Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Tydzień we wrześniu w Biesach - samotnie?

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar bieszczadzka_tęsknota
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Tydzień we wrześniu w Biesach - samotnie?

    @Calanthe - przewiduję ok. tygodniowy pobyt, plan mi się już nieco sprecyzował - będzie to ostatni tydzień września, prawdopodobnie począwszy od weekendu 22-23.09.
    Zatem Piskal - chyba będziemy w tym samym czasie w Bieszczadach .
    Napisz proszę coś więcej o tym zlocie (a może gdzieś na forum znajdę jakieś kompleksowe info?), to jest na jakimś campingu, noclegi pod namiotami? Z Sękowca jest też dużo dalej do szlaków szczególnie w Bieszczadach Wysokich...

    @Jimi - a skąd taka obopólna niechęć do Mirka Nadolnego? Ja nie ukrywam, że już dzwoniłam do niego z pytaniem o dostępność tej jedynki w Cieniu PRLu we wrześniu i na razie nie powinno być problemu. Generalnie słyszałam też, ze raczej panuje w tym miejscu dobra atmosfera (również od osób, które były tam w zeszłym roku)...
    Co do Ranczo to również to miejsce znam (ten wypad w 2009 oprócz tego, że sporo było łazikowania to też był dość imprezowy:) ). W sumie, jeśli chodzi o klimat to obie te knajpy mi się podobały.

  2. #12
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,278

    Domyślnie Odp: Tydzień we wrześniu w Biesach - samotnie?

    To nie jest żaden zlot. Ot. po prostu w tym samym czasie i miejscu spotykają się zabieszczadzeni. Do szlaków daleko ale od czego samochody? Za to blisko do innych pięknych, a przy tym rzadko uczęszczanych miejsc- Hulskie, Krywe, Tworylne, Dwernik Kamień i in. Jeśli uda się wyjechać tak jak planuję, to dam znać i zrobimy razem jakąś trasę, albo po prostu wybierzesz, jako bazę Sękowiec. Namiary znajdziesz w necie. Bo chyba nie trzeba tego robić za Ciebie, jak koledze z innego wątku?

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar bieszczadzka_tęsknota
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Tydzień we wrześniu w Biesach - samotnie?

    No właśnie - od czego samochody? Tak się niestety składa, że samochodu nie posiadam i wszędzie będę się bujać albo stopem, albo busikami (o ile pod koniec września jeszcze będą kursować). Wiadomo, że interesuje mnie ileś szlaków, które nie wychodzą bezpośrednio z Wetliny i na które będę musiała dojechać, no ale wydaje mi się, że będzie to łatwiejsze niż codzienne wypady z Sękowca. No chyba że podłączyłabym się do kogoś, kto autem dysponuje :).
    Co do miejsc noclegowych w Sękowcu - z wyszukiwaniem nie mam problemu, teraz zorientowałam się, że jest tam głównie ośrodek wypoczynkowy (domki), prawda?

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Tydzień we wrześniu w Biesach - samotnie?

    tak, Piskalowi chodziło o owe domki......sam wielokrotnie tam bywałem, to jest SUPER miejsce !!!! W wysokie góry wcale nie jest daleko.....zapewne da ci się załatwić na miejscu podwózkę z kimś , kto wybiera się na połoniny. A i z Sękowca jest GDZIE pójść.....okolica pustawa ...nawet dziwię się Piskalowi , że z taką łatwością zdradził ściśle strzeżoną tajną bazę...

  5. #15
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Piastowy
    Postów
    571

    Domyślnie Odp: Tydzień we wrześniu w Biesach - samotnie?

    Cytat Zamieszczone przez tomas pablo Zobacz posta
    nawet dziwię się Piskalowi , że z taką łatwością zdradził ściśle strzeżoną tajną bazę...
    no właśnie; zgadywaliśmy się nawet jesienią w Sękowcu, że nie będziemy polecać tego miejsca!
    miejsce super, tylko te eskulapy spadające na szyje.. ;D

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar bieszczadzka_tęsknota
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    107

    Domyślnie Sękowiec

    Cytat Zamieszczone przez Miejscowy Zobacz posta
    no właśnie; zgadywaliśmy się nawet jesienią w Sękowcu, że nie będziemy polecać tego miejsca!
    miejsce super, tylko te eskulapy spadające na szyje.. ;D

    Hmmm to tym bardziej doceniam, że Piskal zdradził to miejsce nowicjuszce od razu :). No tyle, że skoro jadę sama i jestem niezmotoryzowana, to to rodzi pewne trudności, primo - dojazdy, secundo - nocleg... Bo jednak takiego domku nie wynajmę sama... Ale zostało jeszcze trochę czasu do zastanowienia :)
    Ostatnio edytowane przez bieszczadzka_tęsknota ; 23-07-2012 o 23:09 Powód: gram.

  7. #17
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    świętokrzyskie
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: Sękowiec

    Bez problemu sama wynajmiesz domek w Sękowcu - ja byłam tam sama i z noclegiem w domku nie było najmniejszych problemów. A i towarzystwo obok miałam naprawdę fajne...

  8. #18
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Tydzień we wrześniu w Biesach - samotnie?

    Sękowiec jest fajny ale jeśli nie masz auta i nie lubisz łazić po krzakach to sobie odpuść. Jedyna widokowa górka w sensownym zasięgu to Dwernik Kamień. Jeśli masz własny transport to jak najbardziej, i najlepiej październik (kolorki).

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar bieszczadzka_tęsknota
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Tydzień we wrześniu w Biesach - samotnie?

    Dzięki za info i dobre rady. Pozostanę chyba przy Wetlinie, a Sękowiec może odwiedzę :).

  10. #20
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Piastowy
    Postów
    571

    Domyślnie Odp: Tydzień we wrześniu w Biesach - samotnie?

    jest też jedynka w schronisku Jaworzec i w "U Oli" w Kalnicy, ale w schroniskowych salach wieloosobowych też się fajnie śpi; warto jedną noc spędzić w Chatce Puchatka.

    a w Sękowcu może się jesienią zobaczymy..

    ..i pogadamy o fotografii analogowej

    jeszcze co do transportu; zawsze się ktoś znajdzie co Cię podwiezie
    Ostatnio edytowane przez Miejscowy ; 24-07-2012 o 14:52

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. W Bieszczady we wrześniu
    Przez Frozen Angel w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 07-11-2012, 15:49
  2. czarnohora we wrześniu
    Przez damian w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 23-10-2010, 18:39
  3. Pieszo we wrześniu
    Przez Jasinia w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 04-09-2009, 09:23
  4. Bieszczady we wrześniu
    Przez ktos w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 21-09-2008, 15:37
  5. Busiki we wrześniu ???
    Przez robines w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-09-2006, 15:19

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •