Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: odmeldowuję się!

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar Szaszka
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    znad morza
    Postów
    463

    Domyślnie odmeldowuję się!

    Uff, nie uwierzycie, ale w koncu dotarlam do Gdanska... Moje pielgrzymki po kraju na razie zakonczone. :)
    Na liczniku 1850 km... Tyle sie wydarzylo, tyle przezylam, tyle osob poznalam....
    To bylo tak dawno i niedawno zarazem... zamykam oczy i widze pod powiekami Bieszczady, otwieram i widze rzeczywistosc, ale oba widoki sa nierealne, czuje sie nieco zdezorientowana i rozkojarzona, ale chyba wszyscy to czuliscie....
    Trzeba by wziac sie w koncu za pisanie relacji, prawda? Najlepiej chyba bedzie zrobic to chronologicznie, dzien po dniu. To bedzie chyba najdluzszy post w historii forum.
    Oczywiscie, ja nie jestem w stanie opisac wszystkiego, poniewaz wycieczki odbywaly sie fakultatywnie, a rozdwoic albo roztroic sie nie dalo, chociaz bym czasem chciala.
    Macie jakis pomysl na to, jak to zrobic tak, zeby nie bylo balaganu?
    A moze wrzucac opis kazdego dnia jako oddzielny post, a inni będa sie do tego dopisywac?
    Nie wiem... w glowie huczy mi caly czas silnik i opony szumią po alfalcie...

    я пиду в далекие горы на широкие полонины

  2. #2

    Domyślnie Re: odmeldowuję się!

    Cze słonko - fajnie było, no nie;-)
    ale tego ten... Internet to fajna rzecz. Na nasępny kongres przyjadę - jak nikt nie bedzie robil fotek. Koniec, kropka, punkt!

    howgh!

    asiczka:mrgreen:
    okaz pod ochroną

  3. #3
    jenn
    Guest

    Domyślnie Re: odmeldowuję się!

    Czesc Szaszka :))))
    ciesze sie ze dotarlas do Gdanska w jednym kawalku :))) koszmarny brak na czacie - Ciebie ani widu ani slychu i nie ma z kim pogadac ;-)) fajny pomysl z tym opisywaniem kazdego dnia osobno
    pozdrawiam papa
    jenn

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar beata
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    105

    Domyślnie Re: odmeldowuję się!

    Jenn
    Jestem pewna, ze Twoje slowa to wyraz uznania dla Szaszki a nie niecheci do rozmow z innymi czatownikami. :)
    Ktokolwiek pomyslal inaczej - wyzwie sie go na udeptana ziemie :).


    Szaszka, ciesze sie ze szczesliwie dotarlas do miejsc tak odleglych od Ziemi Nam Obiecanej i... czekam na ponowne z Toba spotkanie.

    Z pozdrowieniem
    b

  5. #5
    Fistach
    Guest

    Domyślnie Re: odmeldowuję się!

    Serdecznie pozdrawiam kolezanke z wybrzeza! Licze na to ze podczas Twojej kolejnej eskapady w Bieszczady znowu uda nam sie razem pojechac konno na mila wycieczke?

    Zycze wszystkiego dobrego - trzymaj sie!

    Fistach

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Kajam się
    Przez iaa w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 24-05-2012, 23:09
  2. Co to się porobiło !
    Przez Basia Z. w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 84
    Ostatni post / autor: 25-02-2009, 17:11
  3. Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 22-11-2007, 14:53
  4. Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 13-06-2005, 09:07
  5. Poznajmy się
    Przez skuter28 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 19-12-2004, 00:28

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •