Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 105

Wątek: Arłamów wielka inwestycja

  1. #51

    Domyślnie Odp: Arłamów wielka inwestycja

    Cytat Zamieszczone przez robines Zobacz posta
    Wielu(nawet na tym forum)myśli tak jak Ty
    Cytat Zamieszczone przez skyrafal Zobacz posta
    Po co Niemcom ziemia w Bieszczadach ? Do życia, bo Europę zachodnią zalewa Islam i to na ich własne życzenie. Własnie utratą ojczyzny przyjdzie zapłacić krajom kolonialnym za setki lat dojenia, niewolnictwa i wygodnego życia.

    Właściwie już jest taka sytuacja. Na naszych oczach ci co kiedyś byli mniejszością zaczynają dyktować prawa. W ciągu 2 pokoleń z mniejszości zrobi się większość i tak koło roku 2050 powyżej wymienione kraje prawdopodobnie znikną z map.
    Będzie to może Kalifat Niemiec czy Francji. Nawet jeśli pozostanie niezmieniona nazwa to rdzenni Francuzi czy Niemcy będą niewielką i mało znaczącą mniejszością etniczną.

    Więc co mądrzejszy Niemiec i Austriak kupi sobie w Polsce ziemię i w razie czego spakuje manatki i wyjedzie. Proszę zauważyć, że właśnie po to polskie społeczeństwo jest wychowywane do tak zwanej tolerancji, wyrzuca się wiarę i Boga, ciągle w mediach podważa się autorytety i umniejsza bohaterom czy tworzy ustawy przeciw tak zwanej mowie nienawiści.
    Krótko mówiąc ze społeczeństwa robi ze społeczeństwa sprzedajną plastelinę.
    Ty też tak myślisz? Wielu na tym forum tak myśli?

  2. #52
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2009
    Postów
    269

    Domyślnie Odp: Arłamów wielka inwestycja

    Andrzejku, nieważne ile osób tak myśli, bo to nie ma nic do rzeczy. Ważne czy moja nazwijmy to analiza jest trafna i na ile trafna.
    Kolego, prawdziwe życie to nie jest demokracja gdzie będziesz przegłosowywał fakty. Fakty są czy będą faktami, a z faktami się nie dyskutuje.

    Wiele osób nie ma zdania na temat euro-islamu jak to jest już określane, bo po prostu tego nie widziała na oczy. Tym bardziej nie będą obejmowali skali zjawiska oraz nie będą świadomi pewnych zagrożeń i pewnych tendencji związanych z lawinowym rozrastaniem społeczność muzumańskiej w krajach zachodnich w tym w Niemczech tuż za naszą granicą.

    Co się Andrzejku tyczy tego plastelinowego społeczeństwa - z faktem kombinowanych transakcji zakupu ziemi przez cudzoziemców poprzez podstawione osoby tak zwane "słupy" też będziesz dyskutował ?
    Gdyby ktoś taki numer odwinął przed wojną to przypuszczalnie niedługo by się tymi judaszowymi srebrnikami pocieszył i chyba i ich nawet nie zdążył wydać. Następny judasz by się 10 razy zastanowił czy warto.
    A co jest dziś - judaszowanie jest przedstawiane jako wzór do naśladowania. Możliwe jest to tylko wówczas gdy się wychowa ludzi bez zasad, gdzie priorytetem jest zysk za wszelką cenę. Sprzedaj ciało, sprzedaj duszę, zeszmać się jeśli potrzeba byle przybyło na koncie. Jak będziesz miał na koncie to cię będą wszyscy szanowali.
    Na autorytet i poważanie kiedyś trzeba było być kimś i mieć charakter. Dziś trzeba być czymś lub coś mieć, a charakter tylko przeszkadza w rozwoju kariery.
    Ma Ci podać przykłady czy sam zauważysz ??

    Robines - niech sobie piszą o Czesiu narodowcu z Podkarpacia. Mnie to średnio interesuje.

  3. #53
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Arłamów wielka inwestycja

    Nie mogę się doczekać tego kalifatu. W życiu nie jadłem tak wspaniałej baraniny z curry jak w pakistańskim barze. Popijałem afgańską zieloną herbatą, niebo.... Jeżeli te smakołyki wymagają zmiany, przechodzę na islam. Ale tymczasem wystarczy krótki lot do kalifatu w Londynie. Bez przechodzenia na anglikanizm.
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  4. #54
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2009
    Postów
    269

    Domyślnie Odp: Arłamów wielka inwestycja

    Super.
    Więc wyszło na to, że od dzisiaj Andrzejek z Długim powinni zacząć rozwieszać na mogiłach i pomnikach polskich żołnierzy takie tabliczki z napisem :

    "NAIWNI POLSCY ŻOŁNIERZE, Wasza ofiara była daremna. Lepiej było pojechać na zarobek do Rzeszy i bez walki oddać ziemię Niemcom i bolszewikom ?"

    Poszukajcie taniego grawera, bo ta polska ziemia nosi tysiące mogił swoich obrońców.
    Wychodzi, że zginęli na darmo, skoro znalazły się w tym kraju osoby, które dla smaku kebaba są gotowe zmienić wyznanie i kulturę Polski. Ot czasy nastały.

  5. #55
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Arłamów wielka inwestycja

    Skyrafal? o czym ty piszesz? O Polsce, o patriotyzmie, o Bogu, o mogilach obroncow kraju? w dzisiejszych czasach? o rzeczach tak niemodnych i wszedzie publicznie zeszmacanych? toz we wszystkich mediach a ostatnio ponoc nawet w szkolach trąbia ze to wszystko przezytek i powinnismy sie wstydzic ze kiedykolwiek bylo to jakas wartoscia.. Teraz wsadza sie ludziom do glowy ze liczy sie tylko KASA a wszystko inne to ciemnogrod i zacofanie (to najgorsze obelgi..)
    Teraz wypada tylko bic pokłony przed flaga z gwiazdkami, glosic chora tolerancje i zapier** w pracy celem pomnazania dobr materialnych i zer na koncie..
    A ty wyjezdzasz z dziwnymi wartosciami.. Nikt nie bedzie z toba dyskutowac.. Taka jest obecnie tez moda ze osobe o niewygodnych pogladach trzeba wysmiac, wykpic, zrobic z niego idiote.. Bo podejmujac rozmowe podejmuje sie niepotrzebne ryzyko- moze w ktoryms momencie zabraknac argumentow..
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  6. #56
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Arłamów wielka inwestycja

    Moda jest taka, że osobę o innych poglądach należy wyzwać od zdrajców, zaprzańców i sprzedawczyków, co mogiły depczą.
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  7. #57
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Arłamów wielka inwestycja

    W Arłamowie minaret ? - nie, nie podoba mi się to.
    Nawet gdyby gdyby obok, serwowano wspaniałą baraninę z curry to nie poprę Długiego i nie przejdę na islam.

  8. #58

    Domyślnie Odp: Arłamów wielka inwestycja

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    A ty wyjezdzasz z dziwnymi wartosciami.. Nikt nie bedzie z toba dyskutowac.. Taka jest obecnie tez moda ze osobe o niewygodnych pogladach trzeba wysmiac, wykpic, zrobic z niego idiote.. Bo podejmujac rozmowe podejmuje sie niepotrzebne ryzyko- moze w ktoryms momencie zabraknac argumentow..
    Buba, przeczytaj, proszę, uważnie, o czym on pisze, np. cytat w poście #51.

    Niemcy, Francja znikną z map? Mądrzy Niemcy i Austriacy uciekną do Polski, w Bieszczady? Przecież to stek bzdur, z którymi nie ma sensu w ogóle dyskutować.

  9. #59
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Arłamów wielka inwestycja

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    ...i nie przejdę na islam.
    też jakoś mnie nie ciągnie ....% nie można pobierać , no i czasem wypadało by się rozerwać
    (chociaż przyznam- lubię czasem wertować Koran czy też cytaty z Rumi'ego )

  10. #60
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Arłamów wielka inwestycja

    Cytat Zamieszczone przez tomas pablo Zobacz posta
    też jakoś mnie nie ciągnie ....% nie można pobierać , no i czasem wypadało by się rozerwać
    (chociaż przyznam- lubię czasem wertować Koran czy też cytaty z Rumi'ego )
    Oj Rumi... to był dopiero model, takie ilości haszyszu, jakie wędrowały mu przez kieszenie to skarb, większy niż demagogia. Tymczasem czy kolega SkyRafal mógłby napisać o realnych korzyściach płynących z tej inwestycji dla regionu, uwzględniając Ludzi ( teraz i później) oraz Środowisko? Byłbym wdzięczny, oczywiście nie musisz pisać o inwestorach, ich źródłach pozyskiwania środków, lobbingu, czy Chińszczyźnie i materiałach sprowadzanych z tych krwiożerczych krajów spoza naszej Turbomartyroloeuropolski. Nie znam się, nie orientuję, skoro tak krzyczysz (może mówisz spokojnie a ja nadinterpretuję jedynie), to pewnie przepełnia Cię wiedza i wiara w sens swojej racji, mam nadzieję że opiera się na solidnym zagłębieniu w temat i mądrości wynikającej z doświadczenia, nie tylko ze strachu i chęci wyduszenia z siebie poglądów na siłę, które ścierając się z merytorycznymi argumentami powodują takie wrzenie. Proszę. Tak po ludzku, bo może ja jestem zaślepiony swoim małym fanatyzmem i nie dostrzegam tych wartości, a fajnie by było, zmieniłbym może wiele w sobie i inaczej mógłbym spojrzeć na świat w którym żyję, i bądź co bądź na moją Ojcowiznę, z której wyrosłem. Dziękuję.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Podobne wątki

  1. Arłamów pamiątki
    Przez stefek w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-02-2013, 11:27
  2. Cesarz Ameryki. Wielka ucieczka z Galicji
    Przez Marcin w dziale Bibliografia Bieszczadów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-08-2012, 09:03
  3. Wielka Fatra
    Przez krzychuprorok w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-05-2012, 16:52
  4. Wielka Rawka
    Przez MORF w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-11-2011, 20:07
  5. Inwestycja w Bieszczadach dziś...
    Przez chris w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-12-2006, 17:18

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •