Witajcie, troche dziwne zestawienie. Ale już się tłumacze prosząc po informację. Otóż w przyszłym roku planuję małą wyprawę fotograficzną razem z synem w okolice Myczkowiec i następnie dawnej wsie Rabe. Pytanie trochę nie turystyczne..- czy jest ( bo w chwili obecnej nie pamiętam i nie byłem tam juz wieki) parking - może być strzeżony w okolicy zapory w <Myczkowcach, by zostawic na nim samochód powiedzmy od 7-8 rano do 18-19.00? Mam sporo sprzętu fotograficznego i muszę podjechać. To samo pytanie odnośnie samochodu mam w odniesieniu do bazy w Rabem. Kiedyś tam bywałem, ale od lat nie wiem jak wygląda poza zdjęciami w necie. Otóż, czy można wjechać na pole namiotowe ( na sam skraj) samochodem i go parkować rozbijając namiot - chodzi o parkowanie przez kilka dni (2-3 dni). Problem taki sam bo sprzętu sporo a dodatkowo zabieram syna 9 letniego i wiadomo muszę zabrać więcej klamotów dla niego. Ja obyłbym się śpiworem w bazie ale teraz dzieci wątłego zdrowia, żona postawi wymagania etc ) Kiedyś biwakując w Rabem pamiętam że jakieś samochody stały.....no ale to było ponad 10 lat temu
poradźcie coś
pozdrawiam
P.