Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Gazdówka u Janusza-opinie

  1. #1
    skarias
    Guest

    Domyślnie Gazdówka u Janusza-opinie

    Czytając opinie o Gazdówce u Janusza przeżyłam szok. Jak można w ten sposób obsmarować takich wspaniałych gospodarzy????????!!!!!!!! Żadna z podanych informacji, nie jest zgodna z prawdą. Może wystarczy przeczytać po prostu folder, a nie wymyślać jakieś niestworzone historie...... w nim jest wszystko dokładnie opisane "łopatologicznie" wyjaśnione. Podziwiam Tych ludzi(mam na myśli właścicieli Gazdówki) za ich cierpliwość do gości..... z tego co zdążyłam zauważyć, to trafiają Im się jacyś goście z kosmosu, którzy mają bardzo bujną wyobraźnię, CHODZI DOKŁADNIE O SHE29 . Byliśmy u Tych Państwa na przedłużonym weekendzie majowym 2012 i jesteśmy w pełni zadowoleni z gościnności Gospodarzy. Oby wszyscy ludzie byli tak gościnni, mili, ciepli, rodzinni i wyrozumiali jak Iwona i Janusz to świat byłby kolorowy. POLECAMY KAŻDEMU !!!!!!!!!! Wracamy tam na wakacje hehehehe. Małgosia, Rafał i Klaudiusz z WARSZAWY.

  2. #2
    zepo
    Guest

    Domyślnie Odp: Gazdówka u Janusza-opinie

    Przypadek prawił, że jestem tu jestem! Jestem również zszokowany negatywną opinią na temat Gazdówki u Janusza!!! Jestem z Włocławka i wraz z żoną byliśmy przez kilka dni u tych Państwa we wrześniu 2011 roku. To bardzo brzydko tak oczerniać takich ludzi jakimi sa właściciele Gazdówki. Warunki są tam świetne, właściciele bardzo życzliwi i bardzo gościnni. Wraz z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym miejscu i wrócimy tam w tym roku co najmniej dwukrotnie. Gorąco poleciliśmy Gazdówkę naszym znajomym. Dołączamy się z żoną do opinii skarias cyt "Oby wszyscy ludzie byli tak gościnni, mili, ciepli, rodzinni i wyrozumiali jak Iwona i Janusz to świat byłby kolorowy. POLECAMY KAŻDEMU !!!!!!!!!! Wracamy tam..." To bardzo brzydko kłamać i trzeba dużo złej woli mieć w sobie, by nawet anonimowo obsmarowywać porządnych ludzi!
    Grażyna i Zenon z Włocławka!!!

  3. #3
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Gazdówka u Janusza-opinie

    Cytat Zamieszczone przez zepo Zobacz posta
    To bardzo brzydko kłamać i trzeba dużo złej woli mieć w sobie, by nawet anonimowo obsmarowywać porządnych ludzi!
    Z tego właśnie powodu zamknąłem pierwszy wątek o Gazdówce. Ten drugi też zamknę, bo i tutaj widzę tylko anonimowe wypowiedzi (to są jedyne posty autorów na forum). Trzeciego wątku proszę nie otwierać - wyrzucę od razu do kosza.
    Czterech panów B.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Cisna Andrzejówka - opinie
    Przez makreliusz w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-08-2011, 22:13
  2. Opinie o turystach ???
    Przez Wiechu w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 05-05-2006, 11:51
  3. Echo Bieszczadów - prośba o opinie
    Przez admin w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 01-04-2005, 15:01

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •