Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Wyprawa sie zacznie 7 pazdziernika, w bieszczadach jak dobrze pójdzie... bediem 8 paż

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar Kusto
    Na forum od
    09.2010
    Rodem z
    Zgierz
    Postów
    287

    Domyślnie Odp: wyprawa sie zacznie 7 pazdziernika, w bieszczadach jak dobrze pójdzie... bediem

    Cytat Zamieszczone przez jimi_ Zobacz posta
    zdecydowanie polecam Ci odwiedzić Jankesa i Justynkę (to Maniów 11). jedni z najwspanialszych ludzi, których poznałam w Bieszczadach, spędziłam u nich przy pracy kilka dni. już sam ich dom, rozległe tereny podwórka, spowodują zapomnienie i zatopienie się w ich krainie. mają ok. 40 kóz, wokół kręcą się konie, psy (mniej i bardziej groźne). Jankes to młody bóg. A gdy namówisz Justynkę by zaśpiewała Ci przy ognisku, popłaczesz się jak dziecko......... Skąd ja to znam... piękniejszego głosu nie ma w całych Bieszczadach....

    aha, obowiązkowo kupić u nich ser kozi z niedźwiedzim czosnkiem. mogę zajadać się tym non stop..
    tak też zrobię... zajrzę tam, choćbym nawet dzień dłużej miał się kręcić w okolicy to tylko z tego powodu :)

  2. #22
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: wyprawa sie zacznie 7 pazdziernika, w bieszczadach jak dobrze pójdzie... bediem

    Cytat Zamieszczone przez jimi_ Zobacz posta
    aha, obowiązkowo kupić u nich ser kozi z niedźwiedzim czosnkiem. mogę zajadać się tym non stop..
    nie ma nad czosnek niedzwiedzi!! cala wiosne go jadlam (tzn czosnek niedzwiedzi a nie ser kozi od jankesa)
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar Kusto
    Na forum od
    09.2010
    Rodem z
    Zgierz
    Postów
    287

    Domyślnie Odp: wyprawa sie zacznie 7 pazdziernika, w bieszczadach jak dobrze pójdzie... bediem

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    nie ma nad czosnek niedzwiedzi!! cala wiosne go jadlam (tzn czosnek niedzwiedzi a nie ser kozi od jankesa)
    szlak trafił wyprawę... jasny gwint... a w każdym bądź razie jest okrojona i nie zajrzę do Maniowa, ani do Roztok GRn, ani do Balnicy, ech....:/... kierownik zabral mi 3 dni z urlopu i dostalem tylko dwa... ale za rok na pewno do nich zajrzę... Bieszczady stoją w miejscu :D ...czosne czosne czosnek ponad wszystko :)

  4. #24
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: wyprawa sie zacznie 7 pazdziernika, w bieszczadach jak dobrze pójdzie... bediem

    Cytat Zamieszczone przez Kusto Zobacz posta
    szlak trafił wyprawę... jasny gwint...
    I tu mam dwie uwagi:

    • Nie należy za wcześnie za dużo kłapać dziobem, bo to się może źle skończyć
    • Nie wszystkie wycieczki/włóczęgi/spacery (niepotrzebne skreślić) można nazwać wyprawami.

    I jedno pytanie: a cóż to za wredny kierownik? Jeszcze tacy są na świecie

  5. #25
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Wyprawa sie zacznie 7 pazdziernika, w bieszczadach jak dobrze pójdzie... bediem

    sa jeszcze L4... na pohybel wrednym kierownikom!

    Cytat Zamieszczone przez Kusto Zobacz posta
    kierownik zabral mi 3 dni z urlopu i dostalem tylko dwa...
    przeciez urlop to nie jest dobra wola kierownika tylko cos co ci sie nalezy.. ostatecznie moze ci przesunac o tydzien czy dwa jak sie zgodzisz.. ale zabrac? wedlug mnie powinienes o niego walczyc a nie poddawac sie..

    Cytat Zamieszczone przez Kusto Zobacz posta
    . Bieszczady stoją w miejscu :D ...
    niestety nie stoją... zapierd** i to w niezbyt sympatycznym kierunku...
    Ostatnio edytowane przez buba ; 02-10-2011 o 21:16
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar Kusto
    Na forum od
    09.2010
    Rodem z
    Zgierz
    Postów
    287

    Domyślnie Odp: wyprawa sie zacznie 7 pazdziernika, w bieszczadach jak dobrze pójdzie... bediem

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
    I tu mam dwie uwagi:


    • Nie należy za wcześnie za dużo kłapać dziobem, bo to się może źle skończyć
    • Nie wszystkie wycieczki/włóczęgi/spacery (niepotrzebne skreślić) można nazwać wyprawami.


    I jedno pytanie: a cóż to za wredny kierownik? Jeszcze tacy są na świecie
    ...zgadzam się całkowicie z tym kłapaniem :) to `rozwścieczyło` mego kiera i dokazał że nie dam rady na tyle na ile chce na ten spacer pojechać

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar Kusto
    Na forum od
    09.2010
    Rodem z
    Zgierz
    Postów
    287

    Domyślnie Odp: Wyprawa sie zacznie 7 pazdziernika, w bieszczadach jak dobrze pójdzie... bediem

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    sa jeszcze L4... na pohybel wrednym kierownikom!



    przeciez urlop to nie jest dobra wola kierownika tylko cos co ci sie nalezy.. ostatecznie moze ci przesunac o tydzien czy dwa jak sie zgodzisz.. ale zabrac? wedlug mnie powinienes o niego walczyc a nie poddawac sie..


    niestety nie stoją... zapierd** i to w niezbyt sympatycznym kierunku...
    ... dokładnie to nie mogę...podpisałem nową umowę po rozmowie, która między innymi tego mego kłapania o urlopie dotyczyła, gdybym bąknął że mi się coś nie terefere, to do wiosny bym już tam nie porobił, a do wiosny przynajmniej to chcę... dwa dni mam, może wyszarpe jeszcze jeden na żądanie, jeżeli po prośbie nie dostanę w środę... zakład mój robi w tym tygodniu co w Bieszczady jadę inwentaryzację i muszę wziąć tego dnia urlop, zostają mi dwa dni do końca roku... dostałem na wyjazd pon. i wto. a w śro. i czw. mam być w robo... tego samego tygodnia wypada owa inwetarka (w pią.) co urlop biere (co mam wziąć z naciskiem na MAM)... tak więc mówię `pracodawcy` (czytać: PROSZĘ) co by dał mi w te lukę te dwa dni ... prawda?
    Tak akuratnie by się wpasował... no i klops, więc do rozmowy nie wracam na razie... lecz może może, bardzo chciałbym... zobaczymy jestem dobrej myśli... i tak pojadę tylko na krótko jeżeli już :)

    aaa
    co do L4... to jakbym teraz wziął to na bank bym musiał się z pracą pożegnać... wierz mi... poza tym tydzień temu naprawdę chorowałem, nie udawałem i 500 złociszy premii szlag trafił, za absencje z powodu L4 powyżej 3 dni... `wyżej nerek nie podskoczysz` :/
    Ostatnio edytowane przez Kusto ; 03-10-2011 o 20:27

  8. #28
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Wyprawa sie zacznie 7 pazdziernika, w bieszczadach jak dobrze pójdzie... bediem

    Cytat Zamieszczone przez Kusto Zobacz posta
    .zakład mój robi w tym tygodniu co w Bieszczady jadę inwentaryzację i muszę wziąć tego dnia urlop, zostają mi dwa dni do końca roku... dostałem na wyjazd pon. i wto. a w śro. i czw. mam być w robo... tego samego tygodnia wypada owa inwetarka (w pią.) co urlop biere (co mam wziąć z naciskiem na MAM)... tak więc mówię `pracodawcy` (czytać: PROSZĘ) co by dał mi w te lukę te dwa dni ... prawda? /
    a nie lepiej w pon i wt przyjsc do pracy a te dwa dni urlopu wziac sroda i czw, skoro i tak w piatek musisz miec urlop?

    Cytat Zamieszczone przez Kusto Zobacz posta
    ... a do wiosny przynajmniej to chcę... /
    no to jest racja, ze nie ma sensu rzucac pracy jak zima idzie... lepiej sie do wiosny przemeczyc i dopiero wtedy powiedziec skurw*** co sie o nich mysli.. ja mialam podobna sytuacje zeszlej jesieni, mimo ze bylo bardzo ciezko to udalo sie przetrwac do wiosny (to byla moja najdluzsza zima...ciagnelo sie jak szlag) i dopiero na wiosne powiedzialam co mysle o pracy, ich wizji urlopow i wogole. I nie zaluje...
    Ostatnio edytowane przez buba ; 03-10-2011 o 20:52
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar Kusto
    Na forum od
    09.2010
    Rodem z
    Zgierz
    Postów
    287

    Domyślnie Odp: Wyprawa sie zacznie 7 pazdziernika, w bieszczadach jak dobrze pójdzie... bediem

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    a nie lepiej w pon i wt przyjsc do pracy a te dwa dni urlopu wziac sroda i czw, skoro i tak w piatek musisz miec urlop?
    ...tak też zrobię Bubo na wiosnę, do wiosny zresztą wszystko się samo rozwiąże ... a co do wyjazdu to nie jadę sam, przyjeżdżają do mnie przenocować ludzie w piątek, a w sobotę jedziemy tam...tak już ugadane, tak wyszło ...

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar Kusto
    Na forum od
    09.2010
    Rodem z
    Zgierz
    Postów
    287

    Domyślnie Odp: Wyprawa sie zacznie 7 pazdziernika, w bieszczadach jak dobrze pójdzie... bediem

    ... :D... dostałem te dwa dni, więc wypada cały tydzień, powrót więc do planu pierwotnego, cały tydzień juuupiiii... byle by nie padało za bahdzo ...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Jak sie dostać z Rzeszowa do Kalnicy koło Cisnej?
    Przez Kusto w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-09-2011, 20:25
  2. Jak sie dostać do Polańczyka??
    Przez koguty w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-08-2011, 09:47
  3. Jak wypisac sie z tego forum???
    Przez GMTurecky w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-08-2008, 02:38
  4. JAK DŁUGO JEDZIE SIE AUTOBUSEM Z SANOKA DO USTRZYK GÓRNYCH ?
    Przez Dziqzz w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10-07-2005, 14:18
  5. Jak dlugo sie jedzie z Krakowa do Bobrki?
    Przez jestynka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-07-2004, 00:15

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •