Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Bieszczady dla niepełnosprawnych?

  1. #31
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: Bieszczady dla niepełnosprawnych?

    Wojtek rzucił pomysł, zwołał wspaniałą ekipę i wycieczka do jeziorek Duszatyńskich się udała :). Uzyskał specjalne pozwolenie na podjechanie trochę szlakiem, a później przerzuciliśmy się na napęd nożny . Wielkie dzięki Panowie za pomoc i wspaniałą atmosferę. Ukrop lał się z nieba, ale widoczki były przednie... Łukasz miło było Cię poznać osobiście, jak i Twoją rodzinkę :). No i oczywiście, krótka relacja ...

















    Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca....

  2. #32

    Domyślnie Odp: Bieszczady dla niepełnosprawnych?

    Ja również Wam wszystkim ogromnie dziękuję. Cieszę się, że mogłem Was poznać, choć z Wojtkiem znamy się już kilka ładnych lat - w tym człowieku tkwi jakaś niespożyta energia :D i oby tak najdłużej! Razem osiągnęliśmy wyznaczony cel, który mam nadzieję, że w jakiś sposób Nas wszystkich wzmocnił. Postaram się coś więcej od siebie napisać na moim blogu, ale już teraz mogę Was zaprosić na relację z Weremienia; http://blog.lukasz-design.pl/moje-po...-bieszczadach/

  3. #33
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Bieszczady dla niepełnosprawnych?

    Filmik z akcji do Jeziorek Duszatyńskich.Myślałem , że będzie więcej chętnych pogoda dopisała . Wszystkim którzy uczestniczyli serdecznie dziękuję szczególnie jednemu przedstawicielowi lasów panu A.

  4. #34

    Domyślnie Odp: Bieszczady dla niepełnosprawnych?

    Wreszcie udało mi się napisać coś od siebie krótka relacja z wyprawy: http://blog.lukasz-design.pl/wyprawa...zerwony-szlak/

  5. #35
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Bieszczady dla niepełnosprawnych?

    Przepraszam Łukasz, że się podepnę do Twojego wątku, ale dotyczy podobnej akcji.
    Grupa przewodników związana z SKPS Wrocław zainicjowała projekt "Razem na szczyty" gdzie z grupą niepełnosprawnych zdobywają "Koronę Gór Polski".

    A może i Ty się przyłączysz ?

    To jest strona projektu.

    http://razemnaszczyty.pl/

    Plany są ambitne.

    Jak na razie odbyły się wycieczki na Ślężę, Biskupią Kopę i Szczeliniec Wielki, w najbliższych planach 11-12.08.2012 - wycieczka na Turbacz, na którą i ja się wybieram jako przewodnik i wolontariusz zarazem (chociaż mam okropną tremę).
    W dalszej kolejności - Skrzyczne i Czupel w Beskidzie Małym 25-26.08.2012.
    Zdobycie Tarnicy planowane jest wstępnie na 29.09-30.09.2012 i tyle chyba na ten rok, całość rozłożona będzie zapewne na kilka lat.

  6. #36

    Domyślnie Odp: Bieszczady dla niepełnosprawnych?

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Przepraszam Łukasz, że się podepnę do Twojego wątku, ale dotyczy podobnej akcji.
    Grupa przewodników związana z SKPS Wrocław zainicjowała projekt "Razem na szczyty" gdzie z grupą niepełnosprawnych zdobywają "Koronę Gór Polski".
    Tak, słyszałem o tym projekcie. Moja znajoma jest częstym uczestnikiem wypraw. Super sprawa. Może kiedyś się skuszę

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Gdzie z osobą niepełnosprawną
    Przez optymistaZet w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-02-2013, 20:10
  2. Bieszczady dla egzotycznych gosci
    Przez Lithandra w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 16:22
  3. Bieszczady dla odważnych
    Przez aroon001 w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21-03-2009, 23:35
  4. 1% Jeden Procent Na Niepełnosprawnych
    Przez leszczu w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-04-2007, 16:08

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •