Strona 14 z 16 PierwszyPierwszy ... 4 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 153

Wątek: KIMB 2012 - organizacja

  1. #131
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: KIMB 2012 - organizacja

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Niewiarygodne!
    A jednak! Jak się dobrze przyjrzeć to jeszcze Mariankę widać!
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  2. #132
    Bieszczadnik Awatar komisaRz von Ryba
    Na forum od
    05.2008
    Rodem z
    dziki wschód
    Postów
    1,168

    Domyślnie Odp: KIMB 2012 - organizacja

    Tyle czasu upłynęło a ja wciąż wspominam smak wędzonego karpia, pierwszy raz miałem okazję taki rarytas spożywać i do dziś się oblizuję na myśl samą :)




    ale po kolei nim dotarlismy do Nasicznego, Nadchaszczownik zabrał mnie do miejsca oznaczonego na mapie jako Maksymiszki. Na mapie Nadchaszczownika był tam zaznaczony krzyż a na mojej nie, a w realu? to właśnie było przedmiotem popołudniowej wycieczki.



    dotarliśmy do końca baczne przetrząsajac okoliczne zarośla i łaki podmokłe



    widoki były cudne a krzyża nie ma,lub się doskonale zamaskował.



    sielanka nie mogła być jednak doskonała bo był tam ktoś jeszcze, jak doszliśmy do szlabanu usłyszeliśmy odgłos strzału.

    Pojechaliśmy do Nasicznego a to co się tam działo Bazyl doskonale zilustrował utworem słowno muzycznym. Ja po krótkim przywitaniu, zdecydowanie dłużnej witam się z karpiem na stole,(ach był wspaniały) na szczęście było jeszcze wino które doprowadziło mnie do ogniska :).




    Nazajutrz po uzupełnieniu wody i odpuszczeniu poszukiwanie jaskiń, jako że pierwsza osoba co wiedziała gdzie zniknęła o świecie , druga za nic nie dała się obudzić, trzecia spędziła dzień poprzedni na kolejnych bezowocnych poszukiwaniach, udaliśmy się w stronę Tarnawy. Po zabezpieczeniu pierogów w lodówce w pomieszczeniu zamykanym na klucz, jako że słoneczko nie żałowało promyczków

    udaliśmy się nad potok, potem spojrzały drzewa wymownie i udaliśmy się stromo po górę.

    a na górze oojjjjj warto było bo widoki cudne czekały

    aż się chciało iść dalej więc czemu nie

    czasem resztki śniegu były








    potem potem był już wieczór i nagrody konkursy śpiewy znaczy był wspaniale :)
    Ostatnio edytowane przez komisaRz von Ryba ; 07-06-2012 o 13:39 Powód: cdn

  3. #133
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: KIMB 2012 - organizacja

    Mam pytanie w kwestiach okołokimbowych. Czy ktoś z Was przywiózł nakrętki?A jeśli tak to gdzie je zostawił?
    mAAtylda

  4. #134
    Bieszczadnik Awatar Pyra.57
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    stolica Pyrlandii
    Postów
    1,596

    Domyślnie Odp: KIMB 2012 - organizacja

    mAAtylda jeszcze w kwesti nakrętek, w lipcu będę w UG oczywiście przywiozę trochę nakretek. Gdzie je zostawić?
    pozdrawiam
    Marek

  5. #135
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: KIMB 2012 - organizacja

    Jestem w Bieszczadach :) Wykopałem swoją KIMBową nagrodę, tę do własnoręcznego odnalezienia i wykopania od Wojtka1121. Nagroda został skonsumowana. Aby tradycji stało się zadość w miejscu ukrycia tejże nagrody umieściłem inny przedmiot wart pożądania. Tak więc Wojtku1121, ta lokalizacja jest nadal aktualna i można nią dysponować w przyszłości. Dzięki !

  6. #136
    Fotografik Roku 2013
    Fotografik Roku 2012
    Fotografik Roku 2011
    Awatar Pierogowy
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Tarnowskie Góry Wysokie
    Postów
    1,010

    Domyślnie Odp: KIMB 2012 - organizacja

    Cytat Zamieszczone przez Hero Zobacz posta
    Nagroda został skonsumowana.!
    hallo,

    ja również komunikat wklejam...
    nagroda skonsu...,e ...nie !
    Nagroda została Wkomponowana w Cudny Plener- we wsi Bartne z podkładem pierogowym w ilości...(wszyscy podjadali,więc nici z matematyki ! ).
    Pępkówka rocznik '98 i ..(świadomość ,że coś/ktoś w tym roku przyszło na świat ).
    Zbyszku ???
    ..oj,paliła w gardła przy słabym biało-czerwonym meczu!
    a, wino...,Hero ,
    no,cóż... na jego degustacje ... przyjdzie czas w "ekslusivocasa" Mavo...(wrzesień-październik)
    oczywiście -powiadomienie o tym niecnym procederze zawiśnie na słupie ogłoszeniowym i kto będzie chciał po-degustować to zapraszam !

    Piskalu ,cóż ...nie będę się powtarzał ...ale jesteś wielki a nawet większy -dzięki

    hej
    "Najlepsze miejsce na namiot .jest zawsze troszkę dalej..."

  7. #137
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: KIMB 2012 - organizacja

    Pozostaje jeszcze do wydobycia flaszka którą na Kimbie 2011 wylosował Polej i na moje dwa listy nie odpowiedział. Proszę z tego miejsca o kontakt w celu wybrania dogodnej lokalizacji.

  8. #138
    Fotografik Roku 2013
    Fotografik Roku 2012
    Fotografik Roku 2011
    Awatar Pierogowy
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Tarnowskie Góry Wysokie
    Postów
    1,010

    Domyślnie Odp: KIMB 2012 - organizacja

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek1121 Zobacz posta
    Pozostaje jeszcze do wydobycia flaszka którą na Kimbie 2011 wylosował Polej i na moje dwa listy nie odpowiedział. Proszę z tego miejsca o kontakt w celu wybrania dogodnej lokalizacji.
    Hallo,Wojtku...

    Myślę,że kolegę Poleja nagroda przycisnęła swą ilością i jakością...może należałoby wyjść naprzeciw biedakowi : tzn. Odkopać( nie wykopać!) zacne trunki i postawić na Nasiczańskim stole u Mavo...tuż przy świeżo uwędzonych karpiach i...czekać...z nadzieją, iż pobłądzi. ..czy też kosmiczny kataklizm przeszkodzi w dotarciu do źródełka.
    Nie. ..żebym się nie podzielił...
    "Najlepsze miejsce na namiot .jest zawsze troszkę dalej..."

  9. #139
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: KIMB 2012 - organizacja

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek1121 Zobacz posta
    Pozostaje jeszcze do wydobycia flaszka którą na Kimbie 2011 wylosował Polej i na moje dwa listy nie odpowiedział. Proszę z tego miejsca o kontakt w celu wybrania dogodnej lokalizacji.
    Wybacz Wojtek moje milczenie, wysłałem Tobie wiadomość na priv, w której jest więcej szczegółów.
    Niestety nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli, raczej częściej zdani jesteśmy na scenariusze napisane przez samo życie, czego ostatnio boleśnie doświadczałem.
    Jeśli nic i nikt nie stanie na przeszkodzie, początkiem sierpnia będę w Bieszczadach i chętnie podzielę się (o ile oczywiście zdołam zlokalizować) Wojtkową Nagrodą.
    Pozdrawiam
    Przemek

  10. #140
    Fotografik Roku 2013
    Fotografik Roku 2012
    Fotografik Roku 2011
    Awatar Pierogowy
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Tarnowskie Góry Wysokie
    Postów
    1,010

    Domyślnie Odp: KIMB 2012 - organizacja

    Cytat Zamieszczone przez Polej Zobacz posta
    Wybacz Wojtek moje milczenie, wysłałem Tobie wiadomość na priv, w której jest więcej szczegółów.
    Niestety nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli, raczej częściej zdani jesteśmy na scenariusze napisane przez samo życie, czego ostatnio boleśnie doświadczałem.
    Jeśli nic i nikt nie stanie na przeszkodzie, początkiem sierpnia będę w Bieszczadach i chętnie podzielę się (o ile oczywiście zdołam zlokalizować) Wojtkową Nagrodą.
    Hallo,

    Kolego Polej...
    mam nadzieję,że nie masz do mnie żalu...za prowokację...
    Toteż życzę lepszych chwil i zapraszam do Nasicznego (z lub bez)
    data spotkania mającego na celu konsumpcję nagrody jest jeszcze nie ustalona,...we wrześniu lub też padnie na październik...
    Trzymaj się.
    ;-)
    "Najlepsze miejsce na namiot .jest zawsze troszkę dalej..."

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. KIMB 2012 - przypinki
    Przez Hero w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 21-05-2012, 23:11
  2. KIMB 2012 ma być łatwy czy trudny? (ankieta)
    Przez bartolomeo w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-11-2011, 20:35
  3. Kimb 2012
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 17-02-2007, 17:31
  4. Organizacja
    Przez Jagna w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 07-05-2004, 10:24
  5. Organizacja kongresu
    Przez Szaszka w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 09-04-2004, 08:34

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •