Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Agroturystyka - warto nocować? [wydzielony]

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar meg
    Na forum od
    05.2011
    Rodem z
    Rzeszów, Poland
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Agroturystyka - warto nocować? [wydzielony]

    ja miałam kiepskie doświadczenia z noclegiem - robili łaskę że im zapłacę - są to jednak przypadki marginalne - 99% to same dobre wspomnienia

    jak pisała Basia kuchnia i jadalnia do użytku gości na Słowacji jest powszechna - w niemal każdym miejscu jest wszystko - garnki, talerze, sztućce, mikrofala, kuchenka, lodówka, tv

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Agroturystyka - warto nocować? [wydzielony]

    Meg - w Polsce też. Przynajmniej tam gdzie ja bywam, bywałem...lodówka w pokoju. Aneks kuchenny, gdzie gospodarze się nie pojawiają, a jeżeli, to tylko , by posprzątać, dosypać cukier, sól...TV i satelita to jak dla mnie , zbytek. Wolę się pogapić w gwiazdy niż męczyć wzrok ekranem...

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar meg
    Na forum od
    05.2011
    Rodem z
    Rzeszów, Poland
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Agroturystyka - warto nocować? [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez tomas pablo Zobacz posta
    Meg - w Polsce też. Przynajmniej tam gdzie ja bywam, bywałem...lodówka w pokoju. Aneks kuchenny, gdzie gospodarze się nie pojawiają, a jeżeli, to tylko , by posprzątać, dosypać cukier, sól...TV i satelita to jak dla mnie , zbytek. Wolę się pogapić w gwiazdy niż męczyć wzrok ekranem...

    powiem tak - w najtańszych noclegach gdzie wszystko jest wspólne to zazwyczaj kuchnia/aneks była ale nie koniecznie aż tak wyposażona w pełni - mi osobiście czajnik, talerz, garnek wystarcza ale nie wiem czy każdemu

    jak na ironię, 2 lata temu nocowałam zimą w ramach akcji Polańczyk za 50% czy jakoś tak, nocleg za ok 38zł od os. /jak dla mnie to zdecydowanie za dużo/ - pokój 2 os z łazienką - nie było dostępu do kuchni :/, było zimno, żarówka chyba 20W, opuścić trzeba było szybko

    ale tak jak wyżej napisałam, 99,8% wynajmujących jest bardzo ok

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Agroturystyka - warto nocować? [wydzielony]

    W agroturystyce lub "agroturystyce" nocuję bardzo często (jeśli tylko nie mam na drodze schroniska lub bazy namiotowej) gdy idę na ciężko po górkach. Od Sudetów Zachodnich do Bieszczadów. I do tego Świętokrzyskie. W przeważającej większości nie są to osobne, wydzielone tylko dla turystów kompleksy, więc siłą rzeczy gospodarze pojawiają się na horyzoncie. I w przeważającej większości są to kontakty i spotkania miłe i nie utrudniające mi życia. Nic z nachalności, żadnych niemiłych pouczeń czy tym podobnych.
    Oczywiście zdarzają się kwatery o których chciałbym zapomnieć, czy to z racji sposobu bycia gospodarzy czy też z powodu brudu i bałaganu. Czasem nie mam wyjścia bom zdrożony a w pobliżu nie ma innego miejsca noclegowego.
    Z racji niewygórowanych cen(jak dla mnie) bo w zasadzie zawsze mieszczą się one w przedziale 25-35 pln agroturystyka jest dla mnie doskonałym uzupełnieniem bazy noclegowej na moich trasach.
    Szczególnie duży "wysyp" w ostatnich latach pokoi do wynajęcia pozwala mi na rezerwację jedynie pierwszego noclegu po przyjeździe w góry. Później wystarczy wydruk z internetowej bazy noclegowej przygotowany na etapie planowania wędrówki i wieczorne telefoniczne poszukiwania kwatery na jutro.
    Pozdrawiam

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 10-07-2015, 09:04
  2. Agroturystyka Bieszczady- Wola Damianowa Ropienka
    Przez aniab w dziale Nocleg oferuję
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-02-2012, 22:18
  3. agroturystyka
    Przez loganowa w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-05-2011, 10:15
  4. Ankieta - agroturystyka powiatu bieszczadzkiego.
    Przez Magda86 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-03-2010, 20:25
  5. co zobaczyć, gdzie nocować
    Przez beata w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 06-05-2001, 14:34

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •