Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 59 z 59

Wątek: Zajazd pod Caryńską znowu działa

  1. #51

    Domyślnie Odp: Zajazd pod Caryńską znowu działa

    Spałem, jadłem, grałem i śpiewałem z naciskiem na to pierwsze. Warunki bytowe znacznie powyżej przeciętnej w Bieszczadach. Jadłem - flaki, jajecznicę,gulasz - wszystko dobre. P. Leszek uśmiechnięty i jak zawsze gościnny. Jacek zSastianem ekstremalnie gościnni i nie robiący problemów"problematycznym" gościom tzn. takim co długo nie zasypiają i nie przyjechali jak do sanatorium. Flaszka od gospodarza pojawiła się zaraz ponaszej. Graliśmy, śpiewaliśmy ale... kogo to obchodziło. Wszyscy chcieli jeść i spać i nikogo nie znać jak to śpiewał Panasewicz. Może byli z Warszawy (bezobrazy).

    ZpC to piękny, wygodny hotelik z bardzo miłą obsługą. Jak chcecie pojechać tam z ukochaną - polecam, jak zabawić się po bieszczadźku - to jedźcie tam tylko dużą grupą ale i tak możecie się nadziać na funkcjonariusza ORMO który zza zamkniętych drzwi krzyczy "ciszej tam!!! ludzie chcą spać". Ja mało śpię a w Bieszczadach to już naprawdę krótko, więc większość wyjazdu do Ustrzyk G. spędziłem w ... Wetlinie wracając nad ranem na sen.
    Ostatnio edytowane przez Czesław ; 08-10-2012 o 13:00

  2. #52

    Domyślnie Odp: Zajazd pod Caryńską znowu działa

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    ceny noclegu naprawdę odstraszają. Po sezonie w Hotelu Górskim jest 75zł ze śniadaniem, ale i z basenem.
    To ile konkretnie kosztuje tam nocleg?

    Znam Hotel Górski, tam tradycyjnie zatrzymywaliśmy się w Ustrzykach. Z basenu nigdy nie korzystaliśmy, a w pokojach po sezonie bywało zimno .

    Czas chyba przenieść się do Zajazdu?

  3. #53
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2005
    Rodem z
    Kraków (Prądnik Czerwony, na Nową (C)huć zamieniony...)
    Postów
    327

    Domyślnie Odp: Zajazd pod Caryńską znowu działa

    W Hotelu Górskim w sezonie 90, w ZPC - 60.
    Pozdrawiam
    mj

  4. #54
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Zajazd pod Caryńską znowu działa

    Cytat Zamieszczone przez misiekjakub Zobacz posta
    W Hotelu Górskim w sezonie 90, w ZPC - 60.

    Zgodnie z aktualnym cennikiem to w sezonie koszt doby wynosi 95 zł ze śniadaniem, ale jeśli pobyt ma być dłuższy niż 3 dni to już 75 zł ze śniadaniem. Po sezonie koszt za dzień wynosi 75 zł i też ze śniadaniem. Jest też dopłata tzw. miejscowa 1,60 za dzień przez cały rok. info: http://hotel-pttk.pl/pl/cennik W okresach gdy jest więcej gości hotelowych to na śniadania jest tzw. szwedzki stół, który tam zawsze sobie chwaliłem.
    Ostatnio edytowane przez Recon ; 08-10-2012 o 20:56
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  5. #55
    Bieszczadnik Awatar robines
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    dziura w Beskidzie Małym
    Postów
    441

    Domyślnie Odp: Zajazd pod Caryńską znowu działa

    Sorki za OT ale zeszło na Górski a póżną jesienią/zimą w HG jest jeszcze fajniej bo ludzisków zero(jak wszędzie zresztą)a nocleg kosztuje 39zeta(w zeszłym roku było coś z dyszke więcej)a że w ramach oszczędności jest ogrzewana tylko część budynku(restauracyjna i to co nad nią)sporadyczni goście dostają na nocleg apartamenty,które w sezonie kosztują pare stówek.Ja tak miałem już przez dwie kolejne zimki i w tym roku znowu się tam wybieram końcem stycznia. Za śniadanie na życzenie trzeba coś tam dopłacić bo w tej cenie oczywiście go nie ma,pozdro.

  6. #56
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Zajazd pod Caryńską znowu działa

    Oki, od majowego (2013) pobytu w Zajeździe trochę minęło więc na spokojnie mogę opisać co mi się tam podobało lub nie :P
    Mieliśmy pakiet majowy z okazji wielkiego majowego weekendu.
    Przyjechaliśmy o 2 w nocy (poinformowałem o tym!) i obsługa (zarówno Jacek jak i Sebastian czekali) i... pokój też. Był dwuosobowy, ale dla trzeciego czekał materac (z obniżką za nocleg, chyba po negocjacjach?). Mieliśmy pakiet majowy z okazji wielkiego majowego weekendu czyli nocleg plus wyżywienie.
    Pokój ciasny jak na 3 osoby i chyba był przewidziany dla niepełnosprawnych (dobry dostęp do prysznica), dla nas oki bo tylko tam spaliśmy. Na parterze, obok recepcji z oknem wychodzącym wprost na mini plac zabaw. Okno... właściwie okno "balkonowe" (w cudzysłowie bo balkonem był wspomniany plac zabaw) trochę szwankowało zamykanie, ale główny szef potrafił wszystko natychmiast rzucić by dwa(!) razy pokazać procedurę zamknięcia i otwarcia. Załapaliśmy za drugim razem! Trochę był dyskomfort z otwarciem na noc... a nuż jakiś wilk się wkradnie?
    Wszędzie drzwi zamykane na kartę (dostaliśmy dwie) do drzwi pokoju jak też do części jadalnej. Otrzymaliśmy też palmtop z dostępem do internetu. Recepcja udzielała zawsze wszelkiego info. Koncerty i bar alkoholowy na miejscu, jedzenie też.
    Właśnie jedzenie... posiłki były w pakiecie. Na śniadanie był szwedzki stół ze świeżymi, gorącymi bułeczkami. Na pierwszym okazało się, że nie było nabiału (po uwadze na ten temat już na następny dzień było OK) i okazało się, że kawę (herbata była wliczona) trzeba zamawiać i... płacić (5 zł filiżanka). Średnio byśmy mieli płacić 45 zł na śniadanie za kawę? Nastąpił start do pokoju po własną kawę, bo woda gorąca (do herbaty) była i mleko też.
    Obiadokolacja (wydawana o dowolnej porze) była na jadłospisie, czyli tylko to co na rozpisce albo rezygnacja i dowolny zakup. To mi się najmniej podobało tak jak i reszcie pokoju. I tutaj uwaga do samego jedzenia... no nijak nie było smaczne! Nie czuliśmy w nim serca kucharza/kucharki... totalny brak przypraw, pomysłu na posiłek. Nie wiem jak smakowały posiłki z menu ZpC, ale te z pakietu to dno i porażka! Dawno czegoś takiego "bezpłciowego" w smaku nie jadłem. ZpC musi popracować nad kucharzem a może już jest lepiej?
    Tak już na koniec dodam... jest taniej niż w Hotelu Górskim, ale on ma też, jeśli nie patrzy się na posiadane zasoby portfelowe, swoje walory.
    I tyle ode mnie w sprawie nowego ZpC.
    Ostatnio edytowane przez Recon ; 31-07-2013 o 16:40 Powód: byk
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  7. #57
    Bieszczadnik Awatar Pyra.57
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    stolica Pyrlandii
    Postów
    1,596

    Domyślnie Odp: Zajazd pod Caryńską znowu działa

    W trakcie lipcowego pobytu w Bieszczadach korzystałem z dobrodziejstw ZpC. Na podstawie tego co piszesz Reconie muszę stwierdzić, że nastąpiła poprawa. Jedzenie smaczne dobrze doprawione. Mnie osobiście smakowała dziczyzna i wcale niezłe placki po bieszczadzku. Smakowały też pierogi. No ale kwestia smaków to rzecz subiektywna.
    pozdrawiam
    Marek

  8. #58
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Zajazd pod Caryńską znowu działa

    W Nowinach napisali o Zajeździe, ciekawy przyczynek do forumowych dyskusji o zarabianiu pieniędzy w Bieszczadach.

  9. #59
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2014
    Rodem z
    Leżajsk/Jura
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Zajazd pod Caryńską znowu działa

    A propo pierogów w Zajeździe pod Caryńską to w przeciwieństwie do kolegi Pyra mnie one nie bardzo smakowały. Lepsze jadałem w sąsiednim barze Pod Eskulapem. Nie mieszkałem nigdy w tym zajeździe, ale stołuję się u nich regularnie, za każdym razem kiedy bazuję w Ustrzykach Górnych. W mojej ocenie jedzonko (po sezonie wrzesień-październik) niczego sobie. Sympatyczna obsługa, nie ma tłoku. Można żyć

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Widok z Połoniny Wetlinskiej na Caryńską.
    Przez kharamkahi w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-10-2012, 11:40
  2. "Niebo nad Caryńską. Piosenki stamtąd"
    Przez michalN w dziale Bibliografia Bieszczadów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-04-2012, 11:56
  3. Niebo nad Caryńską
    Przez Agamaga w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-04-2012, 10:04
  4. Zajazd pod Połoniną - Wetlina
    Przez jacekm2001 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-08-2011, 15:07
  5. Parking pod Wetlińską
    Przez QSQS w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 30-08-2009, 13:40

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •