Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Trasa i pytania z nią związane

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2009
    Postów
    745

    Domyślnie Trasa i pytania z nią związane

    Się nieopatrznie pochwaliłem i Jimi pociągnęła mnie za język. Przy okazji również pytania odnośnie tego co na mapie oznaczone a co w terenie znaleźć można.
    A więc Jimi trasa ma być z Rzepedzi od razu polami na grzbiecie Wysokiego Wierchu w kierunki Suliły. Później niebieskim do Chryszczatej (zastanawiam się czy po drodze nie zahaczyć o Kamionki ale chyba wybiję to sobie z głowy). Jak już wydrapię się na grzbiet Chryszczatej to kusi mnie oznaczony na mapie Compass-u cmentarz prawosławny (?) na grzbiecie Czartoryji - ktoś może mi napisać czy on tam wogóle jest? Kusi też następny cmentarz z IWŚ przy czerwonym bardziej na południe i oznaczony niedaleko niego pomnik (?) z 1915r.
    Obojętnie od wariantu tego odcinka zejście przez jeziorka Duszatyńskie, Duszatyn (cerkwisko), Prełuki (cerkwisko, cmentarze). Dalej jest porządna (chyba ) droga wzdłuż torowiska wąskotorówki do Rzepedzi, po drodze poszukam czy Kłos się nie myli pisząc że u ujścia potoku Kołodzialnego są 3 krzyże (na razie na różnych mapach widziałem 2 na odcinku Prełuki - ujście potoku).
    Mam też jakiś pomnik oznaczony przy drodze Prełuki - Rzepedź - zobaczę co to.
    O te niedźwiedzie trochę się obawiam, będę musiał się zastanowić czy w związku z tym zabierać mojego towarzysza. Ostatnio jak w piątek zobaczył że szykuję plecak to nie chciał wogóle iść na pole spać. Pobudkę zrobił mi prawie 1h szybciej a już przed wyjazdem chciał wejść przez zamknięty bagażnik do samochodu
    A na wycieczce wyglądał tak (fotografowie i fotograficy - wiem, że WB sp... ale i tak mi się podoba ):
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #2
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Trasa i pytania z nią związane

    Cytat Zamieszczone przez Dlugi Zobacz posta
    cmentarz prawosławny (?) na grzbiecie Czartoryji - ktoś może mi napisać czy on tam wogóle jest?
    Jest pomniczek. Z tym, że to nie cmentarz prawosławny a wojenny.

    Cytat Zamieszczone przez Dlugi Zobacz posta
    Kusi też następny cmentarz z IWŚ przy czerwonym bardziej na południe
    A tutaj zdaje się tylko pojedynczy krzyż.
    Czterech panów B.

  3. #3
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Trasa i pytania z nią związane

    Dlugi napisał :
    Rzepedzi od razu polami na grzbiecie Wysokiego Wierchu w kierunki Suliły. Później niebieskim do Chryszczatej (zastanawiam się czy po drodze nie zahaczyć o Kamionki ale chyba wybiję to sobie z głowy). Jak już wydrapię się na grzbiet Chryszczatej...
    To musisz zachować szczególną ostrożność co by Cię cykliści nie rozjechali .
    Patrząc na zaplanowaną trasę "cyklokarpat" to właśnie tam będą się ścigać w ten łikend m.in na odcinku Chryszczata-Suliła-Wysoki Wierch

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2009
    Postów
    745

    Domyślnie Odp: Trasa i pytania z nią związane

    Plan trza mieć a realizacja nie wiadomo kiedy
    Na razie szukam informacji, co jeszcze można ciekawego zobaczyć.

  5. #5
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Trasa i pytania z nią związane

    Długi: "A więc Jimi trasa ma być z Rzepedzi od razu polami na grzbiecie Wysokiego Wierchu w kierunki Suliły. Później niebieskim do Chryszczatej (zastanawiam się czy po drodze nie zahaczyć o Kamionki ale chyba wybiję to sobie z głowy)."

    -już widzę, że piękna trasa:) ja również kiedy myślałam czy by pójść dalej na Pryszczatą i zahaczyć właśnie o Kamionki, jednak mam kontuzję pięty i nie mogę jej nasilać, więc obcięłam połowę trasy (i tak zeszło mi 5 godzin:) i z Suliły udałam się do Rzepedzi. Gdybym robiła drugą część niebieskiego szlaku to pewnie poszłabym przez Kamionki (nigdy nie byłam)

    Henio: "Patrząc na zaplanowaną trasę "cyklokarpat" to właśnie tam będą się ścigać w ten łikend m.in na odcinku Chryszczata-Suliła-Wysoki Wierch"

    - aaaa właśnie zapomniałam o tym, mówili mi miejscowi że ma być jakiś rajd rowerowy niedługo na Chryszczatą
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. w związku z wyborami ;)
    Przez buba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 09-10-2011, 14:19
  2. Pytania do Admina
    Przez bertrand236 w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 92
    Ostatni post / autor: 15-03-2009, 15:50
  3. 3 Pytania o Bieszczadach
    Przez SeiyaKou w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 11-06-2007, 14:14
  4. Takie tam refleksje jesienne związane z Bieszczadami
    Przez Doczu w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 10-10-2005, 13:52

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •