Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52

Wątek: majówka na ukranie 2012

  1. #21
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2006
    Rodem z
    Poznań/Szczecin
    Postów
    713

    Domyślnie Odp: majówka na ukranie 2012

    Cytat Zamieszczone przez tomekpu Zobacz posta
    Enduro to bezdroża. Motory nie są rejestrowane, nie spełniają wymogów. Dla mnie jest to jednoznaczne z rozjeżdżaniem gór.
    Serio? Damn it, nie wiedzialem z tym rejestrowaniem i wymogami. Z reszta w sumie... Srednio sobie wyobrazam przejechanie na
    takim Enduro 300km po asfalcie, choc moge sie mylic.

    Ps. Czy ktos z Was planuje moze jakies normalne lazegowanie na Ukrainie na majowke?
    Ostatnio edytowane przez Petefijalkowski ; 04-04-2012 o 08:58
    "There is no such thing like too much snow" - Doug Coombs

  2. #22
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: majówka na ukranie 2012

    Troszkę źle to napisałem. Są motocykle enduro które można rejestrować, ba, znam nawet osoby które mają takowe, zarejestrowane. Niestety znakomita cześć naszych endurowców przerabia swoje motocykle i nie ma możliwości żeby przeszły one badania techniczne. Najtańsza i dająca niezłe efekty przeróbka to wycięcie bebechów z tłumika. Niestety mam wątpliwą przyjemność widzieć i słyszeć toto kilka razy w tygodniu.

  3. #23
    Pyska
    Guest

    Domyślnie Odp: majówka na ukranie 2012

    Ciekawe czy zipo17 należysz do grupy rozsądnych endurowców i tych co maja wszystko i wszystkich w du...?
    Mieliśmy "fajny" przypadek przy spotkaniu z endurowcami w naszych okolicznych górkach,kiedy to masa ludzi na szlaku,dużo całych rodzin z dziećmi i wyjechała chmara motorków z lasu, nie zwracali w ogóle uwagi na ludzi,nawet nie zamierzali zwolnic, a z ich myślenia raczej wynikało że każdy ma się przesunąć bo gwiazdorzy na motorkach jada. Jestem jak najbardziej przeciw

  4. #24
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: majówka na ukranie 2012

    To znaczy mi tam rybka cy myślący czy nie. Tomek ma rację.
    Kluczem było słowo ENDURO.
    Myślałam na początku, że się pyta o enduro rowerowe, do głowy mi nie wpadło, że może być jeszcze jakies inne.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  5. #25
    Pyska
    Guest

    Domyślnie Odp: majówka na ukranie 2012

    No niestety jest to inne:)
    Czy myślący to też ważne i czy zwraca uwagę na innych ludzi chodzących, spacerujących, rowerujących po górach

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: majówka na ukranie 2012

    no tak....ale JAK sobie wyobrażacie przekraczanie granicy takim NIE zarejestrowanym pojazdem ??? ...no chyba że ''zielona granica '' pozostaje

  7. #27
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: majówka na ukranie 2012

    Na przyczepce na pewno.
    Przecież oni nie jadą na tych maszinach po asfalcie jakimkolwiek.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #28
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: majówka na ukranie 2012

    Cytat Zamieszczone przez Pyska Zobacz posta
    Mieliśmy "fajny" przypadek przy spotkaniu z endurowcami w naszych okolicznych górkach,kiedy to masa ludzi na szlaku,dużo całych rodzin z dziećmi i wyjechała chmara motorków z lasu, nie zwracali w ogóle uwagi na ludzi,nawet nie zamierzali zwolnic, a z ich myślenia raczej wynikało że każdy ma się przesunąć bo gwiazdorzy na motorkach jada. Jestem jak najbardziej przeciw
    Do takich to powinno sie strzelac! I kiedys juz pisalam ze na kretych stromych szlakach gdzie zza zakretu wypadaja rozpedzone motory a ludzie nie maja kiedy i jak uciekac to powinno sie robic pułapki- bo to sa potencjalni mordercy! Zreszta to samo sadze o rowerzystach ktorzy w miejscach gdzie chodza ludzie zjezdzaja z zawrotnymi predkosciami z gor.. Mialam okazje takich spotkac pod Stogiem Izerskim i wiem jedno- sa gorsi od motocyklistow bo ich nie slychac, a mimo mniejszej masy pojazdu przy duzej predkosci tez moga krzywde zrobic..

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    I co potem powie po powrocie?
    Nie byłem na żadnej górze, bo widoki w dolinach są ciekawsze?
    Nie po to się jedzie na off road, żeby jeździć dolinami.
    Znam takich co pojechali na miesiac jezdzic po tajdze...Widokow zadnych, gor zadnych tylko duzo blota. Wrocili szczesliwi. Nie łamali prawa, miejscowi byli im przychylni. Nawet poslali po nich jakiegos wiezdiechoda jak calkiem utopili sie w bagnach

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    Przecież oni nie jadą na tych maszinach po asfalcie jakimkolwiek.
    Ogladalam kiedys taki fim ktory sie nazywal jakos "monde enduro" czy jakos tak, zapewne przekrecilam nazwe. Bylo to o kolesiach co wlasnie na takich motorkach objechali caly swiat. I jechali i po asfalcie, i po zuzlu i po blocie na cale kolo.. Najbardziej podobal mi sie fragment syberyjski Dla mnie film byl zarabisty i taka wyprawa bylaby moim marzeniem.
    I nie wrzucalabym do jednego worka z napisem "enduro" takowych kolesi i takich wysprzeconych dupkow co podjada motorami na Rysianke i robia bydlo i chlew..
    Ostatnio edytowane przez buba ; 04-04-2012 o 12:24
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: majówka na ukranie 2012

    a widziałaś Buba filmik z takimi kolesiami z ''naszej '' Mołdowy ? ... też fajne klimaty

  10. #30
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: majówka na ukranie 2012

    Cytat Zamieszczone przez tomas pablo Zobacz posta
    a widziałaś Buba filmik z takimi kolesiami z ''naszej '' Mołdowy ? ... też fajne klimaty
    nie... podeslij

    Cytat Zamieszczone przez Pyska Zobacz posta
    Ciekawe czy zipo17 należysz do grupy rozsądnych endurowców i tych co maja wszystko i wszystkich w du...?
    W duzej czesci mam wrazenie ze mozna to rozpoznac czy na motorze ma sakwy i czy na noc kolo motoru stawia namiot... Bo zalezy czy motor traktuje jako srodek transportu do podrozowania czy chce sie tylko wyzyc "w sportach ekstremalnych" i rozryc troche terenu wokol siebie...

    Bo 99.9 % tych szpanerow co rozjezdzaja nasze gory i lasy to wieczor sie czysciutko wymyja, ida spac do pensjonatu, a jakiekolwiek zwiedzanie czy poznawanie swiata maja gleboko w d..

    A jesli chodzi o odłamy motocyklistow to mi i tak najbardziej podobaja sie fetorsi
    http://www.gazeta.ie/art/fetorsi-opan-ow-uja-wyspe.html
    http://www.bikemenu.com/photosrat.html
    Ostatnio edytowane przez buba ; 04-04-2012 o 12:58
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Majówka - 2013r.
    Przez Wojtek z Zielonki w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-05-2013, 08:27
  2. Transport - Majówka
    Przez nemox007 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 05-05-2013, 23:29
  3. majówka w bieszczadach gdzie spać?
    Przez pietka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-04-2013, 01:02
  4. Majówka w zieleni
    Przez Basia Z. w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-05-2012, 17:56
  5. Majówka w Bieszczadach
    Przez menelkij w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-03-2010, 07:14

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •