Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: "Arnika" w Osmołodzie, aktualne ceny i warunki

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2006
    Rodem z
    Kace
    Postów
    194

    Domyślnie Odp: 6 dni w Gorganach 2012

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    To jeszcze pytanie praktyczne dotyczące "Arniki" - czy tych miejsc tam jest rzeczywiście tylko 11 ?
    Znajomi przygotowują na wrzesień komercyjny wyjazd w Gorgany dla grupy około 18 osób (młodzież szkolna), zależy im na dość wysokim standardzie noclegów, więc poleciłam "Arnikę" zwłaszcza że sama tam spałam tydzień w 2007 roku, jadłam również obiady i bardzo miło wspominam.
    Julii i Wiktorowi tez miło jest dać zarobić.
    Ale 11 miejsc to trochę mało, interesuje mnie czy da się "upchnąć" część grupy np. u sąsiadów, ewentualnie dostawić łóżka.
    Kilka lat temu, Lex ze swoim obozem spał w Arnice, a reszta osób towarzyszących obozowi ;-) spała w domu obok, ale tam nie był raczej wysoki standart (brak łazienki).

  2. #12
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: 6 dni w Gorganach 2012

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Nie zawsze chodzi o pieniądze, opłata bywa także kwestią regulacyjną (czy najlepszą nie wiem, ale skuteczną). A nie da się ukryć, że Arnika jest dość popularnym ośrodkiem w bardzo (w pewnych kręgach) popularnej Osmołodzie. Jak chcesz w Osmołodzie zostawić auto za przysłowiową flaszkę to faktycznie musisz się wysilić i znaleźć kogoś, kto z takimi prośbami nie styka się codziennie. .
    Widac wiec ze wciaz jest za dobra nawierzchnia drogi do Osmołody skoro takie setki aut sie tam pchaja z checia stania na platnym parkingu, ze juz cena trzeba ich ilosc regulowac... Trzeba by dziury pogłebic dwa razy to moze i cena za "parking" by spadla , jak nie zniknela wogole

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    aptekarz nie rozdaje za darmo leków
    Tu sie mylisz... czasem rozdaje.. jak sytuacja tego wymaga..
    Ostatnio edytowane przez buba ; 13-06-2012 o 13:27
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: 6 dni w Gorganach 2012

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    Widac wiec ze wciaz jest za dobra nawierzchnia drogi do Osmołody skoro takie setki aut sie tam pchaja z checia stania na platnym parkingu, ze juz cena trzeba ich ilosc regulowac... Trzeba by dziury pogłebic dwa razy to moze i cena za "parking" by spadla , jak nie zniknela wogole
    Julia i Wiktor postawili na życie z turystyki, sporo zainwestowali w pensjonat i jego otoczenie.
    Trudno im robić zarzuty że chcą na tym teraz zarobić, zwłaszcza, że z drugiej strony są chętni do korzystania i do płacenia.
    A sami gospodarze są bardzo życzliwi i serdeczni, zaś ceny (w porównaniu z innymi miejscami) niewygórowane.

    Kto nie chce zapłacić może całkiem za darmo spać w namiocie (w Gorganach nie ma zakazu) a samochód zostawić koło leśnego pola namiotowego na skraju Osmołody.
    Można również przyjechać autobusem, są dwa lub trzy kursy dziennie.

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    Tu sie mylisz... czasem rozdaje.. jak sytuacja tego wymaga..
    Dobrze piszesz - jeżeli sytuacja tego wymaga.
    Np. człowiek nie ma pieniędzy na leki.
    Ale akurat tutaj sytuacja nie jest "przymusowa" więc porównanie jest zupełnie nieadekwatne.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pytanie o aktualne ceny etc na UA
    Przez Petefijalkowski w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-12-2009, 12:05
  2. [Wetlina] Baza namiotowa w Wetlinie "za torami" - czy działa?
    Przez Czeczotka w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-07-2009, 15:53
  3. Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 11-05-2009, 03:43
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-11-2008, 10:42
  5. "warunki b.trudne" ?
    Przez Alexandra w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 23-09-2006, 22:08

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •