Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Z Bieszczadów na Ukrainę.

  1. #1
    yellow
    Guest

    Domyślnie Z Bieszczadów na Ukrainę.

    Witajcie!

    W najbliższym czasie planuję ponad dwutygodniowy wypad w Bieszczady.
    Na podstawie forum chciałem stworzyć jakąś sensowną trasę, ale ciężko jest mi ustalić coś konkretnego. Bardziej niż na pięknych widokach zależałoby mi na poznawaniu lokalnych ludzi mieszkających w chatkach. Czy wędrując z plecakiem standardowymi szlakami będzie ku temu okazja, czy lepiej wymyślić coś specjalnego pod kątem moich oczekiwań?
    Trzeci tydzień chciałbym poświęcić trochę na Ukrainę (kończąc we Lwowie).

    Pomożecie mi stworzyć jakiś plan? Gdzie najlepiej wędrować żeby poznać ciekawych ludzi?

    Pozdrawiam!

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Z Bieszczadów na Ukrainę.

    Witaj !
    ...rety !!! ....skąd my mamy to wiedzieć ???....co to dla Ciebie owi ''ciekawi ludzie"? ...czy np. przysłowiowa baba z brodą ?...albo zapijaczony zakapior? czy Henry z tipi...?

  3. #3
    yellow
    Guest

    Domyślnie Odp: Z Bieszczadów na Ukrainę.

    Cytat Zamieszczone przez tomas pablo Zobacz posta
    Witaj !
    ...rety !!! ....skąd my mamy to wiedzieć ???....co to dla Ciebie owi ''ciekawi ludzie"?
    Z tego co wyczytałem na forum, wydaje mi się, że sporo ludzi zna te tereny jak własną kieszeń
    Każdy człowiek jest na swój sposób ciekawy, ale dla mnie jest to taka osoba, która różni od większości. Taka, która ma do opowiedzenia ciekawą historię swojego życia.

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2011
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Z Bieszczadów na Ukrainę.

    Yellow, co tam Bieszczady. Przyjeżdżaj do warszawskiego Rembertowa.
    Tam, w tak zw. Brzózkach przebywa masa ciekawych ludzi którzy za flaszkę opowiedzą Ci "ciekawe historie swojego życia".

  5. #5
    yellow
    Guest

    Domyślnie Odp: Z Bieszczadów na Ukrainę.

    Szczere dzięki za podsunięcie pomysłu. Jak będę w Wa-wie na pewno tam zajrzę.

  6. #6
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Z Bieszczadów na Ukrainę.

    Cytat Zamieszczone przez T.P. Zobacz posta
    Yellow, co tam Bieszczady. Przyjeżdżaj do warszawskiego Rembertowa.
    Tam, w tak zw. Brzózkach przebywa masa ciekawych ludzi którzy za flaszkę opowiedzą Ci "ciekawe historie swojego życia".
    Jak lubisz takie klimaty "flaszkowo-zakapiorskie" polecam Kędzierzyn Port, Wałbrzych albo moj rodzinny Bytom- zwlaszcza dzielnice Bobrek albo Pogoda Czasem mozna w ryja dostac ale nieraz niesamowicie ciekawe historie mozna uslyszec

    Cytat Zamieszczone przez yellow Zobacz posta
    . Bardziej niż na pięknych widokach zależałoby mi na poznawaniu lokalnych ludzi mieszkających w chatkach. Czy wędrując z plecakiem standardowymi szlakami będzie ku temu okazja, czy lepiej wymyślić coś specjalnego pod kątem moich oczekiwań?
    Na szlakach to chyba glownie bedziesz spotykal turystow a nie miejscowych... Pod poznawanie miejscowych to raczej trasa po wsiach, miasteczkach, knajpach, podsklepiach, smolarniach, drwalowkach, galeriach artystycznych..


    Cytat Zamieszczone przez yellow Zobacz posta

    Pomożecie mi stworzyć jakiś plan? Gdzie najlepiej wędrować żeby poznać ciekawych ludzi?
    Cytat Zamieszczone przez yellow Zobacz posta
    Każdy człowiek jest na swój sposób ciekawy, ale dla mnie jest to taka osoba, która różni od większości. Taka, która ma do opowiedzenia ciekawą historię swojego życia.
    Statystycznych, szablonowych turystow ktorzy chca "przezyc cos wyjatkowego" jest tysiace... A miejscowi to nie ZOO ktore sie oglada za plotkiem za oplata (chyba... jeszcze... bo za kilka lat kto wie? ) To czy zapoznasz "ciekawa osobe" zalezy przede wszystkim od ciebie, jakim jestes czlowiekiem, jak sie zachowujesz wzgledem innych.. Czy dla nieszablonowego miejcowego ty wydasz sie odpowiednio ciekawy, rozniacy sie na tyle od innych , aby wlasnie do ciebie podejsc i zagadac? Czy ktos , kto ma do opowiedzenia wspaniala historie swojego zycia bedzie ja chcial opowiedziec wlasnie tobie? Wiesz, swoj ciagnie do swego..
    Ostatnio edytowane przez buba ; 02-08-2012 o 22:58
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dojazd na Ukrainę
    Przez mala w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 176
    Ostatni post / autor: 05-10-2021, 23:10
  2. Wizy na Ukrainę?!
    Przez wtak w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 14-04-2009, 22:49
  3. Jesienny wypad na Ukrainę
    Przez krawc w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 11-12-2008, 23:49
  4. Miłośnicy Bieszczadów z Bieszczadów - ankieta :)
    Przez Promyk :) w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-03-2007, 00:58
  5. Relacja z wyprawy na Ukrainę
    Przez Szaszka w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 02-12-2003, 14:04

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •