Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4 7 8 9 10 11 12 13 14
Pokaż wyniki od 131 do 137 z 137

Wątek: Polemika o wędrówce w pojedynkę

  1. #131
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Polemika o wędrówce w pojedynkę

    To nie jest słuszny trop
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  2. #132
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Polemika o wędrówce w pojedynkę

    Chciałam podziękować wszystkim czytelnikom za ciepłe słowa dotyczące moich wszystkich dotychczasowym relacji -i tych Bieszczadzkich, i tych poza Bieszczadzkich. Z relacjami jest tak, że działają one motywująco w obie strony -piszący ma większy zapał, gdy widzi zainteresowanie, zaś czytelnik czytając robi z wypiekami na twarzy - plany na przyszłość, przynajmniej ja tak mam Więc jeszcze raz dziękuję wszystkim za inspiracje -zarówno do pisania, jak i do wędrowania.

    W tym miejscu kończę opisywać na tym forum tę relację i już więcej nie będę tutaj zamieszczać żadnych innych swoich opisów o "Polemice o wędrówce w pojedynkę" ani "Z pamiętnika niedzielnego turysty". Powodem są zasady panujące na tym forum, które mi się zdecydowanie coraz mniej podobają. Prosiłam moderatorów o usunięcie fragmentu jednego komentarza, ponieważ wcześniej napisałam w relacji, że proszę by nie padały tu niektóre nazwy. Dostałam odpowiedź, że jest to niemożliwe, ponieważ regulamin forumowy nie przewiduje takiej sytuacji. Dowiedziałam się też, że odnośnie pisania bądź nie na tym forum -jestem wolnym człowiekiem. W związku z tym, jako wolny człowiek, postanowiłam nie publikować już więcej relacji na tym forum. Jeszcze raz dziękuję za uwagę. Pamiętajcie -święty regulamin forum uber alles!

    Nie oznacza to wcale, że przestaję pisać relacje :) Jeśli ktoś mimo wszystko byłby ciekawy ciągu dalszego, to niezmiennie pojawia się on tutaj:

    http://wadera5.republika.pl/rykowisk...wisko2015.html .

    Zaś wszystkie swoje relacje niezmiennie będę wrzucać między innymi na swojej stronie:

    http://wadera55.republika.pl/ania.html .

    Z forum na stałe nie odchodzę ale jakby co -w razie kontaktu telefon do mnie znacie :>
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  3. #133
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Polemika o wędrówce w pojedynkę

    Anka - słuszna decyzja .Słuszna - bo Twoja . Argumentację moją znasz z naszej rozmowy .

  4. #134
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Polemika o wędrówce w pojedynkę

    ...

  5. #135
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Polemika o wędrówce w pojedynkę

    A jak spisuje się nowy namiocik? Czy to jest konstrukcja samonośna czy nie? Stelaż wsuwany jest w tunele tropiku czy tropik jest narzucany na rozstawioną sypialnię? Przeżył już jakieś wichury i ulewy?
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  6. #136
    Bieszczadnik Awatar wadera
    Na forum od
    03.2008
    Rodem z
    okolice Lublina duszą zawsze conajmniej 1000 m npm
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: Polemika o wędrówce w pojedynkę

    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    A jak spisuje się nowy namiocik? Czy to jest konstrukcja samonośna czy nie? Stelaż wsuwany jest w tunele tropiku czy tropik jest narzucany na rozstawioną sypialnię? Przeżył już jakieś wichury i ulewy?
    To się nazywa sprytne przekierowanie dyskusji na "bezpieczne" tory
    „Life is brutal and full off zasadzkas”.

  7. #137
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Polemika o wędrówce w pojedynkę

    Daj spokój Aniu. Wróć! Postu nie ma, za chwilę sprawa przyschnie. Żywot internetowy krótki jest. Sprawiasz przykrość Zbyszkowi, który jest przesympatycznym facetem (choć nie twierdzę, że nie ponosi winy) i nam wszystkim. Piskalskie plizzz...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczady w pojedynkę
    Przez hell_enka w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-06-2008, 11:36

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •