Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Co ludzi ciekawi na forum ? Statystyka

  1. #21
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Co ludzi ciekawi na forum ? Statystyka

    Co ciekawe,nawet wątki, które zawsze wzbudzały emocje tj. np. kimbowe czy powsimordowe (też dołączam się do Bartka i zachęcam niezmiennie- głosujta ludziska, bo jak my nie zagłosujemy, nikt za nas tego nie zrobi) też jakieś takie ospałe. Więcej- przegapiliśmy dziesięciolecie forum...czyżby naprawdę...
    Cytat Zamieszczone przez marcins Zobacz posta
    Statystyki statystykami, ale forum jakby przymierało...

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Co ludzi ciekawi na forum ? Statystyka

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    A ja inny wniosek wysnułem :
    chętnych do czytania .... i owszem jest sporo.
    ale do pisania ? o to już nie koniecznie.
    A wymyślić ciekawy wątek ? toż to jest sztuka. Kto nie wierzy niech sam spróbuje.
    Biję się w piersi (obie).
    Mam ostatnio bardzo mało czasu, na czytanie forum wieczorem raz dziennie - jeszcze go znajduję, na pisanie - już za bardzo nie mam.
    Poza tym - od Sylwestra nie byłam w górach, więc nie bardzo mam o czym pisać.
    I tak niestety będzie przez kolejne 2,5 miesiąca, aż do wiosny (specyfika pracy, której teraz mam najwięcej w roku).

    Niemniej z przyjemnością czytam o wędrówkach innych.

    A tak poza tym - myślę że "rozłam" forum i podział na zielone i pomarańczowe też w jakiś sposób daje znać o sobie.
    na zielone co 3-4 dni tez zaglądam, tam jest ciągle taka jakaś niespokojna atmosfera. To ja już wolę "nasze" pomarańczowe, mimo że ostatnio mniej ruchliwe, ale atmosfera tutaj bardziej rodzinna.

    Basia

  3. #23
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Co ludzi ciekawi na forum ? Statystyka

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Statystyka kłamie - to wiedzą wszyscy.
    Statystyka przekazuje też pewne informacje............
    Jakie z tego wnioski ?
    W tym miejscu można by dodać przykład statystyki działającej wprost: jak wyprowadzam psa na spacer to obydwaj mamy , statystycznie rzecz biorąc , po trzy nogi.

    Piszę to nie w przekonaniu że jest to jakieś ciekawe spostrzeżenie, raczej dlatego żeby się zaliczyć do aktywnych,tych którzy coś tam piszą. Prawdziwa moja aktywność wyraża się jednak w czytaniu, z tym że niektóre wątki czytam pobieżnie a niektóre uważnie i kilkakrotnie co też nieco ową statystykę zamazuje!
    Ja jakoś nie widzę świetlanej przyszłości jeśli chodzi o fora internetowe. To przeważnie małe, lokalne inicjatywy. Przyszłość należy do projektów globalnych, bardziej interaktywnych, typu facebook czy google+. Za tymi projektami stoją olbrzymie kapitały,najnowsze zdobycze techniczno-informatyczne, reklamodawcy itd. A na Forum można co najwyżej reklamować pstrąga w Unitrze , obiady w Smereku czy też leśne oko. Trochę za mało jak na czasy w których żyjemy.
    .................................................. ...................................... Pozdrawiam wszystkich! + Pastor ręką własną
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Co ludzi ciekawi na forum ? Statystyka

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    Ja jakoś nie widzę świetlanej przyszłości jeśli chodzi o fora internetowe. To przeważnie małe, lokalne inicjatywy. Przyszłość należy do projektów globalnych, bardziej interaktywnych, typu facebook czy google+. Za tymi projektami stoją olbrzymie kapitały,najnowsze zdobycze techniczno-informatyczne, reklamodawcy itd. A na Forum można co najwyżej reklamować pstrąga w Unitrze , obiady w Smereku czy też leśne oko. Trochę za mało jak na czasy w których żyjemy.
    .................................................. ...................................... Pozdrawiam wszystkich! + Pastor ręką własną
    Ale czy o to chodzi aby coś reklamować ?
    Dla mnie fora mają przede wszystkim wartość taką jaką ma znajomość ze wspaniałymi ludźmi, których poznałam za pośrednictwem forów.

    Tak jak nie lubię multipleksów (chociaż czasem do nich chodzę), tak raczej nie przepadam za facebookiem (chociaż mam na nim konto).
    Nie odczuwam potrzeby chwalenia się codziennie całemu światu co mi się śniło, co zjadłam i wypiłam, natomiast fajne jest to, że od czasu do czasu mogę sobie w tym internetowym kącie wymienić myśli i poglądy z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i podobnej wrażliwości.

    Nawet nie koniecznie o Bieszczadach, dlatego tak lubię dział OT.
    Ostatnio edytowane przez Basia Z. ; 15-01-2012 o 19:40 Powód: poprawa błędu stylistycznego

  5. #25
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Co ludzi ciekawi na forum ? Statystyka

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    W tym miejscu można by dodać przykład statystyki działającej wprost: jak wyprowadzam psa na spacer to obydwaj mamy , statystycznie rzecz biorąc , po trzy nogi.

    Piszę to nie w przekonaniu że jest to jakieś ciekawe spostrzeżenie, raczej dlatego żeby się zaliczyć do aktywnych,tych którzy coś tam piszą. Prawdziwa moja aktywność wyraża się jednak w czytaniu, z tym że niektóre wątki czytam pobieżnie a niektóre uważnie i kilkakrotnie co też nieco ową statystykę zamazuje!
    Ja jakoś nie widzę świetlanej przyszłości jeśli chodzi o fora internetowe. To przeważnie małe, lokalne inicjatywy. Przyszłość należy do projektów globalnych, bardziej interaktywnych, typu facebook czy google+. Za tymi projektami stoją olbrzymie kapitały,najnowsze zdobycze techniczno-informatyczne, reklamodawcy itd. A na Forum można co najwyżej reklamować pstrąga w Unitrze , obiady w Smereku czy też leśne oko. Trochę za mało jak na czasy w których żyjemy.
    .................................................. ...................................... Pozdrawiam wszystkich! + Pastor ręką własną
    na pohybel reklamom, zdobyczom i wielkim kapitałom!!


    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Nie odczuwam potrzeby chwalenia się codziennie całemu światu co mi się śniło, co zjadłam i wypiłam, natomiast fajne jest to, że od czasu do czasu mogę sobie w tym internetowym kącie wymienić myśli i poglądy z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i podobnej wrażliwości.
    .
    no wlasnie.. nie wiem czemu wielu ludzi postrzega fora przez pryzmat "chwalenia"- "nie pisze nic bo nie mam sie czym pochwalic".. ale czy o chwalenie chodzi? jaki to ma sens?
    Jak dla mnie fora sa fajne bo mozna na nich poznac fajnych ludzi, o podobnych zainteresowaniach i spojrzeniu na swiat, ktorzy nie raz mieszkanja daleko i mala by byla szansa na nich wpasc..a nawet czy mijajac na ulicy - czy bysmy do siebie zagadali? czy by nam wogole przez mysl przeszlo ze cos nas łączy?
    Druga wazna dla mnie rzecza jest funkcja informacyjna- mozna sie z for tyle dowiedziec o ciekawych miejscach, o rzeczach o ktorych (na szczescie..) nie mowi telewizja, gazety, przewodniki i rozne szajsbuki.. A jesli sie korzysta z doswiadczen, przemyslen i wypraw innych forumowiczow- to chyba warto sie podzielic i swoimi.

    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    to dobrze pamiętam, jak Buba, dawno, dawno temu, nie chciała pisać a bo kropki, a przecinki, a duże litery - a teraz jej teksty czyta się z wielką przyjemnością!:
    to wszystko dzieki skodusi
    Ostatnio edytowane przez buba ; 15-01-2012 o 21:44
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar wtak
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    nie tak daleko Gór
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Co ludzi ciekawi na forum ? Statystyka

    Taaaak. Jeszcze bubo (piszę z małej litery wyłącznie datego, bo taki longin) polskie znaki prosimy :) :) :)
    To ważne tak samo jak małe kina i opór globalnym korporacjom.
    pozdrówka :-)

  7. #27
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Co ludzi ciekawi na forum ? Statystyka

    Cytat Zamieszczone przez wtak Zobacz posta
    Taaaak. Jeszcze bubo (piszę z małej litery wyłącznie datego, bo taki longin) polskie znaki prosimy :) :) :)
    To ważne tak samo jak małe kina i opór globalnym korporacjom.
    Kto wie? nie mowie , ze nie... moze kiedys zaczne chodzic do multipleksow, slawic globalne korporacje lub pisac polskie znaki zycie jest nieprzewidywalne
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  8. #28
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Co ludzi ciekawi na forum ? Statystyka

    Mamy tu na forum taką jedną buntowniczkę, która używanie polskich znaków uważała kiedyś za ignorancję i brak wychowania. A teraz śmiga z ą i ę aż miło, co trzeci post na forum jest jej autorstwa i chyba wszystkie z polskimi literami. Tak, życie jest nieprzewidywalne
    Czterech panów B.

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Co ludzi ciekawi na forum ? Statystyka

    tak, ludziska się zmieniają..ale czy tak bardzo ? ...
    ps. mnie tam TWOJE NIE POLSKIE znaki pasują &

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar Aleksandra
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    948

    Domyślnie Odp: Co ludzi ciekawi na forum ? Statystyka

    Z mojej "dłuuuugoletniej" obserwacji wynika, że forum co jakiś czas ma etap "swoistego" letargu, i to nie koniecznie zimowego. Jedni lepiej, inni gorzej, ale znamy się już sporo czasu - to powoduje, że nie zawsze trzeba dużo gadać /pisać/, aby było wiadomo o co chodzi. Bo ileż razy można pisać, że się jest "chorym" na Bieszczady, ludziom, którym tego udowadniać nie trzeba.

    Ale jak wszystko wkoło, pewnie to tylko jedna strona medalu ...
    "niech będą błogosławione wszystkie drogi proste, krzywe, dookolne…"
    http://takiewedrowanie.blogspot.com/

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Rekolekcje Ludzi Gór.
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-03-2011, 11:16
  2. II Spotkania Ludzi Gor
    Przez Marcin w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-07-2004, 21:48
  3. Forum nie forum ..... kupa
    Przez Michał w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-05-2003, 23:14
  4. Baza Ludzi z Mgły
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-06-2002, 00:08
  5. z dala od ludzi
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-07-2001, 00:11

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •