Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Hoczew - karczma

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2005
    Rodem z
    Kraków (Prądnik Czerwony, na Nową (C)huć zamieniony...)
    Postów
    327

    Domyślnie Odp: Hoczew - karczma

    Cholera, tego pieca też będzie szkoda... A cieszyłem się, że knajpa mu drugie życie dała...

    Co do potrzeby istnienia marketu, to nie wnikam, nie znam tamtej części Bieszczadów, bywam tylko przejazdem. Ale jeśli nawet ma tam powstać lidl, biedrona czy inny biedroń, to na miłość boską niech to nie będzie banalny kloc z prefabrykatów, identyczny jak wszędzie indziej... Za komuny stawiano bloki na jedno kopyto, a teraz - markety...
    Pozdrawiam
    mj

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Hoczew - karczma

    Cytat Zamieszczone przez Sonka Zobacz posta
    Możecie sobie kpić, ale tego rodzaju sklepy są potrzebne w Bieszczadach. Nie mogę od nowa przyzwyczaić się do tutejszych, wygórowanych cen. Panuje drożyzna, część sklepikarzy kupuje w Biedronkach, a potem z marżą sprzedaje biedronowe produkty w swoich sklepach. Czysta paranoja.

    Właścicielem posesji jest restaurator z Sanoka. Chciał uratować zajazd, aby urządzić w nim klimatyczną knajpę. Niestety, nie udało mu się. Mam nadzieję, że nadal marzy o prawdziwym zajeździe. Miejsce wymarzone, gdy da dobrze jeść, to powinni tam pojawić się w sezonie turyści. Nie ma konkurencji, Stary Piec chyba wypadł z gry. Nie pomógł mu nawet park linowy.
    Oczywiście, wszyscy kpią z Biedronek, ale od czasu do czasu tam kupują.

    Ja osobiście też, ale tylko produkty "normalne", które takie sieci wyłudzają do producentów. Ostatni artykuł na ten temat jaki czytałem, to chyba "groszek w cenie puszki" lub coś podobnego.
    taniej, więc lepiej.
    Ale produktów "marki sklepowej" nie kupuję.
    To jest gówno, które jest wybierane tylko na podstawie ceny i mamy szynkę za 12 PLN. Ładują świństwa, nasączają itp. w znacznie większym stopniu niż w przypadku innych produktów.

    A co do pieca, to nie wróżyłem długiej kariery (choć oczywiście dobrze życzyłem). Knajpa, która nie może obsłużyć wesela, komunii itp nie ma szans.
    Park linowy wydał mi się takim kołem ratunkowym, ale gdy się pomyśli, że to tylko sezon letni, to i tak nie pomoże.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Zamki Balów: Hoczew i Baligród
    Przez Misieg w dziale Bibliografia Bieszczadów
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-02-2015, 14:37
  2. Utrudnienia na drodze Hoczew - Czarna
    Przez trzykropkiinicwiecej w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-05-2011, 18:07

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •