Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52

Wątek: Buba na rowerze

  1. #1
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Buba na rowerze

    Po 3 latach niejezdzenia postanowilam odkurzyc rower i sie gdzies wybrac. Zgodnie z porada napompowalam kola jak najmocniej sie dalo, do koszyczka wsadziłam wałówe na droge i ruszylam w dal. Nie oddalalam sie za bardzo z Oławy- bo raz glupio potem wracac na piechote jak mi sie rower rozpadnie na kawalki a dwa ze nie lubie jezdzic po lesie sama (a po asfalcie gdzie smigaja auta sie boje..). Wiec jak narazie objechalam Oławe w kolko, szukajac starych podworek ktore jeszcze przetrwaly, szopek, komórek, kamerlików i sławojek, starych hydrantów oraz przydomowego inwentarza. Troche sie udalo znalezc takich miejsc, gdzie drogi sa pyliste, czas plynie leniwie, łopocze na wietrze pranie a kogut siedzi na plocie i woła "kukuryku" wnieboglosy No ale o wiele, wiele mniej takich miejsc niz przed pięciu laty, gdy zdecydowalismy sie tu zamieszkac.. Pogadalam troche z babuszkami, postawilam piwko menelkom , powspominalismy dawne lepsze czasy, ponarzekalismy na złą wspolczesnosc, powygrzewalam sie w wiosennym slonku i pewnie przez dwa dni przejechalam ze 20 km




    a tu wiecej fotek- z "wielkiej wyprawy" :
    https://picasaweb.google.com/1009065...ice_na_rowerze

    W kolejne dni bylo tak ladnie ze znow ruszylam w strone słonca, lasu i wiosny.
    Troche zdjęc z dwoch kolejnych wycieczek- wałami nad Odrą w strone Ratowic i przez las do wsi Błota
    https://picasaweb.google.com/kracias...erowoKoloOlawy

    Moze niebawem znow gdzies pojade
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  2. #2
    Pyska
    Guest

    Domyślnie Odp: buba na rowerze

    Gratuluje, ja też po dlugiej przerwie w jeżdżeniu odkurzyłam rower, niestety ze wzgledu na wieczny brak czasu udaje nam się jeździć tylko co niedziele. Trzeba trenować nieco więcej bo chcemy w Bieszczady na rowerach pojechać w okolicach maja lub czerwca:)
    Już się doczekać nie mogę:)

  3. #3
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: buba na rowerze

    Oooo trenuj trenuj
    przyjadę i pojedziemy w teren;-))
    bo ja skolei chcę na rower na Dolny Śląsk i nie mam z kim;-)))
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  4. #4
    Pyska
    Guest

    Domyślnie Odp: buba na rowerze

    To jeszcze Krysia do nas zapraszam, tu też jest gdzie pojeździć

  5. #5
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: buba na rowerze

    Dzięki, nooo u Was to tak, super!
    Ale się w Dolnym Śląsku zakochałam.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  6. #6
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: buba na rowerze

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    bo ja skolei chcę na rower na Dolny Śląsk i nie mam z kim;-)))
    Zajrzyj na forum.sudety.it - tam sporo osob jezdzi rowerami po Dolnym Slasku. Ja raczej miedzy smigajace auta na rowerze nie wjade a ciezko zaplanowac dluzsza trase samymi szutrowymi i lesnymi drogami. Choc chodza mi po glowie Bory Dolnoslaskie- ale tam ponoc duzo piachu
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  7. #7
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: buba na rowerze

    O nie kolejne forum;-)
    doba za krótka;-))
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2011
    Rodem z
    Wrocław
    Postów
    231

    Domyślnie Odp: buba na rowerze

    O widzę, że na drugim zdjęciu w pierwszym zalinkowanym albumie jest papiernia w Oławie - a ja tam byłem w sobotę .

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2012
    Rodem z
    z Puńczy...
    Postów
    121

    Domyślnie Odp: buba na rowerze

    bubuś...w tej Twojej Oławie,to czas sie zatrzymał...normalnie wcześny czy tam pózny Gierekzdjęcia super,jak na wycieczkę,to chętnie bym się wybrał,ale...mieszkać,to neeeeeee
    pozdro!
    Człowiek może wytrzymać tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności

  10. #10
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: buba na rowerze

    Cytat Zamieszczone przez Pełta Zobacz posta
    bubuś...w tej Twojej Oławie,to czas sie zatrzymał...normalnie wcześny czy tam pózny Gierekzdjęcia super,jak na wycieczkę,to chętnie bym się wybrał,ale...mieszkać,to neeeeeee
    pozdro!
    Oława niestety tak nie wyglada... Zdjecia przedstawiaja jak ja bym ją chciala widziec i w jakiej chcialabym mieszkac.. Normalnie jest zupelnie inaczej..i za szlag czas sie nie chce zatrzymac.. Jeszcze 5 lat temu gdy sie tu sprowadzilismy wiecej bylo miejsc takich jak ze zdjec... Bylo wiecej kotów i nietoperzy na naszym osiedlu.. i jaskółek.. Ludzie mniej zrzucali im gniazda.. Nie wycinano tak masowo drzew i pachnacych krzewow.. Szkoda ze wtedy nie porobilam zdjec.. Myslalam ze tak bedzie tu zawsze.. Teraz juz wiem ze jak widze cos fajnego to trzeba zrobic szybko zdjecie- bo jutro, pojutrze juz pewnie tego nie bedzie...

    Pewnie by ci sie podobalo to co teraz sie tu porobilo- i moglbys tu mieszkac -no bo jest tak jak wszedzie..

    Cytat Zamieszczone przez luki_ Zobacz posta
    O widzę, że na drugim zdjęciu w pierwszym zalinkowanym albumie jest papiernia w Oławie - a ja tam byłem w sobotę .
    ooo, to nie bylo szans na spotkanie bo w sobote to bylam na wałach w strone Wrocławia
    Ostatnio edytowane przez buba ; 27-03-2012 o 18:36
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Kaukaz 2013 (Buba, jak to zrobić?)
    Przez andrzej627 w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 99
    Ostatni post / autor: 05-10-2013, 21:03
  2. Dookoła Czarnohory na rowerze
    Przez Wojtek Pysz w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 05-08-2013, 00:40
  3. Hryniawy i Czywczyny na rowerze
    Przez Petefijalkowski w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-04-2013, 14:02
  4. Hryniawy i Czywczyny na rowerze
    Przez Petefijalkowski w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-03-2012, 14:19
  5. 3000 km na rowerze
    Przez WALDI w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-09-2005, 16:46

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •