Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: TYLKO DLA UCZESTNIKÓW II KIMB. NIEPOWTARZALNA OKAZJA - JAZD

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie TYLKO DLA UCZESTNIKÓW II KIMB. NIEPOWTARZALNA OKAZJA - JAZD

    Mój znajomy z Zatwarnicy, pragnący na razie zachować anonimowość, uruchamia w tym roku szkółkę jazdy na wielbłądach. Niedawno, tydzień temu, sprowadził je z Bliskiego Wschodu. Obecnie wielbłądy te przechodzą aklimatyzację oraz poddawane są obowiązkowym badaniom i zabiegom weterynaryjnym.
    I tenże znajomy składa uczestnikom II KIMB, za moim pośrednictwem, propozycję odbycia wycieczki na wielbłądach na trasie Zatwarnica - Krywe - Tworylne - Studenne (most na Sanie) - Sękowiec - Zatwarnica. Będzie to całkowicie gratis - promocja, pierwsze wykorzystanie wielbłądów w celach turystycznych w Bieszczadach. Oczywiście znajomy zrobi Wam kilka zdjęć, być może nawet sfilmuje fragment wycieczki. Wiadomo - reklama dźwignią handlu. Możecie go potem ewentualnie zaprosić na piwo.

    Za moim pośrednictwem mój znajomy przekazuje Wam też parę uwag i zaleceń. Wielbłądy zostały specjalnie wyselekcjonowane i jazda na nich jest całkowicie bezpieczna. Jednak to będzie ich pierwsza wyprawa z Polakami na grzbiecie. Zatem mój znajomy prosi, aby osoby zainteresowane postarały się (w tygodniach poprzedzających wycieczkę) o nabranie odpowiedniego, bliskowschodniego, pustynnego zapachu. A zatem czeka Was odpowiednia dieta (co najmniej 3 ząbki czosnku i główka cebuli dziennie) oraz odrzucenie wszelkich pachnących kosmetyków. W ostatnim tygodniu należy również radykalnie ograniczyć korzystanie z wody, mydła i papieru toaletowego.
    Ponadto wskazane jest nauczenie się kilku - kilkunastu wyrazów arabskich, celem ich uspokajającego oddziaływania na zwierzęta. W ostateczności można też używać przekleństw po rosyjsku - mój znajomy odkrył to już podczas transportu wielbłądów do Polski (część zwierząt była zapewne wcześniej wykorzystywana w celach przemytniczych na pograniczu z państwami b. ZSRR).

    Celem przygotowania odpowiedniej ilości wielbłądów, kolega prosi o zapisywanie się (tu, na naszym Forum) na listę chętnych. Impreza będzie miała charakter zamknięty, tj. tylko dla uczestników II KIMB w dn. 1 maja 2003 r. W przypadku dużej ilości zgłoszeń (większej niż liczba zwierząt) pierwszeństwo mieć będą osoby zarekomendowane przez Admina. Podpiszecie też oświadczenie o wyrażeniu zgody na sfilmowanie i sfotografowanie Was w celach reklamowych.

    A zatem proszę wpisywać się na listę.

    Pozdrawiam

    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar GERONIMO
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Elbląg
    Postów
    37

    Domyślnie Re: TYLKO DLA UCZESTNIKÓW II KIMB. NIEPOWTARZALNA OKAZJA -

    Uwaga!!
    Wydaje mi się, że to jest pułapka. Dzisiaj jest 01-04
    Pozdrowienia.
    Geronimo.

  3. #3

    Domyślnie Re: TYLKO DLA...

    Niezła próba

    Pozdrowienia dla wielbłądów;-)

    Prima Aprilis;-P

    asiczka:mrgreen:
    okaz pod ochroną

  4. #4
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Re: TYLKO DLA...

    Witam!

    Strusie w Stuposianach, wielbłądy w Zatwarnicy :) a gdzie nasza polska tradycja?

    BTW a ja słyszałem, że Bin Laden siedzi w Sękowcu, a pożar "socjologów" to był jego protest przciw nadużywaniu alkoholu przez posłów Samoobrony!

    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar T.B.
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    wiadomo - z Pyrlandii !
    Postów
    501

    Domyślnie Re: TYLKO DLA ...

    Zrób mi co chcesz, ale ja to kradnę! :)

    Pozdrawiam

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Xiro
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    261

    Domyślnie Re: TYLKO DLA UCZESTNIKÓW II KIMB. NIEPOWTARZALNA OKAZJA -

    Ja się na wielbłąda zapisuję.
    I jak się zrobi cieplej, to polecam pływanie z tresowanym wielorybem na Mazurach.

    pozdrawiam

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar Zbyszek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    lubelskie
    Postów
    245

    Domyślnie Re: TYLKO DLA UCZESTNIKÓW II KIMB. NIEPOWTARZALNA OKAZJA -

    Już czuję ten powiew zapachu osób przygotowanych do podróży na wielbłądzie. Kategorycznie odmawiam jazdy jako ostatni w szeregu i po nawietrznej. No ....chyba że będzie to wielbłąd trzygarbny.

    Zbyszek

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Oczywiście, że to był prima aprilis

    Nikt się nie nabrał. Żart był zresztą, pomijając datę, zbyt czytelny. Wątki "zapachów" i "przekleństw rosyjskich" wyraźnie wskazywały, że autor (czyli ja) kpi sobie. Oczywiście bez najmniejszej złośliwości.
    Darek napisał "Strusie w Stuposianach". Nie wiem, nie widziałem, ale w Dwerniku faktycznie ktoś hoduje te ptaki (a przynajmniej hodował je jeszcze rok temu). Zdaje się, że nie tylko ja pisałem o tym na Forum.
    Pozdrawiam

    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  9. #9
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Re: Oczywiście, że to był prima aprilis

    Witam!

    W ostatnią niedzielę wracając a Górnych widziałem dwa strusie koło sklepu w Stuposianach :) (ale piwa nie piły :))

    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar Aleksandra
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    948

    Domyślnie Re: Oczywiście, że to był prima aprilis

    S. Bywalcze - to było świetne!!! Sprawie Ci tą radość, a co tam, czytając pierwszy akapit była gotowa w to nawet uwierzyć :)) W końcu strusie w Dwerniku i wietnamskie świnki widziałam na wlasne oczy. Gdyby nie "przygotowania" nabrałabym się jak nic )
    Pozdrawiam Aleksandra
    "niech będą błogosławione wszystkie drogi proste, krzywe, dookolne…"
    http://takiewedrowanie.blogspot.com/

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 20-09-2007, 16:14
  2. Bezmiechowa- nie tylko dla lotników.
    Przez freebies w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-02-2007, 20:42
  3. po bieszczadach - tylko dla milosnikow ochow i achow
    Przez Aleksandra w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-06-2003, 18:29
  4. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-05-2003, 23:19
  5. LISTA UCZESTNIKÓW II KIMB SĘKOWIEC
    Przez admin w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 19-04-2003, 12:01

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •