Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Wątek: Nowe czasopismo o Bieszczadach

  1. #11
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,244

    Domyślnie Odp: Nowe czasopismo o Bieszczadach

    Link do strony czasopisma jest w moim poście (wyrzuć tylko identyfikator i małpkę), już nagiąłem regulamin.
    Czterech panów B.

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Nowe czasopismo o Bieszczadach

    W sumie to wielka szkoda, że tego typu czasopism o stosunkowo wąskim, a za to rozrzuconym po Polsce kręgu odbiorców nie da się zakupić w formacie e-pub lub choćby w pdf przez Internet.
    Piszę "zakupić", a nie aby były ogólnie dostępne za darmo. Zaoszczędziło by się na kosztach druku (które są w tym wszystkim największe) i w Internecie taka gazeta mogłaby kosztować np. 3 zł, a nie 4,90 i byłaby natychmiast po uiszczeniu płatności dostępna na ekranie komputera.
    Pozostaje techniczna kwestia dostępności gazety od razu po wpłacie ale są wyspecjalizowane sklepy internetowe z publikacjami (adresów nie podaję, ale każdy sobie może wygooglać), które taką usługę oferują (np. poprzez płatne SMS-y).

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar meg
    Na forum od
    05.2011
    Rodem z
    Rzeszów, Poland
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Nowe czasopismo o Bieszczadach

    jak ta gazeta ma przetrwać dłużej niż "Bieszczady" to zdecydowanie powinna być wersja online - zwłaszcza że te kilka punktów dystrybucji to za mało - trudno też liczyć że miejscowi będą kupować taką gazetę

  4. #14

    Domyślnie Odp: Nowe czasopismo o Bieszczadach

    Pismo czytałem. Moje zdanie na temat pisma ?, jeden artykuł zainteresował mnie bardzo, drugi bardzo bardzo. Pismo można kupić u mnie za 5 zł nie pobieram za sprzedaż marży;-) .Od wczoraj sprzedałem dwa numery. Jak więcej osób przeczyta ciekaw jestem Waszych opinii na temat poruszonego w piśmie problemu marki Bieszczadów. Generalnie wydawnictw periodycznych o Bieszczadach nigdy dość, problem sprowadza się do kręgu odbiorców i poruszanych tematów.. Skoro miesięcznik Bieszczady padł o czymś to świadczy, zazwyczaj wydawanie czasopism jest poprzedzane analizą rynku nie wiem czy w tym przypadku tak było. Ogólnie jeśli miałbym 5 zł to bym kupił;-) czekam na inne tematy bo odnoszę wrażenie, że piszący o Bieszczadach "babrają" się w swoim błocku i nie jest to uwaga do redakcji "Bieszczadnika" ale ogólna uwaga.
    Ostatnio edytowane przez KFranczak ; 29-07-2012 o 22:40

  5. #15
    Administrator Awatar leszczu
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Lesko, Poland
    Postów
    282

    Domyślnie Odp: Nowe czasopismo o Bieszczadach

    Zakupiłem ale nie było czasu przewalić od deski do deski :(
    Zobaczymy czy się utrzyma, kiedyś było też coś podobnego "Welcome bieszczady" czy coś podobnego :P
    Made in BIESZCZADY obecnie Lesko sercem Lutowiska

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Nowe czasopismo o Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez KFranczak Zobacz posta
    Pismo czytałem. Moje zdanie na temat pisma ?, jeden artykuł zainteresował mnie bardzo, drugi bardzo bardzo. Pismo można kupić u mnie za 5 zł nie pobieram za sprzedaż marży;-) .Od wczoraj sprzedałem dwa numery. Jak więcej osób przeczyta ciekaw jestem Waszych opinii na temat poruszonego w piśmie problemu marki Bieszczadów. Generalnie wydawnictw periodycznych o Bieszczadach nigdy dość, problem sprowadza się do kręgu odbiorców i poruszanych tematów.. Skoro miesięcznik Bieszczady padł o czymś to świadczy, zazwyczaj wydawanie czasopism jest poprzedzane analizą rynku nie wiem czy w tym przypadku tak było. Ogólnie jeśli miałbym 5 zł to bym kupił;-) czekam na inne tematy bo odnoszę wrażenie, że piszący o Bieszczadach "babrają" się w swoim błocku i nie jest to uwaga do redakcji "Bieszczadnika" ale ogólna uwaga.
    Gdybym była akurat w Bieszczadach, napotkała w dostępnym miejscu (np. w sklepiku w Ustrzykach Górnych) to kupiłabym na pewno.
    Myślę, że w sezonie można liczyć na sprzedaż wśród turystów na tej właśnie zasadzie.

    Ale jeżeli mam zamawiać przez Internet, płacić przelewem i czekać 1 tydzień aż otrzymam - to jednak nie zamówię.
    Co innego, gdybym miała możliwość otrzymać od razu na ekran komputera po płatności SMS-em (w cenie nieco niższej, bo nie-papierowej) - wówczas zamówiłabym.

    Ciekawe jaki sposób dystrybucji przewiduje redakcja poza sezonem?

    Na temat "marki" Bieszczadów dyskutowaliśmy tutaj niejednokrotnie do upadłego.

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar meg
    Na forum od
    05.2011
    Rodem z
    Rzeszów, Poland
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Nowe czasopismo o Bieszczadach

    na oko target wydaje się jeszcze węższy niż "Bieszczadów", w których było sporo o historii - a trochę ludzi się nią interesuje

  8. #18
    Bieszczadnik
    Na forum od
    06.2011
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Nowe czasopismo o Bieszczadach

    A ja np. należę do tych, którzy wolą papier :). Zamówiłam i nie przeszkadza mi, że poczekam. Nie wiem, jaka będzie jakość pisma, ale cieszy mnie, że komuś w ogóle "się chce". I życzę powodzenia :)

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar meg
    Na forum od
    05.2011
    Rodem z
    Rzeszów, Poland
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Nowe czasopismo o Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez Płotka Zobacz posta
    ale cieszy mnie, że komuś w ogóle "się chce"
    byli już tacy którzy chcieli ale rynek twardo ich chęci zweryfikował;

    szkoda że nie ma w planach np. relacji takich jak to bywają w NPM - dla mnie osobiście nic ciekawego w tym piśmie na razie nie ma - bo podejmują tematy, które co jakiś czas "wałkują" lokalne gazety i tv na Podkarpaciu

  10. #20

    Domyślnie Odp: Nowe czasopismo o Bieszczadach

    Na kolana mnie nie powaliło... jak ktoś chce to oddam za darmo - odbiór osobisty...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Czasopismo "Bieszczady Odnalezione"
    Przez Wojtek Pysz w dziale Bibliografia Bieszczadów
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 09-12-2018, 11:36
  2. Nowe szlaki turystyczne w Bieszczadach
    Przez Misieg w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 27-05-2011, 21:30
  3. Idzie NOWE
    Przez bertrand236 w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-08-2007, 08:53

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •