Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: KIMB 2

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar beata
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    105

    Domyślnie Re: KIMB 2

    Wrocilam!!!!!
    Dzieki Lupino, Piotrowi S., oraz Darkowi udalo sie dotrzec do Sekowca i wrocic.
    Bardzo, bardzo Wam wszystkim dziekuje.

    Wszystkim, ktorzy wzieli udzial w obradach - oby wam gor i piwa nigdy nie zabraklo :)

    Z pozdrowieniem
    b

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    71

    Domyślnie Re: KIMB 2

    Witajcie!
    Dotarłam na niziny:(i równiny:(nie pocieszona obudzilam sie dziś rano nie czujac bieszczadzkiego powietrza. jeszcze żyję atmosferą Kongresu, uśmiecham się na wspomnienia i łza mi sie w oku kręci.Kurcze! wczoraj jak wysiadlam z samochodu Irasa i weszłam do domu rozryczałam sie!!!
    Kongres się udał, moim zdaniem osiągnęliśmy sukces, udało nam się stworzyć przecudną atmosferę tak bardzo adekwatną do miejsca w ktorym biesiadowaliśmy!
    Bardzo mile zaskoczyła mnie organizacja, bo moim zdaniem dopięta była na ostatni guzik, dziekując nie chciałabym pominać nikogo, więc mże najpierw podziękuję wszystkim uczestnikom za dobre humory, za uśmiechy każdego dnia, za radość która sie udzielała, bardzo dziękuję Asiczce za wszystkie pamiątkowe gadżety i Iraskowi za napoje chłodzące:)Szaszce za przetransportowanie mnie do Łez Padołu i jeszcze raz Irasowi za drogę powrotną.Kongres trwał 4 dni i każdy dzień był udany i wykorzystany w 100%. Teraz Bieszczady to juz nie tylko Połoniny, Tarnica, Rawki, Bieszczady teraz to także Wy Drodzy Forumowicze.
    PS1: Agajotek2 ma na imię Sebastian
    PS2: Będąc na Otrycie spełnilismy obywatelski obowiązek i oddaliśmy swój głos w Prareferendum o Unii Europejskiej OTRYT 2003
    PS3: Mimo długiego weekendu z powodzeniem udało nam sie uniknąć stonki

    Pozdrawiam
    Agnieszka

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Re: KIMB 2

    witam wszystkich
    podzielam zdanie agajotka i wszystkich uczestnikow bylo suuuuuuuper.
    jak tylko zalatwie sprawy zawodowe biore sie za obszerna fotorelacje z kongresu w niedlugim czasie zobaczycie ja na www.bieszczady.polandmail.pl
    pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziekuje za swietna zabawe
    irasj
    a relecja bedzie od 30.04 do 4.05

    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar GERONIMO
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Elbląg
    Postów
    37

    Domyślnie Re: KIMB 2

    Jednym zdaniem. Było SUPER.
    Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie.
    Geronimo

  5. #15

    Domyślnie Re: KIMB 2

    Witamy wszystkich gorąco. Wróciliśmy szczęśliwie, po dwugodzinnym korku przed Krakowem, w bardzo miłym towarzystwie Beaty i Jej Latorośli. Przygotowujemy się do napisania relacji z Kongresu. Właśnie obejrzeliśmy zdjęcia - rewelacja! Czekamy na więcej.
    Pozdrawiamy
    Lupinowie

  6. #16
    jenn
    Guest

    Domyślnie Re: KIMB 2

    Witam :))))
    A-Nul nalesniki byly kosmicznie pyszne :))))))))) zostal tylko jeden (z serkiem) dla Ciebie ;-)) a grad spadl faktycznie - wielkosci od ziaren grochu do jaj przepiorczych - w sobote ok 16 -brrrrrrr -to bylo przezycie ;-]].
    Ach te wspomnienia..... w Sekowcu bylo super, w Wetlinie zreszta takze :)))))) tylko jestem strasznie niedospana... bede odsypiac przez nast. tydzien ;-}}
    Pozdrawiam wszystkich uczestnikow KIMB2



    Wiadomość została zmieniona (06-05-03 09:34)

  7. #17
    jenn
    Guest

    Domyślnie Re: KIMB 2

    Witam :DD
    A-Nul nalesniki byly kosmicznie pyszne :))))))))) zostal tylko jeden (z serkiem) dla Ciebie ;-)) a grad spadl faktycznie - wielkosci od ziaren grochu do jaj przepiorczych - w sobote ok 16 -brrrrrrr -to bylo przezycie ;-]].
    Ach te wspomnienia..... w Sekowcu bylo super, w Wetlinie zreszta takze :)))))) (tu uklon do Wioli i Zbyszka) tylko jestem strasznie niedospana... bede odsypiac przez nast. tydzien ;-}}
    Pozdrawiam wszystkich uczestnikow KIMB2
    jenn

  8. #18
    jenn
    Guest

    Domyślnie Re: KIMB 2

    Geronimo :))
    Pochwal sie jak poszedl wyscig w Krynicy... wszyscy sa pewnie ciekawi :))

    jenn

  9. #19
    Nul
    Guest

    Domyślnie Re: KIMB 2

    Właśnie, geronimo, czekamy!
    A czy ktoś wziął plakietkę dla Gero? Mam nadzieję, ze się znalazła!


  10. #20
    Adam
    Guest

    Domyślnie Re: KIMB 2

    Wróciliśmy do domu w poniedziałek po intensywnie spędzonych dniach na pieszych wycieczkach. Bardzo zmęczeni, chociaż to nie z winy kongresu. Dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas, w szczególności organizatorom. Asiczka i Szaszka były niezmordowane i otaczały nas opieką. Byliśmy bardzo szczęśliwi. Same naj, naj ...


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. X KIMB Jubileuszowy
    Przez bertrand236 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 09-03-2011, 12:43
  2. X KIMB- głosowanie!
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 179
    Ostatni post / autor: 05-03-2011, 10:16
  3. Dojazd na KIMB....
    Przez yasiolek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-04-2007, 22:34
  4. KIMB
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-03-2004, 22:38
  5. 2 KIMB
    Przez Lupino w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-02-2003, 17:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •