Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Pierwszy wypad w Bieszczady, 4 dni.

  1. #1
    Strzelec92
    Guest

    Domyślnie Pierwszy wypad w Bieszczady, 4 dni.

    Witam

    Przeglądałem już forum i podobnych tematów były setki, prosiłbym jednak o wyrozumiałość i ułożenie trasy pode mnie i moją dziewczynę.
    Mamy na Bieszczady 4, max 5 dni i chcielibyśmy naprawdę je poczuć.

    Mamy namiot więc takie nocowanie jak najbardziej wchodzi w grę, lecz wolelibyśmy jakieś przyzwoite schroniska.
    Byłoby super gdyby trasa zaczynała się dworcem PKP/PKS i takim też kończyła i by w trakcie nie trzeba było wspomagać się busami by przejść z jednego ciekawego miejsca do drugiego.

    Może dobrym pomysłem byłoby wyciąć jakiś fragment z czerwonego szlaku? Tylko nigdy nie byliśmy w Bieszczadach i nie mamy pojęcia co warto zobaczyć.

    Z góry dziękuję za pomoc

  2. #2
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Pierwszy wypad w Bieszczady, 4 dni.

    a można wiedzieć czemu nie chcesz skorzystać z wcześniejszych porad? przecież pytanie zadajesz identyczne i standardowe jak te dziesiątki które przeglądałeś. skoro przeglądałeś forum to na pewno zauważyłeś, szczególnie w ostatnich wątkach, że nikt tu nie chce ukladać trasy za kogoś -weź mapę do ręki, wybierz sobie trasę i wtedy dopiero skonsultuj ją z nami :}

    co do czerwonego szlaku -jest to główny szlak beskidzki więc jakakolwiek jego część jest dobrym wyborem, jest to popularny szlak na całej swojej szerokości i warty zobaczenia. poczytaj sobie o bieszczadach, szlakach i wybierz jaki ci odpowiada. pozdrawiam, Ania.
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 15-08-2012 o 06:05
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar luna19
    Na forum od
    08.2012
    Rodem z
    Lubelskie
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Pierwszy wypad w Bieszczady, 4 dni.

    Tak sie nie da. Bieszczady najpierw trzeba poczuć , wtedy wiesz czy chcesz wiecej czy masz dośc i wracasz do zakurzonego miasta. Na początek krótka trasa , pierwszy zdobyty szczyt, a potem juz wszystko wiesz, bynajmniej ze mną tak bylo. trzymam kciuki.

  4. #4

    Na forum od
    12.2011
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Pierwszy wypad w Bieszczady, 4 dni.

    O Boże! Boże! Musiałem napisać wiadomość! Wiem, że się czepiam i z góry przepraszam oraz wiem, że zasłużyłem na upomnienie od moderatora. ALE jestem uczulony i reaguję szałem na to jak ktoś w sposób nieumiejętny używa słowa BYNAJMNIEJ w znaczeniu PRZYNAJMNIEJ, a te dwa słowa do jasnej Anielki nie są synonimami, znaczą zupełnie co innego! Nie używajmy słowa którego znaczenia nie znamy! Jeszcze raz przepraszam, że uskuteczniam tutaj moją prywatną krucjatę. http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=bynajmniej

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar luna19
    Na forum od
    08.2012
    Rodem z
    Lubelskie
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Pierwszy wypad w Bieszczady, 4 dni.

    Ale sie narobiło :>

  6. #6
    Strzelec92
    Guest

    Domyślnie Odp: Pierwszy wypad w Bieszczady, 4 dni.

    Oczywiście masz rację Aniu. Jestem z natury leniem i chyba zwyczajnie lubię wyręczać się innymi, za to przepraszam

    Jedynym problemem jest to że nie mam najmniejszego pojęcia o Bieszczadach, nie wiem co jest tam wartego zobaczenia.
    Ale wiecie, rozmawiałem z dziewczyną.... zrobimy w ten sposób że zaczniemy czerwony szlak w Komańczy i będziemy nim iść tak długo aż będzie nam się chciało (wyszło na to że mamy ponad 7 dni ) a jeśli okaże się że przejdziemy cały a zostanie nam trochę czasu (a tak najpewniej będzie)... będziemy polować na stopy do Lwowa.

    Dziękuję wam wszystkim za odpowiedzi, a i przy okazji podszkoliłem się w zakresie poprawnej polszczyzny

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar marmota_m
    Na forum od
    10.2010
    Postów
    371

    Domyślnie Odp: Pierwszy wypad w Bieszczady, 4 dni.

    A tak sobie z ciekawości zaczęłam grzebać na stronie BdPN-u... Zakładka turystyka, turystyka letnia... http://www.bdpn.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=61&Itemi d=55

    W zasadzie nic do dodania...
    Nie potrzebne jest pojęcie o górach w których się nie było - potrzebna jest choć minimalna chęć znalezienia informacji
    idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozmieszczeni, że spotyka się ich na każdym kroku

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar meg
    Na forum od
    05.2011
    Rodem z
    Rzeszów, Poland
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Pierwszy wypad w Bieszczady, 4 dni.

    kupcie mapę, najlepiej z Compassa i wszystko się wam rozjaśni

  9. #9
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Pierwszy wypad w Bieszczady, 4 dni.

    czerwony czyli GSB im Sosnowskiego ma łącznie 520 km, w samych Bieszczadach ma ok 90 km - całość (520) ludzie idą w 3 tygodnie :} idąc dzień w dzień zrobicie go w kilka dni -zakładam wam 5-6 dni. Komańcza-Cisna możecie rozbić na 2 dni (można przejść w 1 dzień ale to na prawdę spory odcinek), potem Cisna -Jasło-Smerek (wieś), czwarty dzień Smerek (szczyt) - Wetlińska, piąty dzień Caryńska, szósty Tarnica -Halicz- Rozscypaniec <-taka trasa na luzie. w tamtym roku w ciągu 4 dni zrobiłam ponad 100km z plecakiem (nie gsb:)
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  10. #10
    Strzelec92
    Guest

    Domyślnie Odp: Pierwszy wypad w Bieszczady, 4 dni.

    Dziękuję wam wszystkim za odpowiedzi
    Jestem przekonany że będzie to świetny wypad.


    Temat do zamknięcia.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Lipcowy wypad w Bieszczady
    Przez maciek_11 w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-06-2013, 15:47
  2. Pierwszy wypad w Bieszczady
    Przez marcych w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 30-07-2009, 18:30
  3. Wypad w Bieszczady na parę dni, między 9. a 14. grudnia
    Przez gutaperek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-12-2008, 18:26
  4. Wypad w Bieszczady :)
    Przez wujek_mp w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-07-2008, 18:10

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •