Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: Pierwszy plecak turystyczny, proszę o pomoc. :)

  1. #31
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Pierwszy plecak turystyczny, proszę o pomoc. :)

    http://allegro.pl/plecak-45-l-gemini...404273079.html za śmieszne pieniądze więc jeśli Ci sie nie sprawdzi to komuś oddasz lub będziesz używała jako torby podróżnej.Moja koleżanka używała plecaka tej marki na MB i okazał się lepszy niż mój Fiord Nansen

  2. #32
    Bieszczadnik Awatar wadera
    Na forum od
    03.2008
    Rodem z
    okolice Lublina duszą zawsze conajmniej 1000 m npm
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: Pierwszy plecak turystyczny, proszę o pomoc. :)

    Cytat Zamieszczone przez gitarzystka Zobacz posta
    Gdyby to polegało na "pójdź i przymierz" to już bym dawno poszła, ale tak się składa, że najbliższe sklepy mam w mieście 80 km ode mnie, więc muszę najpierw zatrudnić tatę w roli szofera... Tak więc na razie zbieram różne typy, żeby wiedzieć o co pytać, jak już się wybiorę.
    w tej sytuacji najlepiej kupić coś w sklepie internetowym gdzie przy cenie powyżej 200 zł przesyłka jest gratis np. e-horyzont,można na spokojnie przymierzyć zapakować,nosić do upadłego a jeżeli nie pasuje odesłać bo to koszt 15 zł czyli mniej niż przejazdu tych 80 km do najbliższego sklepu.Oczywiście to opcja gdy już sprawa jest mocno przemyślana i już prawie jesteśmy pewni zakupu.
    „Life is brutal and full off zasadzkas”.

  3. #33
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Pierwszy plecak turystyczny, proszę o pomoc. :)

    A ja podobnie jak don Enrico, choć nie kierowałem się kolorem a wielkością...wszedłem do sklepu i kupiłem pierwszy, duży plecak jaki zobaczyłem (f7 pro - bango 85). Mam go od 7 lat, chodzę z nim po górach przeciętnie 50 dni w roku (często "na ciężko") i jakoś daje radę...pomimo wieku (mego a nie plecaka).
    Więc może nie ma co, gitarzystko, kombinować i przekombinować, szukać cudów na kiju, szczególnie jeśli wyjazdy Twoje mogą być okazjonalne, rzadkie i krótkie. Pozdrawiam

  4. #34

    Na forum od
    05.2012
    Rodem z
    Lubin
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Pierwszy plecak turystyczny, proszę o pomoc. :)

    Cytat Zamieszczone przez creamcheese Zobacz posta
    Więc może nie ma co, gitarzystko, kombinować i przekombinować, szukać cudów na kiju, szczególnie jeśli wyjazdy Twoje mogą być okazjonalne, rzadkie i krótkie.
    Nie szukam cudów na kiju, bo cudu za 400zł nie dostanę, ale moja budowa ciała stawia pewne wymagania co do plecaka i jest mi trudniej znaleźć coś odpowiedniego, więc proszę o pomoc i radę, a nie o cud.
    No i 10 dni w trasie i pod namiotem to jednak nie 3 w schronisku, więc jednak wypadałoby mieć przyzwoity plecak.

  5. #35
    Bieszczadnik Awatar marmota_m
    Na forum od
    10.2010
    Postów
    371

    Domyślnie Odp: Pierwszy plecak turystyczny, proszę o pomoc. :)

    E tam - ja półtora roku temu kupiłam plecak 40+5 za 300zł - dobrej firmy i jestem nim zachwycona - dwukomorowy, z możliwością doczepienia nart (takie bajeranckie szerokie paski na nie), łopaty lawinowej (zboczenie skiturowe... ) leciutki, wygodny. Starcza na tygodniowy wyjazd - jak ciepło jest, zimą jak na razie na 5 dni z żarciem się spakowałam :) (w promocji był - o 100zł) - więc cuda się zdarzają
    idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozmieszczeni, że spotyka się ich na każdym kroku

  6. #36
    Bieszczadnik Awatar wadera
    Na forum od
    03.2008
    Rodem z
    okolice Lublina duszą zawsze conajmniej 1000 m npm
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: Pierwszy plecak turystyczny, proszę o pomoc. :)

    Cytat Zamieszczone przez marmota_m Zobacz posta
    E tam - ja półtora roku temu kupiłam plecak 40+5 za 300zł - dobrej firmy i jestem nim zachwycona - dwukomorowy, z możliwością doczepienia nart (takie bajeranckie szerokie paski na nie), łopaty lawinowej (zboczenie skiturowe... ) leciutki, wygodny. Starcza na tygodniowy wyjazd - jak ciepło jest, zimą jak na razie na 5 dni z żarciem się spakowałam :) (w promocji był - o 100zł) - więc cuda się zdarzają
    A cóż to za cudowny plecak? bo ja też będę na mniejszy wymieniać i chętnie się dowiem co inni sobie chwalą
    „Life is brutal and full off zasadzkas”.

  7. #37
    IwonaPatynowska
    Guest

    Domyślnie Odp: Pierwszy plecak turystyczny, proszę o pomoc. :)

    Trafiają się czasami fajne promocje ja mam berghausa 45l [wyedytowano link] i spokojnie styka mi na tygodniowe wyjście w góry, dodatkowo można tam różne rzeczy przyczepić jak by w główną komorę się nie pomieściło.
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 07-01-2014 o 12:47 Powód: jako nowa nie możesz zamieszczać linków

  8. #38
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Pierwszy plecak turystyczny, proszę o pomoc. :)

    Dlaczego nie podobają mi się posty osobników, którzy logują się na forum i w pierwszym poście umieszczają link reklamujący ?
    Nawet zwykłego "dzień Dobry" nie uświadczysz.
    Czy chcą się podzielić swoim doświadczeniem ? , czy tylko przemycić reklamę ?

  9. #39

    Domyślnie Odp: Pierwszy plecak turystyczny, proszę o pomoc. :)

    Ja osobiście polecam mój 28 l [tu był link] Jestem mega zadowolony, bo był ze mną na pierwszym biwaku jak i podczas ostatniej wyprawy z żoną do Hiszpanii
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 27-01-2015 o 12:30 Powód: jako nowy nie możesz dodawać linków

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Proszę o radę i pomoc
    Przez Wojtus w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-06-2012, 19:25
  2. Kwiaciarnie- proszę o pomoc
    Przez stuartus w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-06-2011, 18:42
  3. Proponowana trasa - proszę o pomoc...
    Przez gibos w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-04-2011, 20:56
  4. W Bieszczady z rodzinką!? Proszę o pomoc!
    Przez kamildsan w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 16-07-2006, 13:37
  5. Proszę o pomoc w zaplanowaniu trasy
    Przez franek k. w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 20-02-2006, 14:16

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •