Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 59

Wątek: Zajazd pod Caryńską znowu działa

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    156

    Domyślnie Odp: Zajazd po Caryńską znowu działa

    Staram się nie powielać błędów, w Zajeździe byłam trzy razy. Po raz pierwszy na KIMB, były tam śliczne kocięta, za małe jednak, abym jednego z nich zabrała do domu. Wtedy znajoma usiłowała mnie nakarmić, ja mówię, że otruć niedopieczonym, źle przyrządzonym mięsiwem. Po raz drugi byłam tam w ramach praktyki z grupą, towarzyszyłam tej samej przewodniczce, dostaliśmy drogi obiad, niestety tak niesmaczny, że grupa poskarżyła się miejscowemu organizatorowi. Następnie byłam z kolegami, byliśmy głodni po przejściu długiej trasy Muczne-Bukowe Berdo-Tarnica-Szeroki Wierch, zamówiliśmy placki po bieszczadzku, moje były przypalone. Dobre było tylko piwo. Od tej pory staram się unikać tego miejsca.

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Zajazd po Caryńską znowu działa

    Cytat Zamieszczone przez Sonka Zobacz posta
    ... zamówiliśmy placki po bieszczadzku, moje były przypalone. Dobre było tylko piwo. Od tej pory staram się unikać tego miejsca.
    i tu masz rację ..moje placki kiedyś tam zamówione były "gumowe" takie z wczoraj ...nie jestem wybredny, ale nie lubię chały i więcej tam nie będę jadł. Jak już placki to dojadę do Salamandry.
    ps. jeżeli zostało tu stwierdzone,że powyższy temat( w co wątpię) nie jest reklamą , to znaczy że mój wpis też nie jest antyreklamą.
    Ostatnio edytowane przez joorg ; 04-08-2012 o 22:42
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Pyra.57
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    stolica Pyrlandii
    Postów
    1,596

    Domyślnie Odp: Zajazd po Caryńską znowu działa

    No to zdjęcia jak to wygląda z zewnątrz


    2.jpg1.jpg3.jpg
    pozdrawiam
    Marek

  4. #14
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Zajazd po Caryńską znowu działa

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    moje placki kiedyś tam zamówione były "gumowe"
    A IX KIMB już na zawsze będzie mi się kojarzył z naleśnikami z jagodami i bitą śmietaną obficie posypanymi... solą

    Nie przesadzajcie z tą reklamą. Od zawsze na tym forum śledzimy losy i wymieniamy się opiniami na temat miejsc, które są jakoś szczególnie związane z forum. ZpC, Lach, Piekiełko, Atamania, Siekierki, Szwejkowo... Przykłady można mnożyć do us... śmierci.

    Do tejże śmierci można się spierać, co jest reklamą, a co nią nie jest. Ja akurat jestem wierny definicji (już nie pamiętam, skąd pochodzącej), że "reklama to płatna informacja". Ergo: jak ktoś ma interes w informowaniu, to jest to reklama. Czyli podejście nie tyle semantyczne, co intencyjne. Nie siedzę zbyt głęboko w finansach Piskala, ale raczej nie ma on udziałów w ZpC. Jednakże bywają na forum osoby - mniej lub bardziej jawnie - przyznające, że są tu służbowo czy też z misją, albo też powszechnie o nich wiadomo, że mają członkostwo w różnych klastrach i grupach Nie tak trudno oddzielić ziarno od plew.

  5. #15
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    156

    Domyślnie Odp: Zajazd po Caryńską znowu działa

    Czuję się wywołana do tablicy. Nie potrafię odróżnić ziarna od plew, nas zrodziła pasja. Nikt nie pytał skąd się wziął, gdy do ognia się przysiadał - to nasza dewiza.
    W żaden sposób nie chciałam urazić Piskala, dla mnie dwa słówka: reklama informacyjna mają pozytywny wydźwięk. Ta forma reklamy zawsze będzie mi kojarzyć się z podręcznikowym przykładem. Duża tablica z planem miasta i opisem atrakcji. Jest to reklama, no jest, ale specyficzna. Ona ma neutralny wydźwięk, jest potrzebna i pożądana. Jest zadaniem jest informowanie, a nie manipulowanie potencjalnym klientem i nakłanianie go określonych zachowań konsumenckich. Poza tym nie wierzę w skuteczność reklam na forach. Najlepszym przykładem jest ta dyskusja.
    Ostatnio edytowane przez Sonka ; 05-08-2012 o 23:30 Powód: literówka

  6. #16

    Domyślnie Odp: Zajazd pod Caryńską znowu działa

    Tak czy inaczej warto tam wpaść i samemu wyrobić sobie zdanie o tym lokalu. Mam nadzieję, że ze względu na dużą kwotę zainwestowaną w kuchnię jedzenie będzie lepsze niż wcześniej a sam Zajazd nie stanie się McDonald`sem na szlaku.

  7. #17
    nataliab
    Guest

    Domyślnie Odp: Zajazd po Caryńską znowu działa

    Cytat Zamieszczone przez Czesław Zobacz posta
    Byłem, widziałem. Sebastian oprowadził mnie po całym Zajeździe (co prawda na chwilę przed otwarciem).

    Pękny obiekt, pokoje przynajmniej (***) po prostu najlepszy hotel w wyższych Bieszczadach. Kuchnia wspaniale wyposażona więc i pewnie jadło bedzie super ale... i piszę to z bólem nie zostało niestety nic ze starego klimatu Matragony czyli nocne życie w UG umarło razem z wyburzeniem starego budynku. Lacha nie ma, Kremenaros wieje nudą, Matragona "ubrała" się w ekskluzywne ciuszki i nie chce już bieszczadźkich nocnych marków bo "klient w krawacie jest mniej awanturujący" i jestem to w stanie zrozumieć. Dla mnie to tygodniowa rozrywka a dla właścicieli po prostu biznes. Pewnie zrobiłbym tak samo.

    ... a może jednak przesadzam. Jacku i Sebastianie dajcie trochę muzy wieczorem. Przynajmniej w weekendy.
    Byłam tam ostatnio i muszę się zgodzić z tobą. ZpC zmienił się strasznie i na dzień dziejszy jest bardziej hotelem niż zajazdem. Nocleg kosztuje 60zł od osoby. Pokoje na karty, plazmówki, eleganckie wnętrza i łazienki.... Niczym nie przypominające bieszczadzkiego kliamtu a bardziej eleganckiej nowoczesności aż trudo się do tego przyzwyczaić. Najczęściej jestem przyzwyczajona do schronisk lub bieszczadzkich pensjonatów, gdzie zawsze odnajduje klimat, ktoś gra na gitarze, można zagotować we wspólnej kuchni wode i poznać nowe osoby wymienić się doświadczeniami z szlaku. Można wspólnie usiaść w jadalni i biesiadować; A tu każdy jest zamknięty w swoim pokoju. Ten obiekt głównie będzie dla gości z Warszawy lub zagranicy a nie turystów. Dla ludzi z klasą i powagą polecam i zapraszam:) ( nie zapomne przemycania czajnika do pokoju w turystycznym ekwipunku by się napić tradycyjnej syfiastej pysznej kawy porannej xD)

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar manio
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Zajazd po Caryńską znowu działa

    Cytat Zamieszczone przez nataliab Zobacz posta
    Byłam tam ostatnio i muszę się zgodzić z tobą. ZpC zmienił się strasznie i na dzień dziejszy jest bardziej hotelem niż zajazdem. Nocleg kosztuje 60zł od osoby. Pokoje na karty, plazmówki, eleganckie wnętrza i łazienki.... Niczym nie przypominające bieszczadzkiego kliamtu a bardziej eleganckiej nowoczesności aż trudo się do tego przyzwyczaić. Najczęściej jestem przyzwyczajona do schronisk lub bieszczadzkich pensjonatów, gdzie zawsze odnajduje klimat, ktoś gra na gitarze, można zagotować we wspólnej kuchni wode i poznać nowe osoby wymienić się doświadczeniami z szlaku. Można wspólnie usiaść w jadalni i biesiadować; A tu każdy jest zamknięty w swoim pokoju. Ten obiekt głównie będzie dla gości z Warszawy lub zagranicy a nie turystów. Dla ludzi z klasą i powagą polecam i zapraszam:) ( nie zapomne przemycania czajnika do pokoju w turystycznym ekwipunku by się napić tradycyjnej syfiastej pysznej kawy porannej xD)
    Pozwól że się z Tobą nie zgodzę ,a to dlatego że byłem w Zajedzie ten weekend i mam przeciwne zdanie.Klimat zawsze robią ludzie a nie miejsca więc opowiadanie typu że klimat jest tylko w schroniskach jest bzdurą Piszę tak dlatego że ostatnio byłem w schronisku bieszczadzkim przez grzeczność nie powiem w którym bo wiele razy był tam cudowny klimat, gdzie z grupą przyjaciół wyciągneliśmy gitary ale przeszkadzały one grupie młodzieży w grze w karty i imprezowaniu(dosłownie usłyszeliśmy że jak chcemy śpiewać to lepiej żebyśmy sobie poszli do ogniska bo tu to przeszkadza) Nie chcąc interweniować u gospodarzy (bo byli zajęci) po prostu przenieśliśmy się na zewnątrz. Natomiast w ten weekend byliśmy w Zajedzie i rzeczywiście cześć hotelowa jest "elitarna" natomiast klimat na obydwu salach się nie zmienił czego przykładem jest to że po koncercie który się tam odbywał graliśmy i śpiewaliśmy z tam poznanymi turystami do późnych godzin nocnych a nawet umówiliśmy się na drugi dzień i powtórzyliśmy zabawę tylko już w znacznie większym gronie.Reasumując nie oceniajmy czegoś po wyglądzie bo może to być złudne.Nie jest to jakaś kryptoreklama Zajazdu tylko opinia dotycząca wielu miejsc w Bieszczadach

  9. #19
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Zajazd pod Caryńską znowu działa

    Piknie napisane, Manio, szacun

    Natalia, idąc tokiem Twojego rozumowania, najlepszy bieszczadzki klimat jest w "Kremenarosie" I skąd przekonanie, że ZpC będzie "głównie dla gości z Warszawy lub zagranicy a nie turystów". To się jakoś wyklucza?

  10. #20
    nataliab
    Guest

    Domyślnie Odp: Zajazd po Caryńską znowu działa

    Cytat Zamieszczone przez manio Zobacz posta
    Pozwól że się z Tobą nie zgodzę ,a to dlatego że byłem w Zajedzie ten weekend i mam przeciwne zdanie.Klimat zawsze robią ludzie a nie miejsca więc opowiadanie typu że klimat jest tylko w schroniskach jest bzdurą Piszę tak dlatego że ostatnio byłem w schronisku bieszczadzkim przez grzeczność nie powiem w którym bo wiele razy był tam cudowny klimat, gdzie z grupą przyjaciół wyciągneliśmy gitary ale przeszkadzały one grupie młodzieży w grze w karty i imprezowaniu(dosłownie usłyszeliśmy że jak chcemy śpiewać to lepiej żebyśmy sobie poszli do ogniska bo tu to przeszkadza) Nie chcąc interweniować u gospodarzy (bo byli zajęci) po prostu przenieśliśmy się na zewnątrz. Natomiast w ten weekend byliśmy w Zajedzie i rzeczywiście cześć hotelowa jest "elitarna" natomiast klimat na obydwu salach się nie zmienił czego przykładem jest to że po koncercie który się tam odbywał graliśmy i śpiewaliśmy z tam poznanymi turystami do późnych godzin nocnych a nawet umówiliśmy się na drugi dzień i powtórzyliśmy zabawę tylko już w znacznie większym gronie.Reasumując nie oceniajmy czegoś po wyglądzie bo może to być złudne.Nie jest to jakaś kryptoreklama Zajazdu tylko opinia dotycząca wielu miejsc w Bieszczadach

    Słoneczka moje:) Mówiłam o hotelu... (w odpowiedzi na ocene poprzedniego forumowicza),że zmiany zmiany zmiany...Z czym przyznałeś mi rację:)
    Restauracja w zajeździe to odrębny temat. W weekend ma być czynne do północy a jak będzie potrzeba to nawet dłużej <jupi>
    I też byłam na koncercie pięknie grali jak również fantastycznie goście się bawili. Ful sale. Z niektórymi zobaczyłam się na szlaku następnego dnia. I też zgodze się że impreza udana wtedy kiedy jest fajny klimat i ludzie:) A ludzie kapryśni nawet na koncercie mogli się zdażyć i coo i wtedy byłbys też niezadowolony tak jak masz złe wspomnienia ze schroniska:P
    A i nie oceniam czegoś po wyglądzie! Byłam mieszkałam, bawiłam się, korzystałam. Czas spędzony ekstra- tylko się po tym wyjeździe pochorowałam i lecze gardło:D:) A i jak jest źle zawsze trzeba znaleźć alternatywe i gra gitara:D

    Ktoś pytał o posiłki... powiem tak: DUŻO< PYSZNIE< TANIO

    PS. Co do Kremenarosa nie korzystałam bo znam się z właścicielką i nie będę korzystać nigdy :) - po drugie nie me klimaty xD
    I jeszcze raz powiem że POLECAM zajazd paa

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Widok z Połoniny Wetlinskiej na Caryńską.
    Przez kharamkahi w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-10-2012, 12:40
  2. "Niebo nad Caryńską. Piosenki stamtąd"
    Przez michalN w dziale Bibliografia Bieszczadów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-04-2012, 12:56
  3. Niebo nad Caryńską
    Przez Agamaga w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-04-2012, 11:04
  4. Zajazd pod Połoniną - Wetlina
    Przez jacekm2001 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-08-2011, 16:07
  5. Parking pod Wetlińską
    Przez QSQS w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 30-08-2009, 14:40

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •