Zobacz wyniki ankiety: Podforum o tematyce "Turystyka nie-bieszczadzka". Potrzebne?

Głosujących
34. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    28 82.35%
  • Nie

    6 17.65%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: Propozycja nowego działu ("Turystyka nie-bieszczadzka") i jedna drobniejsza uwaga

  1. #11
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: Propozycja nowego działu ("Turystyka nie-bieszczadzka") i jedna drobniejsza uwag

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Propozycja nowego działu ("Turystyka nie-bieszczadzka")
    Co o tych propozycjach sądzicie?
    Popieram pomysłodawcę, głosując "ZA". Będzie bardziej przejrzyście.

  2. #12
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Propozycja nowego działu ("Turystyka nie-bieszczadzka") i jedna drobniejsza uwag

    Jestem za mętlikiem i mętną wodą. Otwieram forum i czytam wszystkie nieprzeczytane. Podział na działy mnie nic nie daje. Jak chcę coś znaleźć, używam wyszukiwarki, która też ignoruje działy.
    Pozdrawiam
    Długi
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  3. #13
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Propozycja nowego działu ("Turystyka nie-bieszczadzka") i jedna drobniejsza uwag

    Kilka lat temu podobne rozwiązanie już ktoś proponował, wówczas też byłem ZA. Owszem, to forum bieszczadzkie, ale relacjom z innych wędrówek jest i tak jakby bliżej do Bieszczadów niż do offtopu. O ile pamiętam, tamta propozycja dotyczyła utworzenia - obok "Relacji z Waszych wypraw w Bieszczady" - działu: "Relacje z wędrówek pozabieszczadzkich" czy też "Relacje z innych wędrówek". Czy jakoś tak

  4. #14
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Propozycja nowego działu ("Turystyka nie-bieszczadzka") i jedna drobniejsza uwag

    Dziś kończymy głosowanie w sprawie nowego działu, ankieta zakończy się kilka minut przed północą. A przy okazji dyskutujemy też sprawę zmiany nazwy działu KIMB na "Spotkania forumowe" (to chyba lepsze niż moje "KIMB i inne zloty").

    Swoją drogą ciekaw jestem, czy 27 osób, które głosowały w tej ankiecie, to te same 27 osób, które głosowały w ankiecie dotyczącej nadchodzącego KIMBu.

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar Mamcia DwaChmiele
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    423

    Domyślnie Odp: Propozycja nowego działu ("Turystyka nie-bieszczadzka") i jedna drobniejsza uwag

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Swoją drogą ciekaw jestem, czy 27 osób, które głosowały w tej ankiecie, to te same 27 osób, które głosowały w ankiecie dotyczącej nadchodzącego KIMBu.
    Nie, ale już nadrabiam :)

  6. #16
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Propozycja nowego działu ("Turystyka nie-bieszczadzka") i jedna drobniejsza uwag

    No co tam, Adminie Szanowny ?
    Będą jakieś zmiany w tym pezetpeenie ?
    Bo tak głosujemy i dyskutujemy , a tu nic. Niby zmiany są ale ich nie widać.
    Czekam na zmianę rozszerzającą dział KIMB na szersze wody, bo tak to dochodzi do dziwolągów takich że Piskal musi zakładać wątek koszulkowy w oftopie, tak jakby to była pozaprogramowa dyskusja polityczna albo o Marynie.
    Przecież nie samym KIMB-em forum żyje. Śmiem twierdzić że kwestia koszulek jest równie ważna i nie powinna błąkać się poza tematycznie.
    A spotkania regionalne ?
    Przecież to nie jest KIMB.
    Należy zmienić nazwę działu czytelną dla wszystkich. Napisałem.

  7. #17

    Domyślnie Odp: Propozycja nowego działu ("Turystyka nie-bieszczadzka") i jedna drobniejsza uwag

    Jestem na TAK

  8. #18
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Propozycja nowego działu ("Turystyka nie-bieszczadzka") i jedna drobniejsza uwag

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    No co tam, Adminie Szanowny ?
    Będą jakieś zmiany w tym pezetpeenie ?
    Bo tak głosujemy i dyskutujemy , a tu nic. Niby zmiany są ale ich nie widać.
    Czekam na zmianę rozszerzającą dział KIMB na szersze wody, bo tak to dochodzi do dziwolągów takich że Piskal musi zakładać wątek koszulkowy w oftopie, tak jakby to była pozaprogramowa dyskusja polityczna albo o Marynie.
    Przecież nie samym KIMB-em forum żyje. Śmiem twierdzić że kwestia koszulek jest równie ważna i nie powinna błąkać się poza tematycznie.
    A spotkania regionalne ?
    Przecież to nie jest KIMB.
    Należy zmienić nazwę działu czytelną dla wszystkich. Napisałem.
    Adminie!

    Możesz się zgodzić, możesz się nie zgodzić. Miej jakieś zdanie, proszę...
    bertrand236

  9. #19
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Propozycja nowego działu ("Turystyka nie-bieszczadzka") i jedna drobniejsza uwag

    Aleście nerwowi są - od czasu zakończenia głosowania Admina jeszcze na forum nie było. Zaglądnie to przeczyta i podejmie decyzję. I albo zrobi nowy dział albo nie

  10. #20
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Propozycja nowego działu ("Turystyka nie-bieszczadzka") i jedna drobniejsza uwag

    Przeca wszyscy wiedza ze zgadzam sie z decyzja wiekszosci (zwykle:))

    Zrobcie (kontynuujac ten watek) jakis ladny opis do tego nowego podforum. Ja boje sie ze moge pojechac z jakimś "pinglisz" i bedzie skucha.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. "Razem na szczyty" - kolejna, tym razem bieszczadzka odsłona - Tarnica
    Przez Basia Z. w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 07-10-2012, 13:10
  2. Bibliografia Bieszczad - "Ciuchcia" Bieszczadzka
    Przez mrowa w dziale Bibliografia Bieszczadów
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-07-2010, 23:17
  3. [Wetlina] Baza namiotowa w Wetlinie "za torami" - czy działa?
    Przez Czeczotka w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-07-2009, 16:53
  4. Moderowanie działu "Zakwaterowanie i usługi"
    Przez Nathan w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-03-2009, 10:49
  5. W sprawie "kawy na Caryńskiej" i nie tylko
    Przez Aleksandra w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 29-03-2004, 10:44

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •