Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 59

Wątek: Zajazd pod Caryńską znowu działa

  1. #1
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Zajazd pod Caryńską znowu działa

    Zostałem poproszony o ogłoszenie tej nowiny.
    Zasłużony dla tego forum (trzy KIMB-y i kilka innych spotkać integracyjnych) Zajad pod Caryńską w UG znowu ruszył. Wątek ten nie ma być reklamą obiektu tylko zaproszeniem do dyskusji, ponieważ Jacek z radością udostępni kącik integracyjny dla naszego forum. Jeśli ktoś zawita do Ustrzyk Górnych niech, proszę, odwiedzi to miejsce i napisze co i jak. Ja (jeśli w ogóle uda mi się wyjechać) zrobię to dopiero w ostatnim tygodniu września. A nie ukrywam, że bardzo jestem ciekawy jaki jest ten nowy ZpC i ile zostało z dawnego klimatu, który współtworzyć będziemy również my sami. A chyba warto wrócić do pomysłu forumowych dyżurów.

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Zajazd po Caryńską znowu działa

    A mnie wydaje się że jest to jednak reklama!

  3. #3
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Zajazd po Caryńską znowu działa

    Cytat Zamieszczone przez tomekpu Zobacz posta
    A mnie wydaje się że jest to jednak reklama!
    Bzdura. ZpC to obiekt zaprzyjaźniony i na stałe wpisany w pejzaż naszego forum. I warto chyba odnotować ponowne jego otwarcie. Jest to więc tylko informacja, bo reklamy Zajazd, przynajmniej na tym forum, nie potrzebuje. A warto chyba mieć miejsce, gdzie można pójść i zapytać się, czy może jest ktoś z forum.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Zajazd po Caryńską znowu działa

    Byłem, widziałem. Sebastian oprowadził mnie po całym Zajeździe (co prawda na chwilę przed otwarciem).

    Pękny obiekt, pokoje przynajmniej (***) po prostu najlepszy hotel w wyższych Bieszczadach. Kuchnia wspaniale wyposażona więc i pewnie jadło bedzie super ale... i piszę to z bólem nie zostało niestety nic ze starego klimatu Matragony czyli nocne życie w UG umarło razem z wyburzeniem starego budynku. Lacha nie ma, Kremenaros wieje nudą, Matragona "ubrała" się w ekskluzywne ciuszki i nie chce już bieszczadźkich nocnych marków bo "klient w krawacie jest mniej awanturujący" i jestem to w stanie zrozumieć. Dla mnie to tygodniowa rozrywka a dla właścicieli po prostu biznes. Pewnie zrobiłbym tak samo.

    ... a może jednak przesadzam. Jacku i Sebastianie dajcie trochę muzy wieczorem. Przynajmniej w weekendy.

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Zajazd po Caryńską znowu działa

    A jednak reklama, i to tzw szeptana, najlepsza. W ZpC byłem 2 razy, w sumie jakieś 5 minut, nie moje klimaty. I chyba pomyliłeś słowo forum z KIMB.

  6. #6
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Zajazd po Caryńską znowu działa

    Cytat Zamieszczone przez tomekpu Zobacz posta
    A jednak reklama, i to tzw szeptana, najlepsza. W ZpC byłem 2 razy, w sumie jakieś 5 minut, nie moje klimaty. I chyba pomyliłeś słowo forum z KIMB.
    Ja nie widzę tu reklamy a tylko informację.
    a swoją drogą dobrze napisał Czesław
    czyli nocne życie w UG umarło razem z wyburzeniem starego budynku. Lacha nie ma, Kremenaros wieje nudą, Matragona "ubrała" się w ekskluzywne ciuszki i nie chce już bieszczadźkich nocnych marków bo "klient w krawacie jest mniej awanturujący" i jestem to w stanie zrozumieć.
    .... a przecież mi żal .....

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    156

    Domyślnie Odp: Zajazd po Caryńską znowu działa

    Moim zdaniem jest to reklama informacyjna. :)
    Nie wiem o czym mówicie, nigdy nie poczułam tego miejsca. Dla mnie knajpa jakich wiele w Bieszczadach, czyli taka, gdzie źle karmią. Byłam przez chwilę na jednym z KIMB w Caryńskiej, fajna impreza, fatalne żarcie.
    W ogóle w Ustrzykach G. fatalnie karmią. Schodząc z gór nie ma fajnego miejsca, gdzie można odpocząć i posilić się. Mam zwyczaj obserwować miejscowych i przewodników, idę tam, gdzie oni się stołują. W ubiegłym roku była to zwykła przyczepa koło parkingu, gdzie podawali znakomite pierogi. W tym roku pozostały mi sklepy z nieprzyzwoicie drogim towarem.

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    295

    Red face Odp: Zajazd po Caryńską znowu działa

    I zapewne zmieni się klient docelowy. Wycieczki, zielone szkoły - przedłuży to znacznie sezon. A co do krawatu.. jak uruchomią SPA i kryty basen to się tam pokaże, w krawacie. Teraz najbliżej jest Czarna.

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar robines
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    dziura w Beskidzie Małym
    Postów
    441

    Domyślnie Odp: Zajazd po Caryńską znowu działa

    Piskal daje info i tyle,dzięki.Czasy "piękne" przeminęły,tak jak my przemijamy...Wszystko sie zmienia i ZPC też(teraz jest jeszcze piękniejszy,jak i my).W sobotnie wieczory być może na weselisko załapać się będzie można.Ja w ten czas(jak Bozia pozwoli)na wschód słońca uderze a po powrocie na pekaesa(tudzież veoli)przystanek jak menel popędze...
    Jedzmy gówna, przecież miliony much nie mogą się mylić.

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar michalN
    Na forum od
    07.2008
    Rodem z
    kielce
    Postów
    217

    Domyślnie Odp: Zajazd po Caryńską znowu działa

    Sonka
    Nie wiem jak w tym roku i nie wiem jak delikatne masz podniebienie, ale tam przy parkingu w UG to fajnie karmili. i perła była.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Widok z Połoniny Wetlinskiej na Caryńską.
    Przez kharamkahi w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-10-2012, 12:40
  2. "Niebo nad Caryńską. Piosenki stamtąd"
    Przez michalN w dziale Bibliografia Bieszczadów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-04-2012, 12:56
  3. Niebo nad Caryńską
    Przez Agamaga w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-04-2012, 11:04
  4. Zajazd pod Połoniną - Wetlina
    Przez jacekm2001 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-08-2011, 16:07
  5. Parking pod Wetlińską
    Przez QSQS w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 30-08-2009, 14:40

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •