Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: [Dwernik] "U Lestka" - czy warto tam wracac?

  1. #21
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: [Dwernik] "U Lestka" - czy warto tam wracac?

    Przypominam, że wystarczy kliknąć "Raportuj zły post" (trójkącik z wykrzyknikiem z lewej strony), napisać, że post jest niezgodny z regulaminem (punkt 2). Post szybko znika. Nie ma potrzeby wchodzenia w polemikę, ani witania każdego z osobna.

  2. #22
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: [Dwernik] "U Lestka" - czy warto tam wracac?

    Hej Bazylko ! Nie wierzę , że się tak przejąłeś głosem delikwenta, który po to się zalogował na forum, aby się wypłakać. Nie wierzę, aby ktoś z szerokiego grona forumowego potraktował to poważnie.
    (stąd też pojedyncze witanie, aby "nowi" poczuli że nie ma tu klimatu dla żalów i pieniactwa)

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    Też Cię serdecznie witamy!


    I to bez windy na dodatek! Skandal! Nie wiedziałeś wcześniej o cenie, czy tylko tak się żalisz? Gdybyś miał odniesienie do innych kwater w rejonie to byś wiedział, że Bieszczady są dość drogie a ceny choćby w „niczym nie zachwycających” wieloosobowych pokojach schroniskowych zaczynają się od 30 zł wzwyż , a jeśli korzystałbyś z innych kwater w Bieszczadach i miał jakiekolwiek doświadczenie w temacie to Twój wpis można by potraktować poważnie.

    A brakowało Ci czegoś? Jeśli tak to napisz konkretnie, na pewno gospodarze postarają się uzupełnić wyposażenie, a na takie bicie piany ciężko coś poradzić.

    Nie wiem jak w apartamentach w Zakopanem ale w wielu kwaterach w Bieszczadach jest prośba o oszczędne używanie wody, są regiony gdzie przez blisko trzy miesiące nie padał deszcz, suszę widać wszędzie ale pewnie dla bywalców apartamentów (za 30 zł – he, he) trzeba jakoś przyrodę zmusić do działania!

    Nie, nie wierzę, przy takich gospodarzach to panie niemożliwe jest! Miło, że jakiś pozytyw w końcu dostrzegłeś, jakimś dziwnym trafem innych pewnie nie dało się zauważyć.

    Człowiek od ust sobie odejmuje, własny obiad oddaje i co otrzymuje w zamian od niewdzięcznych gospodarzy?:

    Tu podzielam Twoje oburzenie, Lestek mógł poczekać jeszcze kwadrans, wtedy pewnie zwrócenie Ci uwagi aż tak by nie zabolało.
    Tak jak oczywistym jest i należy do dobrych obyczajów przywitanie tak i każdy dorosły człowiek chyba powinien zdawać sobie sprawę, że obcych zwierząt się nie dokarmia, a dla tych, co nie za bardzo wiedzą jak się zachować są wywieszki.

    Bo to panie istny diabeł jest i potępiony smażyć się będzie w piekle na wieki! (a ja mam nadzieję znaleźć się tam z nim i jemu podobnymi ludźmi).

    A mógł zabić!

    Kolejna bzdura, być może nie jest to standard apartamentów w Zakopanem ale są wszystkie potrzebne turyście sprzęty, aneks kuchenny wyposażony we wszystkie niezbędne akcesoria (nawet jest trzepaczka do bicia piany dla podobnych KoMarkowi gości), zawsze jest czysto i schludnie, przed domem są ławy i stoły przy których można spożywać przy dobrej pogodzie posiłki, w razie deszczu można spędzać czas w świetlicy bądź na zadaszonym tarasie, dla dzieci jest przygotowany plac zabaw, dla wszystkich boisko do siatkówki, zadaszona wiata ogniskowa wyposażona w projektor i ekran (można urządzić sobie pokaz zdjęć bądź wieczorek filmowy), ambona do obserwowania zwierząt, utwardzony parking dla samochodów. Ja byłem tam gościem kilkakrotnie i nadal będę tam przyjeżdżał do czego zachęcam też pozostałych czytających ten wątek! Gospodarstwo to poleciłem już kilku osobom i wiem, że stali się stałymi gośćmi i lubią tam powracać.

    Jak czytam takie bzdety jak cytowany wyżej post to zachodzę w głowę, co dzieje się z ludźmi teraz przyjeżdżającymi w Bieszczady? Post nie zawiera żadnych poważnych, merytorycznych zarzutów, takie biadolenie, na zasadzie byle komuś zaszkodzić. I tu pojawia się pewien problem, gdyż takie bezpodstawne oczernianie nie powinno być tolerowane przez admina forum. Kiedyś była wprowadzona moim zdaniem bardzo dobra zasada, iż posty, nie ważne czy pozytywnie bądź negatywnie oceniające usługodawców bieszczadzkich, mogli zamieszczać forumowicze, którzy mieli określony staż na forum i pewną liczbę (chyba 50) zamieszczonych postów. Dawało to jakąś gwarancję (niewielką ale zawsze jakąś) na rzetelność i obiektywność zamieszczanych opinii. Ponadto każdy taki post przed umieszczeniem na forum był sprawdzany przez moderatorów i dzięki temu pojawiały się opinie poważne i merytoryczne.
    Niestety z jakiegoś względu zaniechano tego i mamy efekty. Moim skromnym zdaniem wątek zamienił się w nagonkę na jedno gospodarstwo agroturystyczne. Nie wiem czy Lestek to czyta, ale jak odwiedzę go, to zwrócę mu uwagę i będę starał namówić na podjęcie prawnych działań wobec zarządcy/właściciela forum.
    Ile płacą ci za to ujadanie? Ja opisałem tylko swoje odczucia zgodnie z prawdą. Ty nie wiesz co to merytoryczne zarzuty, skoro to co napisałem nazywasz biadoleniem. Nie napisałem niczego, co nie byłoby zgodne z prawdą. Twój zapis jest bardzo tendencyjny. Nie pozdrawiam cię.

    To na prawdę nie można napisać swych odczuć. Nie wiedziałem, że tu należy tylko chwalić.
    Ostatnio edytowane przez Hero ; 10-09-2013 o 18:45

  4. #24
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: [Dwernik] "U Lestka" - czy warto tam wracac?

    Cytat Zamieszczone przez KoMarek Zobacz posta
    To na prawdę nie można napisać swych odczuć. Nie wiedziałem, że tu należy tylko chwalić.
    Odczucia to możesz nam opisać ze swoich wycieczek po szlakach i bezdrożach bieszczadzkich, a oceniając (nie ważne czy dobrze, czy źle) konkretne usługi podaj faktyczne zarzuty, czyli w tym przypadku czego brakowało Ci w pokoju, jakich sprzętów w kuchni, w jaki sposób skoro wywieszona kartka nie wystarczy ma gospodarz zwrócić Ci uwagę na niestosowne zachowanie (korespondencyjnie, przez osoby trzecie?).
    I wybacz mi, ale już więcej nie będę się z Tobą wdawał w polemikę, gdyż jak widzę nawet referat nie pomoże.
    I uśmiechnij się, to nie Zakopane - jesteś w Bieszczadach!
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  5. #25

    Domyślnie Odp: [Dwernik] "U Lestka" - czy warto tam wracac?

    Rozumiem. To nie moje pierwsze doświadczenie z kwaterami, nie ważne czy w Zakopanem, czy nad morzem, czy w innym zakątku kraju. Ja byłem tylko uczestnikiem tej wycieczki, nie organizowałem jej. Na stronie "U Lestka" napisano - w pełni wyposażona kuchnia. Trudno doszukać się tam kuchni, to ciemny zakątek z kuchenką gazową. Co do cen, nie masz racji. Znalazłem wiele ofert noclegowych od 25 zł osobo-doba. Pisałem o skromnym wyposażeniu pokoi i to prawda, łóżka ,stół i stara szafa trzydrzwiowa.. Ty jesteś winien, że napisałem więcej, bo ja nie miałem takiego zamiaru.

  6. #26
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: [Dwernik] "U Lestka" - czy warto tam wracac?

    Z ciekawości wszedłem na stronę na stronę internetową "U Lestka". W kuchni widzę kuchenkę gazową, zlewozmywak, lodówkę, naczynia, sztućce, czyli wszystko co jest potrzebne do sporządzenia posiłków. Na stronie nigdzie nie jest napisane, że pokoje są luksusowe. Wyglądają przyzwoicie. Są w Bieszczadach kwatery z klimatyzacją, tv i sauną, można było wybrać taką.
    KoMarek, pytanie teraz bezpośrednio do Ciebie. Co widzisz w złego w tym, że gospodarz prosi o oszczędne gospodarowanie wodą ? Co złego jest w tym, że gospodarz nie życzy sobie dokarmiania jego psa ?
    Poza tym, czy nie poczuł byś się nieswojo, gdybym spytał, kto Ci płaci za pisanie niepochlebnych opinii o noclegach ?

  7. #27
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: [Dwernik] "U Lestka" - czy warto tam wracac?

    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    Nie wiem czy Lestek to czyta, ale jak odwiedzę go, to zwrócę mu uwagę i będę starał namówić na podjęcie prawnych działań wobec zarządcy/właściciela forum.
    To że gość hejterzy kwaterę to prawda, ale nie pisze oczywistej nieprawdy więc cokolwiek wyluzuj z tymi krokami prawnymi
    Co do reszty zgoda, choć ceny faktycznie dość wysokie a na argument "takie ceny są w Bieszczadach" odpowiadam - w Bieszczadach panuje zdzierstwo. Całe szczęście nie korzystam z kwater to i nie mam powodu znęcać się nad bieszczadzkimi cenami.

    Cytat Zamieszczone przez KoMarek Zobacz posta
    za poczęstunek pieska kawałkiem mięsa z gulaszu (nasz obiad) otrzymałem upomnienie, że nie czytam wywieszek, gdzie napisane jest m.in. nie karmić psa,
    W zasadzie to nawet nie powinno być potrzeby wywieszania takich oczywistości, karmienie obcych lub dzikich zwierząt jest zwyczajnie chamską głupotą.
    Pozdrav

  8. #28
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: [Dwernik] "U Lestka" - czy warto tam wracac?

    Oj ! Tomek, wydaje mi się że się czepiasz.
    Delikwent zapłacił 45 zeta to uważa , że przysługuje mu full (fool) komfort,
    czyli odkręcanie kranu przez 22 godz na dobę , karmienie nie swojego psa i w ogóle dlaczego ta kuchenka gazowa nie jest firmy Bosch ?
    Przecież płacę !!!!
    Co mi tu będą robić za rygory ! w Zakopanem czy nad morzem, czy w innym zakątku kraju
    to mogłem o wiele więcej !
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    a swoją drogą to pojawia się pytanie : czy to forum jest dobrą płaszczyzną dla wylewności zawiedzionych ?
    .... to pisałem ja ..... który nigdy nie nocował u Lestka

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Władysław Krygowski "Wspinaczka po tęczy" - fragmenty
    Przez Anyczka20 w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 21-09-2022, 01:15
  2. Czy "zakapior" Bieszczadzki to idol?
    Przez joorg w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 532
    Ostatni post / autor: 31-10-2014, 22:13
  3. Czy to koniec przewodników "z uprawnieniami"?
    Przez bartolomeo w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 22-02-2013, 22:53
  4. [Wetlina] Baza namiotowa w Wetlinie "za torami" - czy działa?
    Przez Czeczotka w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-07-2009, 16:53
  5. Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 11-05-2009, 04:43

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •