Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Wątek: Daj spokój Lucyna [wydzielony]

  1. #41
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    156

    Domyślnie Odp: Zaproszenie na spotkanie

    No baaa.
    Lucy i Sonka to już dwie osoby, dołączymy do tego Kretyna i mego Pana Psa to już czworo, plus osoby współpracujące to już niezłe stado. Nie lubię ekshibicjonizmu, a tym niestety jest facepejs.
    Nie mam konta ale mam dostęp do konta Lucy. Doskonale wiesz jak wygląda jej tablica, ona bez mała dominuje wśród znajomych. Przy czym znajomi widzą tylko część jej aktywności, są jeszcze grupy. Założę jej służbowy profil.

  2. #42
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Zaproszenie na spotkanie

    Będzie Lucy, będzie i Sonka. Będziemy obie.
    Lucy i Sonka to już dwie osoby, dołączymy do tego Kretyna
    Taaaa, jest jeszcze naja naja, też zaproś to Was trzy bedzie. Boh trojcu lubit. Tylko na Kretyna uważajcie, bo Kretyn nie kretyn a może do trzech umie liczyć i może Mu nie spasować taka matematyka że 1=3.

    Lucyna! Nie piszę tego żeby się wyzłośliwiać (wiesz że Cię lubię), tylko uważam że powinnaś pisać pod własnym nickiem, dość już chyba tej banicji!. Przecież to jest forum dyskusyjne tzn. miejsce dyskusji i sporów a nie kneblowania, nawet kogoś tak pyskatego jak Ty.
    Co do obaw Administracji że będziesz popełniać promocje Bieszczadu i szerzyć wiedzę made in google to przecież płonne obawy bo na Twojej stronce (15000000000 tyś. wejść) wszystko już wypromowałaś i każdy głupi wie (jak ma Internet) że koordynatorem wszystkiego co się rusza w Bieszczadzie jest Lucyna (secundo voto Sonka, tertio voto naja naja), najlepsze pstrągi są w OW UNITRA a obiady w Smereku.
    Ja to tam lubię szczerze napisać co myślę, zwłaszcza jak sobie wypije (a pije od 7 października) to zapodaje że przecież wszyscy tzn. Admin i Moderatorzy wiedzą who is who to po co Greka strugać, trzeba to brac na klatę i ch.....
    Apeluje o to przede wszystkim do mojego ulubionego Moda Bartka lomeo (do Admina to nie śmiem), może i Marcowy by poparł chociaż jako jajogłowy to wiadomo, chamów i pijaków nie lubi.
    W razie problemów to się odwołamy do Arcybiskupa (a wszyscy wiemy czyj to Znajomy!). To na razie............
    .................................................. .......................... Pozdrawiam! + Pastor ręką własną
    Ostatnio edytowane przez Pastor ; 03-11-2012 o 01:51
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  3. #43
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,244

    Domyślnie Odp: Daj spokój Lucyna [wydzielony]

    Pastorze, dziękuję za niezasłużone uznanie No i jak na moderatora przystało z radości poprzenosiłem co się dało (i co się nie dało też), trochę pokasowałem i już mogę z radością i nadzieją spoglądać na rozpoczynający się właśnie weekend. Nawet się zastanawiam nad wyjazdem do Ustrzyk, wszak szykuje się forumowe spotkanie.

    PS Otworzyłem ten wątek. A jak się zacznie dziać po staremu to ponownie zamknę - lubię ruch w interesie.
    Czterech panów B.

  4. #44
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    156

    Domyślnie Odp: Daj spokój Lucyna [wydzielony]

    Halo, tu Ziemia!
    Proszę skończcie z zaśmiecaniem forum. Ani Administracja, ani Lucy nie są zainteresowani powrotem lucyny na to forum. Pastorze, nie wiem co bierzesz, ale rzuć to w cholerę.

  5. #45
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Zaproszenie na spotkanie

    Cytat Zamieszczone przez Sonka Zobacz posta
    I jak tu Pana nie kochać? Będzie Lucy, będzie i Sonka. Będziemy obie. Dużo osób będzie, zapowiedzieli się przewodnicy, fotograficy przyrody. Będą nawet zakapiorzy, będzie nawet Inka.
    A kto to jest Inka?

    Cytat Zamieszczone przez Sonka Zobacz posta
    Halo, tu Ziemia!
    Proszę skończcie z zaśmiecaniem forum. Ani Administracja, ani Lucy nie są zainteresowani powrotem lucyny na to forum. Pastorze, nie wiem co bierzesz, ale rzuć to w cholerę.
    Ja też nie sądzę, by administracja była zainteresowana zalewem reklamy, a Lucynka nie może wracać na forum, bo ciągle na nim jest.

    Nawet jeśli Pastor się myli, to nie mylisz się Ty, Sonko. Sama stwierdziłaś, że jesteś jedynie wykonawczynią woli Lucyny, tak więc co za różnica, czy pisze Lucyna, czy komuś dyktuje?

    Grunt, że obowiązki służbowe wykonane, grunt, że marketing działa, a głupi forumowicze nieistotni, najważniejsze, że przekaz w sieć poszedł

  6. #46
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    156

    Domyślnie Odp: Daj spokój Lucyna [wydzielony]

    Pan i Panu podobni rozwaliliście już dwa fora: wylicznakę i bieszczadzkie zielone. Sądzę, że to wystarczy. Nie jestem Lucy i nie zamierzam z Wami walczyć. Jest mi to słodko obojętne, czy będę tu pisać, czy też nie. Jestem tu z polecenia służbowego, jasno to stwierdziłam pisząc pierwsze posty. Forum spodobało mi się, z chęcią biorę udział w niektórych dyskusjach. Moim zadaniem jest informowanie o ciekawych imprezach, książkach itd. Jeżeli Administracja tego "nie kupi" to mnie zbanuje. Proste, jasne zasady zawarte są w regulaminie.
    Fora mogą służyć dobrym inicjatywom. Taka jak ta dzisiejsza. Już wiemy, że to będą cykle spotkań, 16 będzie kolejne. Tym razem w Bieszczady zawita znany fotografik przyrody pan Leśniewski. Wolę uczestniczyć w takich przedsięwzięciach niż trolować tu wraz z Panem.
    A na marginesie. Gdyby ktoś jechał w Bieszczady to pani Helena z Lublina bardzo chciałby się zabrać. Prosiła już Bieszczadników, ale jej odmówili.

  7. #47
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,244

    Domyślnie Odp: Daj spokój Lucyna [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez Sonka Zobacz posta
    rozwaliliście już dwa fora
    Cytat Zamieszczone przez Sonka Zobacz posta
    Jestem tu z polecenia służbowego
    Cytat Zamieszczone przez Sonka Zobacz posta
    Moim zadaniem jest [...]
    Cytat Zamieszczone przez Sonka Zobacz posta
    Wolę uczestniczyć w takich przedsięwzięciach niż trolować
    Pastorze, wybacz, ale ten wątek jednak musi pozostać zamknięty.
    Czterech panów B.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Agroturystyka Bieszczady cisza i spokój. Pomóżcie
    Przez jelen111 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-11-2012, 21:39
  2. [Wydzielone] Lucyna jako filar 321
    Przez vm2301 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-11-2012, 15:21
  3. Daj mi..
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-03-2008, 15:42

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •