taki obrałem ze względu na to że od Rawek do Wetliny większych podejść nie będę miał i dlatego wolę to mieć na końcówce trasy a światła na Połoniny może jeszcze wystarczy

  5. #15
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: wyprawa sie zacznie 7 pazdziernika, w bieszczadach jak dobrze pójdzie... bediem

    Cytat Zamieszczone przez Kusto Zobacz posta
    .. po tym jakiś nocleg w Maniowie albo Woli Michowej... wiem już o pensjonacie `Kira` co sie zowie lecz jeszcze do nich nie dzwoniłem, jak również o Latarni Wagabundy, ale może jeszcze jakieś noclegi tam byłyby możliwe...(?) na pewno będziemy zdeterminowani w jego poszukiwaniu :)... lecz zawsze jakieś wskazówki się przydadzą z Waszej strony, dzięki
    jeszcze takie miejsce jest kolo Maniowa
    http://www.maniow11.kk-net.pl/main.htm
    Nie wiem jak tam jest teraz (warto zadzwonic)- ale 4 lata temu bylo bardzo sympatycznie.

    o ile lubicie takie klimaty :) tobie sie zapewne tam spodoba- ale nie wiem jakie gusta ma twoja połówka bo pensjonat to zdecydowanie nie jest..
    Ostatnio edytowane przez buba ; 21-09-2011 o 11:29
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar Kusto
    Na forum od
    09.2010
    Rodem z
    Zgierz
    Postów
    287

    Domyślnie Odp: wyprawa sie zacznie 7 pazdziernika, w bieszczadach jak dobrze pójdzie... bediem

    Widzę, że Maniów 11 spodoba mnie się (znaczy już mi się podoba :D) i połowie też pewnie... :D

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: wyprawa sie zacznie 7 pazdziernika, w bieszczadach jak dobrze pójdzie... bediem

    ja bym wybrał BALNICE !!... fajne miejsce !!.. i kapliczkę też polecam !

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar Kusto
    Na forum od
    09.2010
    Rodem z
    Zgierz
    Postów
    287

    Domyślnie Odp: wyprawa sie zacznie 7 pazdziernika, w bieszczadach jak dobrze pójdzie... bediem

    Tomasie Pablo, przez Balnice i do kapliczki szli będziemy na pewno, zobaczymy w sumie w końcu gdzie nas zacznie dopadać zmrok :)

  9. #19
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Piastowy
    Postów
    571

    Domyślnie Odp: wyprawa sie zacznie 7 pazdziernika, w bieszczadach jak dobrze pójdzie... bediem

    też polecam Balnicę:
    http://www.balnica.pl/index.php
    ale ten Maniów buby też fajny.

  10. #20

    Domyślnie Odp: wyprawa sie zacznie 7 pazdziernika, w bieszczadach jak dobrze pójdzie... bediem

    zdecydowanie polecam Ci odwiedzić Jankesa i Justynkę (to Maniów 11). jedni z najwspanialszych ludzi, których poznałam w Bieszczadach, spędziłam u nich przy pracy kilka dni. już sam ich dom, rozległe tereny podwórka, spowodują zapomnienie i zatopienie się w ich krainie. mają ok. 40 kóz, wokół kręcą się konie, psy (mniej i bardziej groźne). Jankes to młody bóg. A gdy namówisz Justynkę by zaśpiewała Ci przy ognisku, popłaczesz się jak dziecko......... Skąd ja to znam... piękniejszego głosu nie ma w całych Bieszczadach....

    aha, obowiązkowo kupić u nich ser kozi z niedźwiedzim czosnkiem. mogę zajadać się tym non stop..
    Ostatnio edytowane przez Corka_Browara ; 23-09-2011 o 11:06
    Jimi

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Jak sie dostać z Rzeszowa do Kalnicy koło Cisnej?
    Przez Kusto w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-09-2011, 20:25
  2. Jak sie dostać do Polańczyka??
    Przez koguty w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-08-2011, 09:47
  3. Jak wypisac sie z tego forum???
    Przez GMTurecky w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-08-2008, 02:38
  4. JAK DŁUGO JEDZIE SIE AUTOBUSEM Z SANOKA DO USTRZYK GÓRNYCH ?
    Przez Dziqzz w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10-07-2005, 14:18
  5. Jak dlugo sie jedzie z Krakowa do Bobrki?
    Przez jestynka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-07-2004, 00:15

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •