Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47

Wątek: Daj spokój Lucyna [wydzielony]

  1. #21
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Daj spokój Lucyna [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez Sonka Zobacz posta
    Rozumiem, że panowie bawicie się w łąpaj żyda. Tak do 7 pokolenia.
    Mam uprawnienia administratora na serwisie i moderatora na jednym z naukowych for. Każdy z modów widzi mój IP, być może jeszcze więcej, o zakresie dostępnych dla moderatora informacji decyduje admin serwisu czy forum. Administrator ma dostęp do wszystkich moich danych łącznie z miejscem logowania, dostawcą internetu. Może mieć także dostęp do serwera na naszej stronie. Wszyscy dla administracji jesteśmy transparentni.

    PS.
    Skleroza nie jest mi obca. Mimo to pamiętam, że jej przyrodnia siostra zginęła w wypadku samochodowym.
    Zaraz tam Żyda... Szanuję tę nację....
    Gratuluję uprawnień.
    Sam często loguję się z różnych IP. Tak myślę....
    Gratuluję młodości, ale skleroza każdego dopadnie....
    Przykro mi, naprawdę mi przykro z powodu wypadku, ale Lucyna sama kiedyś /znowu ta SKS i nie jest to skleroza/ przyznała się na tym forum, że rozmawiała sama ze sobą.

    I jeszcze jedno. Powinienem to zrobić wcześniej i w innym wątku, ale tak jakoś wyszło: Witaj na forum Sonka i czuj się tutaj jak wśród dobrych znajomych.

    Pozdrawiam Ciebie i Lucynę.

    P.S. Wiem, że nie ma przymusu gdziekolwiek tutaj napisać.
    Kończę tak, jak Szanowny Pastor, którego bardzo sobie cenię dyskusję w tym wątku.
    bertrand236

  2. #22
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Daj spokój Lucyna [wydzielony]

    Rozumiem, że panowie bawicie się w łąpaj żyda. Tak do 7 pokolenia.
    Cytat Zamieszczone przez Sonka
    Mam uprawnienia administratora na serwisie i moderatora na jednym z naukowych for. Każdy z modów widzi mój IP, być może jeszcze więcej, o zakresie dostępnych dla moderatora informacji decyduje admin serwisu czy forum. Administrator ma dostęp do wszystkich moich danych łącznie z miejscem logowania, dostawcą internetu. Może mieć także dostęp do serwera na naszej stronie. Wszyscy dla administracji jesteśmy transparentni.

    PS.
    Skleroza nie jest mi obca. Mimo to pamiętam, że jej przyrodnia siostra zginęła w wypadku samochodowym.
    To nie jest twoją winą, że są podejrzenia o ukrywanie tożsamości. To Lucyna nawywijała i nie ma sensu, byś próbowała jej w tej materii bronić.

    Jeśli chcesz się na jakimkolwiek forum utrzymać i czerpać z tego przyjemność, to bądź Sonką.
    A nie wykonawczynią woli Lucyny, która zabrania Ci tego i tego, a nakazuje tamto i tamto i zamiast przedstawiać to co myśli - choćby sie myliła - przepisuje jej notatki.
    Wtedy widzę podpis "Sonka", a czytając myślę Lucy.
    Wielu ludzi ma alergię na nieszczerość i takie marketingowe numery.
    Wyobraź sobie ujawnienie, że użytkownik forum zachwala tu knajpę, a okazuje się jej właścicielem ... potrafisz sobie wyobrazić reakcje rozmówców na takie oszustwo?

    To oznacza, że tak jak ona jesteś tu tylko służbowo, a wtedy nie staniesz się akceptowanym rozmówcą w części przynajmniej wątków. W tym - moim zdaniem - jest problem.
    Nie traktuj tego jako atak na Ciebie, lubię rozmawiać, również z Lucyną, ale nie znoszę krypto-reklamy i udawania.

    ...tak więc, chcesz pogadać, czy wypełniasz swoje klajstrowe obowiązki


    P.S. Ten tekst o przyrodniej siostrze to cios poniżej ... to kopniak w jajca z całej siły. Nie rób takich numerów.

    Pozdrawiam:)

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Daj spokój Lucyna [wydzielony]

    Witaj Wojtku

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    Rozumiem, że panowie bawicie się w łąpaj żyda. Tak do 7 pokolenia.


    To nie jest twoją winą, że są podejrzenia o ukrywanie tożsamości. To Lucyna nawywijała i nie ma sensu, byś próbowała jej w tej materii bronić.

    Jeśli chcesz się na jakimkolwiek forum utrzymać i czerpać z tego przyjemność, to bądź Sonką.
    A nie wykonawczynią woli Lucyny, która zabrania Ci tego i tego, a nakazuje tamto i tamto i zamiast przedstawiać to co myśli - choćby sie myliła - przepisuje jej notatki.
    Wtedy widzę podpis "Sonka", a czytając myślę Lucy.
    Wielu ludzi ma alergię na nieszczerość i takie marketingowe numery.
    Wyobraź sobie ujawnienie, że użytkownik forum zachwala tu knajpę, a okazuje się jej właścicielem ... potrafisz sobie wyobrazić reakcje rozmówców na takie oszustwo?

    To oznacza, że tak jak ona jesteś tu tylko służbowo, a wtedy nie staniesz się akceptowanym rozmówcą w części przynajmniej wątków. W tym - moim zdaniem - jest problem.
    Nie traktuj tego jako atak na Ciebie, lubię rozmawiać, również z Lucyną, ale nie znoszę krypto-reklamy i udawania.

    ...tak więc, chcesz pogadać, czy wypełniasz swoje klajstrowe obowiązki


    P.S. Ten tekst o przyrodniej siostrze to cios poniżej ... to kopniak w jajca z całej siły. Nie rób takich numerów.

    Pozdrawiam:)
    Pozwoliłem sobie na pełnego cytata.
    Dziwię się Tobie Wojtku, że chce Ci się jeszcze walczyć z "deżawi" - no tak po naszemu napisane.
    Przyglądam się i zastanawiam, czy nie warto zapracować sobie na kolejnego bana od Darka.
    Choć On teraz gdzieś w puszczach kanadyjskich pomyka, to jednak czasem tu zajrzy

    Wojtku.
    Nie dyskutuje się z klastrami ani tajnymi raportami.
    Ani ludźmi którym z komórek zrobiono klastry.
    Odpuść, bo stare serce me kraje się na widok
    jak walisz swą głową w ten blaszy sagan.

    Sonka
    Pozdrów Wielce Szanowną WPP
    i pisz co czujesz i widzisz.

    Pozdrawiam serdecznie
    Ostatnio edytowane przez Michał ; 16-08-2012 o 19:17 Powód: parę spacji mi się wstawiło i brzydkie słowa :-))

  4. #24
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Daj spokój Lucyna [wydzielony]

    Jezeli jestes Lucyną to serdecznie cie pozdrawiam jesli nie a sie z nia widujesz to przekaz jej pozdrowienia od buby
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  5. #25
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Daj spokój Lucyna [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez mICHAŁ
    Dziwię się Tobie Wojtku, że chce Ci się jeszcze walczyć z "deżawi" - no tak po naszemu napisane.
    Witaj Michale,

    No cóż, to tłumaczenie i przekonywanie, wybaczanie błędów i zachęcanie do powrotu na właściwe tory ... to chyba zboczenie zawodowe, leży w naturze

    Cały czas tkwię w przekonaniu - no i mam chyba nawet kilka argumentów - że z ludźmi klastrowymi warto i przyjemnie jest porozmawiać ... o ile potrafią o interesie klastrowym zapomnieć i być tylko ludźmi, a nie byznesmenkami

    Pozdrawiam:)

  6. #26
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,278

    Domyślnie Odp: Daj spokój Lucyna [wydzielony]

    Lucyna, nawet w zwykłym oświadczeniu stosujesz atak personalny. Tak chcesz bronić Sonki?
    A propos piaskownicy, przypomnij sobie jak zareagowałaś na zielonym forum na moją propozycję organizowania KIMBu na obu forach? I gdy Swam (i wcale to nie Marcowy, bo ja wiem, kto to jest) stanęła w mojej obronie. Też, podpuszczony przez Ciebie pan admin, przeprowadził żenujące śledztwo, przy okazji ujawniając, nieprawdziwą zresztą, informację z prywatnej wiadomości.

    Proszę nie rób tu bagna i nie przynoś konfliktu z innych miejsc w przestrzeni wirtualnej.
    PS.
    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta

    Wielu ludzi ma alergię na nieszczerość i takie marketingowe numery.
    Wyobraź sobie ujawnienie, że użytkownik forum zachwala tu knajpę, a okazuje się jej właścicielem ... potrafisz sobie wyobrazić reakcje rozmówców na takie oszustwo?
    Celna uwaga. Dlatego Jacek, który jest na forum, poprosił SB o przekazanie tej informacji. Kaziu, którego już tu nie ma, za moją zgodą, podał mój nr Jackowi. Dlatego to ja otworzyłem wątek o ZpC.

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar mavo
    Na forum od
    11.2008
    Postów
    375

    Domyślnie Odp: Daj spokój Lucyna [wydzielony]

    Szkodliwość postu SB z racji użycia dość niszowego języka była znikoma.
    Swego czasu za podobne działanie dokonano linczu moderatora.

  8. #28
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,244

    Domyślnie Odp: Daj spokój Lucyna [wydzielony]

    Istotnie pomieszanie ukraińskiego z rosyjskim i mołdawskim jest niszowe, ale zrozumiałe dla wszystkich. Co więcej, gdyby wyrzucić ze skasowanego postu wulgaryzmy nie zostałoby nic.

    Jeżeli zamierzasz linczować moderatora to zapraszam do działu technicznego, ten wątek nie jest do tego przeznaczony.
    Czterech panów B.

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar mavo
    Na forum od
    11.2008
    Postów
    375

    Domyślnie Odp: Daj spokój Lucyna [wydzielony]

    Jestem ostatni do tego.
    Serdecznośći

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Daj spokój Lucyna [wydzielony]

    Szkoda , że nie mogłem przeczytać postu SB , musiałem do nie go zadzwonić aby się dowiedzieć co napisał. Uważam , że nic strasznego w jego poście nie było co by trzeba było go usunąć. Może by przywrócić wtedy dyskusja nabierze rozmachu.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Agroturystyka Bieszczady cisza i spokój. Pomóżcie
    Przez jelen111 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-11-2012, 21:39
  2. [Wydzielone] Lucyna jako filar 321
    Przez vm2301 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-11-2012, 15:21
  3. Daj mi..
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-03-2008, 15:42

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •