Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: Bieszczady dla niepełnosprawnych?

  1. #21

    Domyślnie Odp: Bieszczady dla niepełnosprawnych?

    Witaj Basiu, swietna masz pamiec :) ale mysle, ze przez te cztery lata to forum przybralo nieco na 'wadze', w postaci nowych Bieszczadnikow, dlatego tez pokrotce sie przedstawilem. Dzieki za propozycje na pewno sie skusze na ktoras z nich :)
    Ostatnio edytowane przez Lukasz_Czerwinski ; 03-07-2012 o 21:43

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar robines
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    dziura w Beskidzie Małym
    Postów
    441

    Domyślnie Odp: Bieszczady dla niepełnosprawnych?

    Tytuł wątku zapodałeś "Bieszczady dla niepełnosprawnych".Tak sobie troche poczytałem i pooglądałem o Tobie i się zastanawiam kto tutaj jest niepełnosprawny? Pozdrówka Łukaszu i do zobaczenia gdzieś,kiedyś,może...
    Jedzmy gówna, przecież miliony much nie mogą się mylić.

  3. #23

    Domyślnie Odp: Bieszczady dla niepełnosprawnych?

    Cytat Zamieszczone przez robines Zobacz posta
    Tytuł wątku zapodałeś "Bieszczady dla niepełnosprawnych".Tak sobie troche poczytałem i pooglądałem o Tobie i się zastanawiam kto tutaj jest niepełnosprawny? Pozdrówka Łukaszu i do zobaczenia gdzieś,kiedyś,może...
    Dzieki i do zobaczenia gdzies na szlaku :)

  4. #24

    Domyślnie Odp: Bieszczady dla niepełnosprawnych?

    Dzis w drodze do torfowiska Tarnawa zupelnie 'przypadkiem' bardzo przyjemny szlak (nawet Uno dalo rade) prowadzacy do Bacowki PTTK Pod Mala Rawka - swietne widoki m.in. na Poloniny

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Bieszczady dla niepełnosprawnych?

    fajnie, że nie próżnujesz...! rety - a to szybowiec, teraz Tarnawa...ciekawe czym nas zaskoczysz jeszcze !!
    życzę pogody !!! ..i czekam na dalsze wydarzenia !!

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar Julija
    Na forum od
    05.2012
    Rodem z
    "Potworzysko"
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Bieszczady dla niepełnosprawnych?

    Cytat Zamieszczone przez Lukasz_Czerwinski Zobacz posta
    Dzis mialem okazje polatac szybowcem w okolicach Leska - super przezycie jak na pierwszy raz i piekne widoki.
    Mam nadzieję, że napiszesz nam jakąś relacyję z wyprawy. Bardzo ciekawa jestem jak to jest lecieć szybowcem. Ja pewnie bym się bała zwykłym samolotem, a co dopiero takim bez silnika. Ratuj się kto może!
    Życzę dalszych wrażeń! :)

  7. #27

    Domyślnie Odp: Bieszczady dla niepełnosprawnych?

    Cytat Zamieszczone przez Julija Zobacz posta
    Mam nadzieję, że napiszesz nam jakąś relacyję z wyprawy. Bardzo ciekawa jestem jak to jest lecieć szybowcem. Ja pewnie bym się bała zwykłym samolotem, a co dopiero takim bez silnika. Ratuj się kto może!
    Życzę dalszych wrażeń! :)
    Postaram sie cos naskrobac po powrocie z tego pieknego 'zadupia' (w pozytywnym znaczeniu tego slowa). A szybowiec..., to trzeba samemu zakosztowac

  8. #28
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Bieszczady dla niepełnosprawnych?

    Łukaszu - jeśli byłeś już na Weremieniu (bo stamtąd szybowałeś, tak?) to nie powinieneś ominąć szybowiska w Bezmiechowej - rzut kamieniem od Weremienia i Leska. Tam szybowcem raczej nie uda Ci się polatać ale widoki są przepiękne. To jedno z moich ulubionych miejsc - takich do siedzenia i patrzenia - i na widoki i np na uczących się latać na paralotniach :) Nie będziesz miał problemu z dojazdem - obecnie prowadzi na górę droga.

  9. #29

    Domyślnie Odp: Bieszczady dla niepełnosprawnych?

    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    Łukaszu - jeśli byłeś już na Weremieniu (bo stamtąd szybowałeś, tak?) to nie powinieneś ominąć szybowiska w Bezmiechowej - rzut kamieniem od Weremienia i Leska. Tam szybowcem raczej nie uda Ci się polatać ale widoki są przepiękne. To jedno z moich ulubionych miejsc - takich do siedzenia i patrzenia - i na widoki i np na uczących się latać na paralotniach :) Nie będziesz miał problemu z dojazdem - obecnie prowadzi na górę droga.
    Witaj Asiu, niestety jestem już w Lublinie, ale zapiszę sobie te miejsca o których mówisz i przy najbliższej okazji je odhaczę dzięki. A szybowałem z Weremienia.

  10. #30
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Bieszczady dla niepełnosprawnych?

    No to szkoda w taki razie, ze nie zdążyłam z podpowiedzią :( ale mam nadzieję, że Twój następny raz w Bieszczadach nastąpi szybko i będziesz miał okazję "odhaczyć" Bezmiechową. Naprawdę warto.
    Ale póki co podziel się z nami wrażeniami z szybowania!! Dla mnie jest to coś fantastycznego :))))) fajnie, że miałeś okazję spróbować.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Gdzie z osobą niepełnosprawną
    Przez optymistaZet w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-02-2013, 20:10
  2. Bieszczady dla egzotycznych gosci
    Przez Lithandra w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 16:22
  3. Bieszczady dla odważnych
    Przez aroon001 w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21-03-2009, 23:35
  4. 1% Jeden Procent Na Niepełnosprawnych
    Przez leszczu w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-04-2007, 16:08

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •