Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Mój syn wybiera się w Bieszczady [wydzielony]

  1. #1
    Tomi
    Guest

    Domyślnie Mój syn wybiera się w Bieszczady [wydzielony]

    witam użytkowników!!!
    mam pytanko mój syn ( 17 lat ) wybiera się w Bieszczady na swoją pierwszą samotną łazęge trochę się o niego martwie jak każdy stary, ale sam też w tym wieku zaczynałem więc nie mam prawa mu tego zabronić i stąd moje pytanko do bieszczadników czy jest jakaś grupa która mogła by go z soba zabrać wiem że trudno przyjąć obca osobę do swojej kompani ale może ktoś by się znalazł byłbym bardzo wdzięczny. Sam kiedyś śmigałem trochę po tych magicznych górach niestety teraz obowiazki zawodowe nie pozwalają mi tak spędzać urlop jakbym do końca chciał. Pozdrawiam i liczę że może się ktoś znajdzie i mi pomoże w tej nietypowej prośbie:)
    Ps. wyjazd planuje na przełomie lipca termin nie ustalony do końca podporządkował by sie do jakiejś dobrej duszy jakby co mój tel. 509 936 150
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 15-07-2012 o 12:57

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

    witaj !
    ...ale że jak ?.... '' wybiera się ...na swoją pierwszą SAMOTNĄ łazęge ''... , a Ty chcesz mu załatwić towarzystwo / opiekunów ? A co on na to ?? czy nie będzie to taki WYMUSZONY kompromis ?
    Wiadomo że wg. prawa -to Ty odpowiadasz za niepełnoletniego. Ale to taki wakacyjny dylemat nas , rodziców- puścić ? nie puścić ? na jakich warunkach ? / ja na całe szczęście -mam to już poza sobą / .Z drugiej zaś strony -chcesz powierzyć syna OBCYM osobom ...
    Sam zaczynałem wakacyjne wyprawy w wieku 14 lat......oj, działo się , działooooo !!!! ale te chwile są takimi słodkimi wspomnieniami ......

  3. #3
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

    17 latek to juz stary koń! da sobie rade!! i chyba lepiej jak sam sobie poszuka towarzystwa wedlug wlasnego uznania niz dostanie jakis dziwnych "ochroniarzy" pozyskanych w internecie....
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  4. #4
    Tomi
    Guest

    Domyślnie Odp: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

    nie chodzi mi o ochroniarzy ale kompanów włóczęgi widziałem ze nieraz się ludzie tak skrzykują a szczęściu trzeba pomóc nieraz pzdr.

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

    a próbowałeś jakiś obóz wędrowny mu poszukać ?...albo puścić go z paczką przyjaciół ?....

  6. #6
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

    a syn pisać nie umie?
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar Mamcia DwaChmiele
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    423

    Domyślnie Odp: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

    Zapraszamy Młodego na forum :)

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez Jimi Zobacz posta
    a syn pisać nie umie?
    ...właśnie też miałem o to zapytać ....

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar mpap
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    mam pytanko mój syn ( 17 lat ) wybiera się w Bieszczady na swoją pierwszą samotną łazęge trochę się o niego martwie jak każdy stary, ale sam też w tym wieku zaczynałem więc nie mam prawa mu tego zabronić i stąd moje pytanko do bieszczadników czy jest jakaś grupa która mogła by go z soba zabrać wiem że trudno przyjąć obca osobę do swojej kompani ale może ktoś by się znalazł byłbym bardzo wdzięczny. Sam kiedyś śmigałem trochę po tych magicznych górach niestety teraz obowiazki zawodowe nie pozwalają mi tak spędzać urlop jakbym do końca chciał. Pozdrawiam i liczę że może się ktoś znajdzie i mi pomoże w tej nietypowej prośbie:)
    To jest tak abstrakcyjna prośba,że aż podchodzi pod prowokację.
    Ja,nawet gdybym miał dużo większe doświadczenie,nie zdecydowałbym się na zabranie w góry nieznajomego nieletniego. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że w górach nikogo do niczego nie wolno zmuszać. A co jeśli w połowie drogi np. na Tarnicę mu się zachce wrócić na kwaterę,bo się zmęczy? Co wtedy? Mam z nim wrócić, bo mu się odwidziało? Nie znam chłopaka, więc piszę czysto teoretycznie, ale sam pomyśl - to według mnie jakiś absurd.

    E: Co innego, gdyby syn sam napisał, zagadał do kogoś, poznał się z kimś wcześniej na szlaku albo na jakiejś imprezie i zaproponował wspólną wyprawę - wtedy spoko
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 15-07-2012 o 12:58 Powód: przypomniało mi się ;)

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar meg
    Na forum od
    05.2011
    Rodem z
    Rzeszów, Poland
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Mój syn wybiera się w Bieszczady [wydzielony]

    Tomi twoja prośba jest co najmniej dziwna; twój syn ma 17 lat nie 7 może warto już pozwolić mu coś samemu zorganizować - Bieszczady to nie dżungla amazońska

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Październik - ktoś się wybiera?
    Przez mortifer w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 05-10-2011, 18:02
  2. Ktoś się wybiera z Wa-wy?
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-07-2010, 18:03
  3. Czy ktoś się wybiera na okres sylwestrowy na UA?
    Przez Petefijalkowski w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-01-2010, 09:34
  4. Może ktoś wybiera się w Bieszczady w najbliższym czasie...?
    Przez Emm w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 25-10-2006, 08:09

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •