Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Szlak graniczny - co warto zobaczyc, co warto odwiedzic; a czego unikac??

  1. #31
    Debiutant Roku 2016
    Na forum od
    12.2013
    Postów
    306

    Domyślnie Odp: Szlak graniczny - co warto zobaczyc, co warto odwiedzic; a czego unikac??

    Wchodziłem w ubiegłym roku od Żubraczego a konkretnie od drogi na Solinke.Zaraz za mostem na Solince jest plac załadunkowy z którego drogą zrywkową na grzbiet na którym złapałem zielony szlak z Cichej Wody , ścieżka wyraźna i przyzwoicie oznakowana także raczej trudno się zgubić. Na paśmie są raczej rozległe polany a nie połoniny w rozumieniu np. Wetlinska ale widoki swietne i bardzo miło się wędruje no i tłoku oczywiście nie ma. Powodzenia!

  2. #32
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Szlak graniczny - co warto zobaczyc, co warto odwiedzic; a czego unikac??

    Tak, ten zaznaczony na mapie to typowa trasa Hyrlatą. Do agroturystyki Cicha Dolina prowadzi wyznakowany prywatnie szlak ale nie pamiętam skąd się zaczyna -czy z samych Roztok? Na pewno przechodzi przez główne szczyty. Na drzewach też są ledwo widoczne resztki starego normalnego szlaku. Myślę że pogubić się to raczej nie ma opcji. W dodatku w problematycznych miejscach są (idąc od Żubraczego) sprejem wymalowane wielkie strzałki -co moim zdaniem jest już łopatologiczne. Ja szłam Hyrlatą dwa razy ale nigdy nie zaczynałam klasycznie czyli nigdy z Roztok tylko z okolic Lisznej a schodziłam zawsze do Balnicy -więc nigdy nie byłam na punkcie startu i mety o jakie pytasz więc nie wiem gdzie one są dokładnie.
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  3. #33
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Szlak graniczny - co warto zobaczyc, co warto odwiedzic; a czego unikac??

    Prywatny szlak z Cichej Doliny najłatwiej znaleźć na krzyżówce szosy i torów kolejki w Żubraczem...stamtąd idź w stronę Solinki, przez którą przerzucone są dwie kłody drewna...albo w bród. Szlak jest oznakowany dość gęsto więc nie łatwo się zgubić. Dochodzi do Hyrlatej a nawet trochę dalej...tam się urywa, do Roztok schodzi się na nosa...i ląduje się, po przejściu w bród Roztocznej na placu manewrowym (załadunkowym drewna) pomiędzy Roztokami a Liszną. Można też, jak Jimi do Balnicy

  4. #34
    Bieszczadnik Awatar Kurdybanek
    Na forum od
    05.2015
    Rodem z
    Inowrocław
    Postów
    64

    Domyślnie Odp: Szlak graniczny - co warto zobaczyc, co warto odwiedzic; a czego unikac??

    Dzięki za wszystkie odpowiedzi, teraz to już chyba tylko misiek może mnie zaskoczyć na Hyrlatej

  5. #35
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Szlak graniczny - co warto zobaczyc, co warto odwiedzic; a czego unikac??

    Cytat Zamieszczone przez Kurdybanek Zobacz posta
    Dzięki za wszystkie odpowiedzi, teraz to już chyba tylko misiek może mnie zaskoczyć na Hyrlatej
    Wystarczy wziąć sztucer

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Szlak graniczny
    Przez Krzyniuuu123 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 09-04-2014, 13:03
  2. Cisna i okolice, co warto zobaczyc?
    Przez quendi90 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-08-2012, 19:22
  3. Co warto zobaczyc w polnocnej czesci Bieszczadow?
    Przez Kelly w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-04-2007, 12:18
  4. Szlak graniczny
    Przez boom w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-09-2004, 11:28
  5. szlak graniczny.
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-04-2002, 18:33

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •