Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 80

Wątek: Co się dzieje z Łopienką? [wydzielony]

  1. #31
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Co się dziekje z Łopienką? Protest song.

    No tak. Teraz trwa akcja publicznego rozdzielania szat i ogólnych publicznych przeprosin. To ja tyż nie będę gorszy, bo...
    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Witaj na naszym wywrotowym forum. Bardzo lubimy merytoryczne posty (choć i te niemerytoryczne), ale przede wszystkim własne zdanie. A jeżeli kogoś cytujemy, to nie przywłaszczamy sobie cudzych wypowiedzi, raczej wskazujemy autora- takie tu panują zwyczaje.
    Tylko że ja... na myśli miałem przypisaniesobie przez Pana Z.S. cytatu Piotra, Admina sąsiedniego forum, wycięcie stamtąd i wklejenie tutaj słów Piotra (nawet krój czcionki był inny), a załatwia się to tak jak, dajmy na to, w poście nr 9.(vide). Rozłam foirum po raz kolejny odbił się czkawką.

    Tymczasem na jaw wyszło, że Pan Z.S. upublicznił prywatną korespondencję, czego się po prostu nie robi, bo nie!
    I to Pan Z. S. powinien przeprosić Filipa i natychmiast wycofać apel również z zielonego forum.I cytowanie żadnych kodeksów niczego tu nie zmieni.
    Magdusiu, za spontaniczny poryw serca, udowodniłaś już , że Wielkiego nie masz co przepraszać.

    A Łopienka... niech stoi niewzruszona i nieniepokojona przez nikogo, kto chciałby coś zmieniać.

  2. #32
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Co się dzieje z Łopienką? [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez filiplesny Zobacz posta
    nie ciągnijmy tego, proszę
    Uszanujmy to proszę.
    Czterech panów B.

  3. #33
    Bieszczadnik Awatar mavo
    Na forum od
    11.2008
    Postów
    375

    Domyślnie Odp: Co się dzieje z Łopienką? [wydzielony]

    Filipie.
    Masz jaja.Podniosłeś reke na kk..
    Szacunek.

  4. #34
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Co się dzieje z Łopienką? [wydzielony]

    Mavo - nie mylisz się tylko jeżeli idzie o to, że Filipowi należy się szacunek. A poza tym błądzisz.

    EDIT:
    Wątek jest ponownie otwarty do pisania. Bardzo proszę o skoncentrowanie się na podstawowym temacie - przyszłości Łopienki. Wszelkie wcześniejsze nieporozumienia zostały wyjaśnione przez zainteresowane strony i ten temat proszę uważać za definitywnie zamknięty.
    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 20-02-2012 o 16:43 Powód: Wątek ponownie otwarty
    Czterech panów B.

  5. #35
    Bieszczadnik Awatar Marcin
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Zagórz
    Postów
    1,218

    Domyślnie Odp: Łopienka

    Widzę że pasowałoby kilka słów na temat kuluarów Łopienki wysmarować… Jak sądzicie taniej byłoby załatwić bilety do Las Vegas na ślub czy wziąć ślub w Łopience? Popytajcie a zobaczycie (być może po tym poście ceny spadną). Pytanie czy jakaś kwota z tego idzie na "zachowanie kulturowego charakteru doliny"….?
    Pytania pozostawiam bez odpowiedzi.
    Kolejna sprawa: kto jeszcze z wymienionych w poście „Co się dzieje z Łopienką?” oszczy sobie zęby na Łopienkę?
    Pytanie podstawowe o które tak naprawdę cały wątek powinien się rozchodzić: Czy chcecie mieć w Łopience coś na wzór wioski turystyczno-skansenowskiej pomysłu Olgierda Łotoczki?
    Mnie takie pomysły już nie kręcą… nie chce disnejlendu w Bieszczadach… jest w Sanoku i starczy.

    Dziczeje na starość
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 20-02-2012 o 00:25 Powód: ć

  6. #36
    Bieszczadnik Awatar Lech Rybienik
    Na forum od
    06.2004
    Rodem z
    Przemyśl/Warszawa
    Postów
    225

    Domyślnie Odp: Co się dzieje z Łopienką? [wydzielony]

    Jeszcze raz i dobitnie:

    1) SGGW jako właściciel doliny nie planuje inwestycji w stylu Olgierda Łotoczki. AKT będzie działał na rzecz konserwacji istniejących pozostałości wsi oraz koszenia łąk w dolinie aby nie zarósł jej las. Dążymy do zachowania tego co tam jest w stanie jakim zostało zastane. Jeśli się uda zebrać fundusze, zakonserwujemy relikt.

    2) Baza będzie albo nie - tego jeszcze nie wiadomo. Ale nie planujemy większych inwestycji a jedynie remonty.

    3)Podpisy... jeszcze raz proszę uspokójcie się. Będzie potrzeba, będziemy robić wielką akcję, wtedy zostaniecie poproszeni o pomoc. Sprawa zdecyduje się w ciągu tygodnia - dwóch.

    4) AKT popiera starania TK o cerkiew.

    Lech

  7. #37
    Bieszczadnik Awatar mavo
    Na forum od
    11.2008
    Postów
    375

    Domyślnie Odp: Co się dzieje z Łopienką? [wydzielony]

    Bartolomeo.
    Kobiety najczęściej mają większe i twardsze jaja niż faceci z podkulonymi ogonami na klęczkach całujący pierścień .(wieloletnia obserwacja)
    Proszę wróć do Faraona Prusa (najlepszej rzeczy napisanej po polsku z wyłączeniem oczywiście Lema i Mickiewicza).
    Zaćmienia słońca są częste a w Polsce bardzo częste.Nieprawdaż?
    WUKO dziękuję za zarażenie Łopieńką

  8. #38
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Co się dzieje z Łopienką? [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez mavo Zobacz posta
    .................................Kobiety najczęściej mają większe i twardsze jaja niż faceci .................................Nieprawdaż?
    WUKO dziękuję za zarażenie Łopieńką
    Mavo! Prezesie! Jasiu Szanowny! Zgadzam się z Tobą. Dawniej o takich kobietach mówiło się hic mulier - ten kobieta , teraz zwyczajnie babochłop .
    Ale jaja to jedno a wrażliwość to drugie!
    Może Ty wytłumacz mi, Mavo jak to jest, że ktoś, kto próbował zwrócić uwagę ogółu na pewne zagrożenia (bo przyszłość Łopienki jest zagrożona a przynajmniej mocno niepewna), że ten ktoś został niemalże medialnie zlinczowany i zmuszony(a) do samokrytyki, do przepraszania et cetera.
    Już zupełnym curiosum jest żądanie przeprosin przez forumowego mędrka który całą tą akcję prawdę mówiąc storpedował i zdezawuował! Cóż , ja też może jestem jakiś nie tego, ale ja uważam że Magda leśna zwana też filipem (z racji podejrzeń że posiada jaja), powinna być dumna z tego co zrobiła. Bardzo bym prosił żeby się ze mną zgodzić, już choćby dlatego że ja mam rację! Bo jak możemy oczekiwać że ktoś jeszcze kiedyś będzie chciał coś zrobić jeżeli w zamian spotka Go niezrozumienie i niewdzięczność???
    ..................................... Pozdrawiam wszystkich + Pastor ręką własną

    PS Mnie Łopienką "zaraził" Wojtek Legionowo ale prawdziwym zbudowaniem i przykładem bertrand236, człowiek dla którego Łopienka jest ważna. To widać i to działa! + P....
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  9. #39
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Co się dzieje z Łopienką? [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    Bardzo bym prosił żeby się ze mną zgodzić
    Ja się z Tobą Pastorze zgadzam, jak mógłbym z Wielebną Osobą się nie zgadzać Ale proszę raz jeszcze - zostawmy już ten temat. Filipleśny o to prosił:

    Cytat Zamieszczone przez filiplesny Zobacz posta
    nie ciągnijmy tego, proszę
    i nadal ma takie życzenie: zamknijmy tę sprawę. Zajmijmy się Łopienką.
    Czterech panów B.

  10. #40
    Bieszczadnik Awatar mavo
    Na forum od
    11.2008
    Postów
    375

    Domyślnie Odp: Co się dzieje z Łopienką? [wydzielony]

    Amen.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dzieje się, oj dzieje...Kto nastepny?
    Przez Zefir w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-07-2008, 12:10
  2. Co się dzieje w Czarnej?
    Przez yorick w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-02-2006, 19:46
  3. Co się dzieje z drzewem??
    Przez młode pokolenie pawlików w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 26-01-2005, 02:52
  4. Ale się dzieje
    Przez asiczka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-07-2003, 17:11

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •