Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 64

Wątek: Historie z życia wzięte

  1. #41
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,280

    Domyślnie Odp: Historie z życia wzięte

    Cytat Zamieszczone przez partyzant Zobacz posta
    Moja babcia jest najstarszą mieszkanką naszej miejscowości, rocznik 1913!!! Kiedyś nie przepadała za kotami teraz jest zupełnie inaczej i z wzajemnością. Różnica między nimi ponad sto lat:
    Załącznik 35226
    Trochę podobna do mojej babci, ale moja to smarkula. Całe 10 lat młodsza.

  2. #42
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,684

    Domyślnie Odp: Historie z życia wzięte

    Z uśmiechu pozytywna energia aż bije :)))
    Nie ma to jak Babcia :)))

  3. #43
    Bieszczadnik Awatar yamat
    Na forum od
    12.2011
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Historie z życia wzięte

    Siedliśmy kiedyś w Górnych z kumplem pod wiatą i znikąd pojawił się Ataman...a jak Ataman to i Baranek..od słowa do słowa poszło kilka winek, potem cóś mocniejszego, Baranek usnął, Ataman zadumał...w międzyczasie dosiadło się do nas dwóch starszych gości, turyści znaczy się. Mówią, że po latach wrócili w Bieszczad, bo na studiach tu bywali.
    Otek(kumpel) się pyta "a co studiowaliście?" a Oni, że zagadka...że na literę "P" i że na pięć liter...Łeb mi sie kiwał ale przecież odpowiedź prosta: :"Pedagogika" mówię, a oni, że nie...no to nadzieja w Otku...a on się tylko lekko uśmiechnął i mówi: "Polio".......

  4. #44
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Historie z życia wzięte

    Miałem jechać w Karkonosze... a życie pisze swój własny scenariusz i wcale nie ogląda się na plany... Sobota do południa była słoneczna do chwili, kiedy wyższość nad wszystkim wzięły życiowe wieści.... dzisiaj był pogrzeb... tak jakoś nauczony kolejami losu nawet to zniosłem, jak to ludzie mawiają dzielnie... ale teraz ,kiedy czwarty dzień mija, jakoś dziwnie się rozklejam... i coraz bardziej zdaję sobie sprawę, że czasu to my nie wiele mamy...

  5. #45
    Bieszczadnik Awatar delux
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    piekła,cieleśnie lubuskie, sercem Teleśnica i Terka .
    Postów
    550

    Domyślnie Odp: Historie z życia wzięte

    Trafnie to powiedziane..ano nie mamy .
    Tak być nie może,bo tak być musi...

  6. #46
    Bieszczadnik Awatar Gienia
    Na forum od
    05.2011
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Historie z życia wzięte

    Takie małe rozważanie……

    „Wobec śmierci człowiek gwałtownie głupieje, nigdy jej nie zrozumie. To dobry znak, kolejny dowód na to, że my jesteśmy z innej gliny, że naszym przeznaczeniem jest życie. Ilekroć przechodzę bramę cmentarza czuję jak staję się totalnie bezbronny, bez tych wszystkich społecznych fatałaszków, które trzeba nosić na codzień. To na cmentarzu trzeba szukać prawdy o życiu. Wsłuchać się w tych, którzy - gdyby jeszcze raz mieli czas - nie wypełnialiby go pewnie duperelami, generowaliby jedyne dobro, które jest się w stanie przenieść na tamtą stronę - miłość. Dlatego warto chyba często o śmierci myśleć - przypominać sobie że i relacje i praca i pieniądze, to wszystko musi zwiększać miłość, inaczej nie ma żadnego sensu, o czym przekonamy się na łożu śmierci, gdy dotrze do nas, że nie będzie już kolejnego dnia zebrań, że nie przyjdzie już kolejny wyciąg z banku. Myślę, że zmarli to ludzie, którzy kochają jak wariaci, już wiedzą, że tylko to się liczy. Na cmentarzu można się ogrzać, samemu ogrzać kogoś dobrą myślą. Powiedzieć: dziękuję. Ten dzień powinien być tak naprawdę jednym wielkim Dniem Dziękczynienia. Tym właśnie powinna kończyć się każda żałoba. Różne rzeczy mówimy ludziom za życia, czasem nawet po śmierci warto im podziękować za to życie, za to że byli ważni, że to naprawdę dla kogoś miało znaczenie, że byli. „

    Szymon Hołownia

  7. #47
    Debiutant Roku 2015 Awatar tolek banan
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    POZNAŃ
    Postów
    383

    Domyślnie Odp: Historie z życia wzięte

    "Spotkało się życie i śmierć. Śmierć zapytała - dlaczego wszyscy cię kochają, a mnie nienawidzą?
    Życie odpowiedziało: bo ja jestem pięknym kłamstwem, a ty bolesną prawdą"

    - to jeden z pierwszych wpisów, jaki pojawił się w księdze kondolencyjnej
    po śmierci Anny Przybylskiej .


    przemolla ... trzymaj się
    Ostatnio edytowane przez tolek banan ; 08-10-2014 o 21:01

  8. #48
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Historie z życia wzięte

    W Polsce powiatowej(przy drogach) rozpoczyna się wojna propagandowa i nie rezygnują nawet ci, którzy w ostatnich wyścigach zostali wycięci piłą mechaniczną:

    P1000231.jpg

  9. #49
    Bieszczadnik Awatar zbyszek1509
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Gostynin
    Postów
    810

    Domyślnie Odp: Historie z życia wzięte

    Cytat Zamieszczone przez partyzant Zobacz posta
    ...rozpoczyna się wojna propagandowa i nie rezygnują nawet ci, którzy w ostatnich wyścigach zostali wycięci piłą mechaniczną:
    Fotka konkursowa , gratulacje za sprawne oko.

  10. #50
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Historie z życia wzięte

    Dawno, dawno temu, gdy jeszcze zgłębiałem tajniki królowej nauk, spotkaliśmy się w kilka osób u Marka, by pouczyć się do kolokwium. Nagle ściemniło się i nadeszła burza. Co ja mówię burza, to był kataklizm. Pioruny biły raz za razem, dom trząsł się w posadach...aż nagle, jeden z piorunów trafił...może w dom, może w drzewo obok domu, trafił tak, że skóra zjeżyła się na karku, a huk był niesamowity.
    Wśród nas była Ania, dziewczę dziewicze, ułożone niesamowicie poprawnie, po prostu święta Ania. I wtedy, gdy tak huknęło, rąbnęło...ujrzeliśmy w świetle błyskawicy ogromne przestraszone oczy Ani i usłyszeliśmy jej głos:
    " Ale p..[ (Regulamin, punkt 17.2)] ...!!"
    I nikt się nie zdziwił jej słowom...bo na prawdę p...[(Regulamin, punkt 17.2)]...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Andrzej Muszyński - Historie nieoczywiste
    Przez machoney w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-11-2011, 17:15
  2. Bieszczady - co wziąć wracając?
    Przez M@riusz w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 30-08-2008, 02:07
  3. Lasy chcą wziąć parki narodowe
    Przez vm2301 w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 05-06-2007, 12:51
  4. Bieszczadzkie scenki z życia wzięte i inne ciekawostki
    Przez Szaszka w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 14-02-2004, 23:07

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •