Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: Co ludzi ciekawi na forum ? Statystyka

  1. #11
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Co ludzi ciekawi na forum ? Statystyka

    Cytat Zamieszczone przez WUKA Zobacz posta
    Obejrzałam dziś film A.Holland "W ciemności". Chętnie bym się podzieliła swoim zachwytem (nawet temat dość utrzymany w "granicach" - lwowskie kanały) ale czy warto? Kogo to? Przecież to nie relacja w wycieczki, wędrówki itp. Zawęziła się jakoś tzw. wylewność przeżyć, refleksji, spostrzeżeń. A zresztą....kogo to? Pozdrawiam.
    Wydaje mi sie ze zawsze warto sie podzielic.. Mnie np. ciekawia lwowskie kanaly, a nic o tym nie wiem..
    Moje watki o ruinach zapewne tez malo kto czyta - ale wydaje mi sie ze jak choc jedna osoba sie usmiechnie czytajac jakis post, czy poszpera po necie na ten temat- znaczy ze bylo warto! nie wazne czy odpisze , skomentuje czy nie..
    Poza tym mam wrazenie ze swiata nie mierzy sie statystyka, przynajmniej tego swiata , ktora ja widze.. Poza tym czesto ilosc nie przeklada sie na jakosc.. Ale to moje prywatne zdanie bo nigdy nie lubilam swiata cyfr, licznikow,wynikow i rekordow..
    Ostatnio edytowane przez buba ; 14-01-2012 o 22:46
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  2. #12
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Co ludzi ciekawi na forum ? Statystyka

    nkrz, chyba po to wyrzucamy jakies swoje emocje, żeby inni mogli odczuć, obejrzeć, podzielić się swoimi.W przeciwnym razie każdy by pisał do szuflady. Uparcie jednak będe twierdzić, że liczby, stany licznika, wykresy nie są do niczego (przynajmniej mnie i bubie, jak wynika z powyzej) potrzebne. Nie jest jednak miło być dziadem co przemawia do obrazu i tylko reakcja (jakaś, ale najlepiej szczera) jest tym co np. mnie motywuje do zamieszczania swoich, być może nieciekawych postów.

  3. #13
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,244

    Domyślnie Odp: Co ludzi ciekawi na forum ? Statystyka

    Ja natomiast, w przeciwieństwie do buby i WUKI, liczby lubię. I te pierwsze, i te złożone, parzyste i nie, duże i małe... Ale akurat w tym przypadku także nie uważam, żeby liczba wizyt w jakimś wątku była miernikiem jego jakości.

    Co nie zmienia faktu, że na forum faktycznie posucha... Może trzeba się zmobilizować i czasem coś jednak wrzucić? Relację, zdjęcie, wiersz, zagadkę, a może jakąś dyskusję wzniecić? Choćby na tematy posuchy na forum Myślę, że o tym pisze don Enrico, bo same liczby w tej sytuacji są nieistotne, ważne żeby coś się działo.
    Czterech panów B.

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar Mamcia DwaChmiele
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    423

    Domyślnie Odp: Co ludzi ciekawi na forum ? Statystyka

    buba, WUKA, obydwie jesteście jednymi z najbardziej poczytnych forumowiczek i przed obydwiema chylę czoła. I gdyby zinstalowany w forum skrypt pozwolił rozbić cyferki bardziej niż są rozbite, z pewnością potwierdziłyby one moje zdanie :)
    Więc do klawiatur marsz i dzielić się, dzielić, bo tu wierni czytelnicy czekają! Ci co nie mają nic mądrego do powiedzenia i tylko analizowanie cyferek im pozostało. O! To o mnie było. Dziękuję Heniosławie za pożywkę.

  5. #15
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Co ludzi ciekawi na forum ? Statystyka

    Buba pamiętaj proszę o mnie jak będziesz się udawać w kanały, mogą być i lwowskie!
    Ja tam zawsze czytam to co piszesz.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  6. #16
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Co ludzi ciekawi na forum ? Statystyka

    Cytat Zamieszczone przez nkrz Zobacz posta
    ...Więc do klawiatur marsz i dzielić się, dzielić, bo tu wierni czytelnicy czekają! Ci co nie mają nic mądrego do powiedzenia....
    I to jest słuszny kierunek, ale tylko do wykrzyknika, gdyż każdy na pewno ma coś ciekawego do przekazania. Choć muszę przyznać, że sam tak właśnie mam, tzn. większość postów po napisaniu zamiast wysłać to kasuję, bo jakieś takie doniczegowate mi się wydają, bo nic nie wnoszą, bo po co się wtrącać, że przecież samo przez się wiadomo kiedy piszący wykonał kawał dobrej roboty itd., itp. A później szaty drę, walę głową w ścianę, biję się po łapach, że tak nie można, że jeśli mi samemu się nie chce wysilać to chociaż kilkoma zdaniami dopingować trzeba piszących, gdyż inaczej faktycznie mogą się poczuć jak ten dziad, o którym Wuka wyżej napomknęła.
    A co do formy przekazu, to dobrze pamiętam, jak Buba, dawno, dawno temu, nie chciała pisać, a bo kropki, a przecinki, a duże litery - a teraz jej teksty czyta się z wielką przyjemnością!
    Chłopaków chwalił nie będę, bo jak to faceci, zaraz się rozbestwią i zleniwią, a według maksymy głoszonej przez pewnego szefa kompanii , żeby to wszystko utrzymać w ryzach to trzeba:
    Karać!
    ...ebać!
    Nie nagradzać!
    W wolnych chwilach prześladować!
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  7. #17
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Ruda Śląska
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Co ludzi ciekawi na forum ? Statystyka

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Co nie zmienia faktu, że na forum faktycznie posucha...
    Czy ja wiem ? W ciągu ostatnich niespełna 18 godzin, pojawiły się posty (w różnej ilości - z lenistwa nie chce mi się liczyć) w 18 wątkach. Nie sądzę aby był to słaby wynik. Może dla kogoś jest on niesatysfakcjonujący, ale to już inna bajka.

  8. #18
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,244

    Domyślnie Odp: Co ludzi ciekawi na forum ? Statystyka

    Trochę się sprężyliśmy. I oby tak już z tym sprężeniem zostało
    Czterech panów B.

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar krzychuprorok
    Na forum od
    10.2007
    Rodem z
    Rzeszów/Rymanów
    Postów
    884

    Domyślnie Odp: Co ludzi ciekawi na forum ? Statystyka

    Pomijając to, że więcej chętnych do czytania niż pisania to i tak to forum nieźle hula, w porównaniu do innych forów o pokrewnej tematyce.

  10. #20
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,244

    Domyślnie Odp: Co ludzi ciekawi na forum ? Statystyka

    To ja jeszcze tak mimochodem przypomnę, że właśnie czytający mogą teraz nagrodzić "twórców" oddając swój głos w bieżącej edycji Powsimord, I etap głosowania kończy się... dzisiaj!
    Czterech panów B.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Rekolekcje Ludzi Gór.
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-03-2011, 10:16
  2. II Spotkania Ludzi Gor
    Przez Marcin w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-07-2004, 20:48
  3. Forum nie forum ..... kupa
    Przez Michał w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-05-2003, 22:14
  4. Baza Ludzi z Mgły
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-06-2002, 23:08
  5. z dala od ludzi
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-07-2001, 23:11

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •