Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Czerwony szlak w czerwcu

  1. #1
    Jagoodka
    Guest

    Domyślnie Czerwony szlak w czerwcu

    Hej

    Na wstępie uprzejmie informuję ( ), że przeglądam i przeszukuję forum od kilku godzin, ale nadal brak mi konkretnych odpowiedzi na kilka pytań.

    W ubiegłym roku przeszłam z bratem czerwony szlak w lipcu. Absolutnie niczego do szczęścia mi nie brakowało.

    W tym roku, radością z fantastycznie spędzonego czasu w Bieszczadach chcę się podzielic z moim chłopem.

    Również czerwony szlak, wyjazd z Poznania 7.06. przyjazd do Komańczy w późnych godzinach popołudniowych dnia następnego
    Oczywiście z domkiem na plecach. Po przejściu szlaku (ze spokojem) chcemy się wybrac do Polańczyka na zasłużony odpoczynek.

    Planuję spędzic w Bieszczadach ok 2-2.5 tygodnia, czyli bez ciśnienia i bez biegania na czas.

    Bardzo Was proszę o odpowiedź na następujące pytania:

    1. Czy w Rabe można się rozbic pomimo, że jest zamknięte? (nie przypominam sobie, żeby teren był ogrodzony)
    2. Czy z Berehów Górnych można się dostac do Wetliny lub Ustrzyk Górnych inaczej niż stopem?
    3. Raczej nie sądzę, żeby w tym okresie nie było turystów w Bieszczadach, ale pytanie ilu mniej ich jest? Tzn. jeśli zatęsknimy za towarzystwem, to czy na polu namiotowym w Cisnej, Wetlinie lub Ustrzykach będziemy sami, czy może znajdzie się jeszcze parę osób? (pewnie głupie pytanie )
    4. Czy z Ustrzyk Górnych można się dostac do Polańczyka inaczej niż stopem?
    5. Domyślam się, że z wyżywieniem na trasie raczej nie powinno byc problemu (nie chcemy brac jedzenia), ale jeśli knajpy otwierają się dopiero na początku wakacji, proszę o informację.

    Jeśli chodzi o transport, pytania mi się nasunęły na skutek przeglądania tabliczek przystankowych. Niestety z przerażeniem stwierdzam, że wszystkie kursy, które mnie interesują startują od końca czerwca/początku lipca.

    Jednym słowem, pytanie, czy to dobry pomysł?

    O pogodę Was nie pytam, bo lato zapowiada się ładne

    Jeśli odpowiedzi na moje pytania padły już na tym forum, poproszę o linki. Naprawdę szukałam.

  2. #2
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Czerwony szlak w czerwcu

    Witaj Jagoodku na forum !
    Pocieszę cię że mam podobnie
    że przeglądam i przeszukuję forum od kilku godzin, ale nadal brak mi konkretnych odpowiedzi na kilka pytań.
    z tym że od kilku lat przeszukuję forum i również brak mi konkretnych odpowiedzi na kilka pytań.
    Niestety, wówczas muszę sam znaleźć sobie odpowiedź, bo niestety tak to już jest że nie ma tu wszystkich odpowiedzi.
    ale ...
    ad.1. w Rabem nie wolno się rozbijać (jak mawia Komisarz) , ale możesz rozstawić namiot
    ad.2 pewnie, że można pokonać tą trasę np własnym rowerem, (ja kiedyś pokonywałem tą trasę pieszo) ,
    ale regularne pekesy jadą tam w okresie wakacyjnym
    więc pozostają ci w odwodzie busy.
    od.3 ilu będzie turystów w Cisnej ? .... na polu namiotowym ? No cóż , nigdy nie byłem dobry w toto lotku, ale sami to możecie być w zacisznym
    miejscu, a nie na głównych skrzyżowaniach.
    itp, itd

  3. #3
    Jagoodka
    Guest

    Domyślnie Odp: Czerwony szlak w czerwcu

    Dzięki Ci człowieku :)

    Właśnie o busy mi chodziło, czy tam są w czerwcu? Może pytanie dla Was śmieszne, ale naprawdę chciałabym wiedziec, tym bardziej, że z kondycją u mnie trochę na bakier i jak już zejdę z gór, raczej mało będę miała sił. Dlatego też pytam o takie dogodności. Rowerów nie planujemy brac, bo na plecach nie uniosę

    Jeśli ktoś mógłby podrzucic nr telefonów do chetnych przewoźników, którzy w razie czego by przyjechali, byłoby pysznie :)

  4. #4
    Pyska
    Guest

    Domyślnie Odp: Czerwony szlak w czerwcu

    Są busy prywatne oczywiście i kursują cały rok właściwie. Ze 2 lub 3 nieraz stoją w Wetlinie pod sklepem:)

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar mavo
    Na forum od
    11.2008
    Postów
    375

    Domyślnie Odp: Czerwony szlak w czerwcu

    13 4610896.
    Tomek Polakiewicz zawsze przyjedzie.

  6. #6
    Jagoodka
    Guest

    Domyślnie Odp: Czerwony szlak w czerwcu

    Dziękuję pięknie :)

    Zdaję sobie sprawę, że moje pytania mogą brzmiec dla Was śmiesznie, ale planując tegoroczny urlop od razu postanowiłam, że Bieszczady, a z racji długiego weekendu czerwcowego, wybór był prosty - im dłużej tym lepiej :) Jako ciekawska i planująca baba, chcąc zapewnic facetowi niezapomniany wypoczynek (o niego się nie boję, bo niejedne góry w Polsce i za granicą schodził - postanowiłam się popisac ), zaczęłam przeglądac internet, i wciąż rzucały mi się w oczy hasła wakacje, lipiec i sierpień. Nie chciałabym, żeby facet mnie musiał pchac jak już nie będę miała sił iśc po asfalcie kilka km (średnio to przyjemne, wolę iśc pod górkę). Poza tym jesteśmy ludźmi towarzyskimi, mieszkamy razem od kilkunastu lat i nie potrzebujemy wakacji pod namiotem, żeby się wyrwac na bzykanie. Chcemy spędzic czas przyjemnie, poznac kogoś, kto z nami wypije piwo wieczorem, zjeśc pyszną, zasłużoną kolację wieczorem.

    Każda podpowiedz i miłe słowo jest dla mnie cenne i z góry dziękuję :)
    Ostatnio edytowane przez Jagoodka ; 08-05-2012 o 22:57

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. BUSy w czerwcu
    Przez tomstarz w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-02-2013, 22:31
  2. Czerwony szlak- Komańcza- Wołosate
    Przez dynka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-08-2008, 19:09
  3. Pogoda w Czerwcu
    Przez Parias w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-04-2008, 16:16
  4. Czerwony do jeziorek Duszatyńskich - kto tyczył ten szlak?
    Przez MKi w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 19-09-2007, 09:49
  5. Czerwony szlak
    Przez elfica w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 28-03-2006, 23:14

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •