Witajcie u progu piątej edycji Powsimord!

Tak! To już po raz piąty będziemy nagradzać forumowe jednostki wybitne, wystrzałowe, wyróżniające się i wszystkie inne na "wy-". I piąty raz będziemy to czynić według innych kryteriów. Jakież to zmiany nas czekają? Ano... Pogadałem z tym i owym, pomruczałem niezrozumiale, podrapałem się tu i ówdzie, by zdecydować, że w roku 2012 będziemy wybierać bieszczadzkie indywidua w trzech kategoriach:

- Ekspert Roku - czyli osoba nad wyraz bogata w wiedzę bieszczadzką i okołobieszczadzką,
- Twórca Roku - czyli indywiduum płodne na niwie plastycznej, literackiej czy fotograficznej,
- Forumowicz Roku - czyli osobowość pod wieloma względami wybitna.

Dlaczego tak mało? A bo i nas niedużo. Uznałem, że przy ok. 30 aktywnych użytkownikach forum jedna Powsimorda na 10 dusz w zupełności wystarczy. A po drugie: takie zagęszczenie gwarantuje zapętlenie i niespodziewane zwroty akcji - do końca nie będzie wiadomo, kto wygrał.

Zasady głosowania się prawie nie zmieniają. Ruszamy 1 stycznia, mamy dwie dwutygodniowe tury, w pierwszej z nich - głosujemy na osobę dowolną, w drugiej - na finalistę. O szczegółach poinformuję w osobnym wątku i w swoim czasie.

Póki co - do rozpoczęcia Powsimord 2012 zostały dwa tygodnie, więc dawajcie upust swojej wenie zamieszczając na forum, co się tylko da. Byle zgodnie z regulaminem