Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47

Wątek: Daj spokój Lucyna [wydzielony]

  1. #1
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Daj spokój Lucyna [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez Sonka Zobacz posta
    .....................w Zajeździe byłam trzy razy. Po raz pierwszy na KIMB, były tam śliczne kocięta, za małe jednak, abym jednego z nich zabrała do domu. Wtedy znajoma usiłowała mnie nakarmić, ja mówię, że otruć niedopieczonym, źle przyrządzonym mięsiwem. Po raz drugi byłam tam w ramach praktyki z grupą, towarzyszyłam tej samej przewodniczce, dostaliśmy drogi obiad, niestety tak niesmaczny, że grupa poskarżyła się miejscowemu organizatorowi. .............................., zamówiliśmy placki po bieszczadzku, moje były przypalone............. Od tej pory staram się unikać tego miejsca.
    Daj spokój Lucyna, przecież od dawna wiadomo że w Bieszczadach dobrze karmią tylko Ci gestorzy co przewodników częstuja darmowymi posiłkami (najlepiej oczywiście w Unitrze i w Smereku). Ci mniej domyślni albo wręcz skąpi, karmią oczywiście fatalnie i jako wręcz truciciele są przez Ciebie piętnowani i obsikiwani po nogawkach! No i w sumie masz rację, jeszcze nie spotkałem takiego miejsca gdzie żarcie, nawet dobre, nie mogłoby byc lepsze.
    Widzę że znalazłas sprytny sposób na obejście bana i z tego też się cieszę! Gdzieś w końcu musisz realizować swoje posłannictwo, swoja misję a obawiam się że na szajsbooku może Ci miejsca braknąć!
    Alleluja i do przodu!!!
    .............................. Pozdrawiam + Pastor ręką własną
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    156

    Domyślnie Odp: Zajazd pod Caryńską znowu działa

    Muszę Pana rozczarować, nie jestem Lucy, nie wiem jak karmią w Unitrze. Smerek polecam, zarówno oberżę Dolny Smerek jak i knajpę Paweł nie całkiem święty.

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Daj spokój Lucyna

    Współpracujesz z Lucyną - załóżmy - a nią nie jesteś.
    Bywasz w górach służbowo, więc jesteś przewodnikiem.

    Karolina Smoleńska, Aleksandra Biernat czy Jolanta Harna?

    Musisz być którąś z nich, bo współpracujesz z koordynatorką zbyt długo, by na stronie nie być. Zbyt wiele podobieństw w wypowiedziach.

    P.S. Pozdrawiam Pastorze:)

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    156

    Domyślnie Odp: Daj spokój Lucyna

    Przykro mi ale nie wezmę udziału w kolejnej hucpie. Nie jestem Lucyną, nie interesują mnie wasze podjazdowe wojenki. Moim zadaniem jest promowanie Bieszczadów. Na to forum trafiłam przez przypadek, miałam zastąpić Lucy na zielonym. Z pewnych względów natury moralnej nie jestem w stanie tego uczynić. Jestem jednym z przewodników wychowanych przez Lucy. Tyle mam do powiedzenia w tej kwestii.

    PS.
    Pani Jolanta Harna nie jest przewodnikiem.

  5. #5
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Daj spokój Lucyna

    Powtórzę jeszcze raz, daj spokój Lucyna! Ty wiesz że ja Cie lubię i zupełnie mi nie przeszkadza że bez wzajemności.
    Jeżeli napisałem to co napisałem to dodam tylko że ja wiem jak jest. Wiem kto jest kim, wiem jak działa mechanizm umieszczania postów tak żeby się Admini nie przypieprzali. Nic mnie to nie obchodzi i zupełnie mi nie przeszkadza.
    Moją intencją było wypowiedzenie się w wątku o ZpC, sprowokowany Twoją wypowiedzią. Nadal podtrzymuje swoje zdanie, Twoje wypowiedzi Lucyno, na temat bieszczadzkich gestorów są skrajnie nieobiektywne!
    Nie było w żadnym wypadku moją intencją zakładanie osobnego wątku,nie jest moim zamiarem wdawanie się w polemikę czy jakieś spory w dodatku ze znajomą Arcybiskupa. Nie wiem kto i z jakiego powodu wydzielił ten wątek, uważam że moja wypowiedź w tamtym wątku nie była OT.
    .......................... Pozdrawiam! + Pastor ręką własną


    PS Wojtku , pozdrawiam! + P...
    Ostatnio edytowane przez Pastor ; 14-08-2012 o 19:06 Powód: Kastracja byków!
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  6. #6
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Daj spokój Lucyna

    Cytat Zamieszczone przez Sonka Zobacz posta
    Przykro mi ale nie wezmę udziału w kolejnej hucpie. Nie jestem Lucyną, nie interesują mnie wasze podjazdowe wojenki. Moim zadaniem jest promowanie Bieszczadów( podkr. P). Na to forum trafiłam przez przypadek, miałam zastąpić Lucy na zielonym. Z pewnych względów natury moralnej nie jestem w stanie tego uczynić. Jestem jednym z przewodników wychowanych przez Lucy. Tyle mam do powiedzenia w tej kwestii.

    PS.
    Pani Jolanta Harna nie jest przewodnikiem.
    Jesteś na forum bieszczadzkim. Tu są ludzie przesiąknięci Bieszczadem i tu nie ma potrzeby promowania Bieszczadów. Jeżeli przy okazji chcesz promować coś innego, to nie jest to odpowiednie ku temu miejsce. Twoja mentorka wie o tym dobrze. Ty też, ponieważ...
    Niektóre z Twoich wypowiedzi (np. ta dotycząca KIMBu, lub kotków) świadczą o tym, że Pastor ma rację. Już dawno o tym pomyślałem, ale nie chciałem rozgrzebywać. Pastor w zasadzie mnie wyręczył.

    PS. "Na to forum trafiłam przez przypadek, miałam zastąpić Lucy na zielonym"- to też ciekawa wypowiedź..

  7. #7
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Daj spokój Lucyna

    @Pastor: Wątek wydzieliłem bo niewiele wspólnego ma obecnie z ZpC. A post, który otwiera nowy wątek, skopiuję także do oryginalnego wątku o ZpC.
    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 14-08-2012 o 19:28 Powód: Drobne poprawki
    Czterech panów B.

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Daj spokój Lucyna [wydzielony]

    Ale faktem jest że na jednym KIMBie ludzie mieli problemy żołądkowe. Czy to wina Lucyny? Wszędzie spisek, luudzie, co się z Wami dzieje?

  9. #9
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Daj spokój Lucyna [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez tomekpu Zobacz posta
    Ale faktem jest że na jednym KIMBie ludzie mieli problemy żołądkowe. Czy to wina Lucyny? Wszędzie spisek, luudzie, co się z Wami dzieje?
    Sugeruje czytać ze zrozumieniem!
    Jest faktem że przynajmniej po jednym z KIMB-ów parę osób krzyczało że żarcie było kiepskie, wręcz trujące. Nie moge się na ten temat wypowiedzieć autorytatywnie bo byłem wtedy na diecie i zarłem tylko gotowane jajka, ser i ryby. Rozumiem Twoją wypowiedź w ten sposób że Ty byłeś, problemy żołądkowe miałeś, noo bo inaczej, skąd bys wiedział?
    Ja wiem na pewno że na temat kiepskiego żarcia na KIMB-ie najgłośniej krzyczą ci co na KIMB-ie nie byli i ci co za owo żarcie nie zapłacili. Potrafiłbym wymienić trzy (przynajmniej) takie osoby. Na drugim z KIMB-ów w ZpC wydano kilkanascie porcji więcej niz zapłacono. Różnice pokryli Wojtek i Andrzej Bracia Ponumerowani, na kolejnym KIMB-ie pewne braki pokryli (nie wiem czy Ich wolno wymienić) Iras i Stały Bywalec a nawet coś tam dorzucił piszący niniejsze....
    Nie jest moim zamiarem pisanie peanów pod adresem Zajazdu pod Caryńską. Dla mnie sam Zajazd sie nie liczy, dla mnie człowiek jest ważny. A własnie tam, w ZpC są ludzie,nasi przyjaciele.
    Jest Leszek, senior rodziny S. człowiek zajęty, zabiegany, ale zawsze mający czas żeby pogadać, zainteresować się jakims problemem, pomóc! Jest Jacek,kolega z Forum, wspaniały kolega i uczestnik niejednej imprezy. Nigdy naszych spotkań nie traktował biznesowo, zawsze podchodził do naszego stolika z humorem......i z butelką (o zakąsce nie wspomnę). Seba, też kolega i przyjaciel, był zresztą na ostatnim KIMB-ie, wypił, pośpiewał,mimo braku czasu.....
    Ja w swoim czasie bywałem też w Piekiełku, u Andrzeja Lacha (obecnie Andrij Kirym), żarłem bundz u Nikosa i zawsze, jeżeli będzie coś ciekawego w tych tematach napiszę parę słów. I jest mi obojętne,czy jakis skakaniec uzna to za reklame czy nie!
    Szanowny Kolego.....pu! Gdybyś uważnie czytał i śledził wątki tego Forum tobyś pamiętał że parę lat temu Lucyna napisała otwartym tekstem o pewnym Gestorze z Cisnej który Jej odmówił darmowego obiadu i otwarcie apelowała o Jego bojkot! Od tego czasu Jej opinie na temat tego co oferuje szeroko pojęty Bieszczad traktuje z dużym dystansem (żeby nie powiedzieć dosadniej).
    I już tak na marginesie dodam że za te parę słow krytycznych które tu na Forum napisałem zostałem obrzucony przez Lucyne-Sonkę niewybrednymi wyzwiskami i pogróżkami, co mnie tylko może zmotywować do dalszej...........................................
    ......................................... Pozdrawiam! + Pastor manu propria
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  10. #10
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Daj spokój Lucyna [wydzielony]

    Tomkupu, Pastorze - ja jestem tylko prostym moderatorem a Wy stawiacie przede mną takie wyzwania. Gdzie mam te dwa powyższe posty umieścić? Tutaj zostawić, czy przenieść do dyskusji o ZpC? Oba skopiuję do dyskusji o ZpC ale zostawię i tutaj. Bardzo, bardzo jednak proszę, żeby uwagi dotyczące ZpC umieszczać tam (tamten wątek zostanie na wieki źródłem informacji o ZpC) a sprawy związane z tożsamością Bourne'a tutaj (ten wątek - mam nadzieję - szybko zostanie przysypany toną innych oftopicznych tematów).
    Czterech panów B.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Agroturystyka Bieszczady cisza i spokój. Pomóżcie
    Przez jelen111 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-11-2012, 22:39
  2. [Wydzielone] Lucyna jako filar 321
    Przez vm2301 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-11-2012, 16:21
  3. Daj mi..
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-03-2008, 16:42

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •