Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: e-podroznik: czy (i jak) to dziala??

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    06.2012
    Postów
    28

    Domyślnie e-podroznik: czy (i jak) to dziala??

    Hej, niedlugo bede rezerwowal bilety przez e-podroznik. Ma ktos doswiadczenie w rezerwowaniu przez nich? Mozna na tym polegac?
    z gory dziekuje za pomoc
    pozdrawiam trolik

  2. #2
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: e-podroznik: czy (i jak) to dziala??

    bardzo często z tego kupuję. na początku ich wprowadzenia kierowcy zupełnie nie wiedzieli o co chodzi. dziś tylko powiedzmy 1 na 12 robi wielkie oczy ale jest to bilet jak bilet. wybierz opcję "mail" bo opcja "sms" nie wzbudza we mnie i w kierowcach z reguły zaufania (jednak muszą ją uznać). czyli bilet po zapłaceniu przelewem przyjdzie ci na maila i masz go sobie wydrukować. bilet taki nie ma przyporządkowanego numeru siedzenia ale bardzo rzadko się zdarza że ludzie siadają według numerku. jest na nim adnotacja: "numer siedzenia wyznacza kierowca".

    -się rozpędziłam. pisałam o kupowaniu biletów przez internet przez e-podróżnik. ty pytałeś o samą rezerwację - nie jestem w temacie.
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    06.2012
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: e-podroznik: czy (i jak) to dziala??

    Cytat Zamieszczone przez Jimi Zobacz posta
    bardzo często z tego kupuję. na początku ich wprowadzenia kierowcy zupełnie nie wiedzieli o co chodzi. dziś tylko powiedzmy 1 na 12 robi wielkie oczy ale jest to bilet jak bilet. wybierz opcję "mail" bo opcja "sms" nie wzbudza we mnie i w kierowcach z reguły zaufania (jednak muszą ją uznać). czyli bilet po zapłaceniu przelewem przyjdzie ci na maila i masz go sobie wydrukować. bilet taki nie ma przyporządkowanego numeru siedzenia ale bardzo rzadko się zdarza że ludzie siadają według numerku. jest na nim adnotacja: "numer siedzenia wyznacza kierowca".

    -się rozpędziłam. pisałam o kupowaniu biletów przez internet przez e-podróżnik. ty pytałeś o samą rezerwację - nie jestem w temacie.
    Bardzo dzieki za odpowiedz - pytanie bylo nieprecyzyjnie zadane... wlasnie o to mi chodzilo;-)

    pozdrawiam trolik

  4. #4

    Domyślnie Odp: e-podroznik: czy (i jak) to dziala??

    Wiem, że wątek stary ale chciałbym serdecznie odradzić kupowania biletów przez tą stronę. Sam jakiś czas temu zakupiłem bilety na na trasie, pieniądze zostały pobrane ale biletu nie otrzymałem, zmuszony więc byłem kupić drugi bilet w pociągu. Jeszcze tego samego dnia zadzwoniłem na infolinię, gdzie poinformowano mnie o błędzie ich systemu i poinstruowano abym zgłosił reklamację mailowo co też zrobiłem. Obecnie minęło już grubo ponad 30 dni od złozenia reklamacji a próby ponaglenia kończą się ignorowaniem maili. Telefonicznie usłyszałem, że "Proszę Pana o głupie 24 złote pan tak walczy?", teraz urywają jakikolwiek kontakt. Z mojej strony nie polecam.

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: e-podroznik: czy (i jak) to dziala??

    Kupowałem i kupuję przez e-podróżnika i nigdy nie miałem problemów z otrzymaniem biletu...ale - radzę po wyszukaniu połączenia spojrzeć na stronę przewoźnika bo niejednokrotnie tam bilety są tańsze (bez prowizji za pośrednictwo)
    E-podróżnik nie rezerwuje biletów; w tym celu pozostaje kontakt mailowy lub telefoniczny z przewoźnikiem

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Czy Wetlina czy Ustrzyki ?
    Przez staszek2800 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-07-2013, 18:59
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-08-2010, 21:53
  3. Jak i czy ugryźć Łopiennika?
    Przez rzymianka_77 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 06-07-2007, 03:45
  4. Czy sklep w Mikowie jest czynny cały rok czy sezonowo ?
    Przez Doczu w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-05-2006, 20:48
  5. Rabe: jak dojść, czy w maju będzie baza?
    Przez Andrzej_Wroc w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 02-02-2003, 22:25

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •