Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Ustronne, romantyczne miejsce dla małżeństwa

  1. #1

    Domyślnie Ustronne, romantyczne miejsce dla małżeństwa

    Witam.
    Kochani mam wielką prośbę- z mężem szukamy jakiegoś ustronnego,romantycznego miejsca na jesienny urlop w Bieszczadach(od początku pażdziernika).Oboje jesteśmy zwolennikami spokoju,małej ilosci ludzi wokół siebie i braku przymusu integracji z gośćmi danego obiektu.Zatem coś małego,uroczego z kominkiem (fajnie gdyby był ,ale nie musi),gdzie zatrzymuje się mało osób i gdzie można liczyć własciwie na poczucie jakbysmy byli tam tylko we dwoje.
    Czy mogę liczyć na Wasze podpowiedzi i wskazówki?
    Lubimy aktywnie wypoczywać-rower,wyjścia na szlaki,zwiedzanie + aparat i najwazniejsza sprawa piękne widoki -to tak co by łatwiej było nam coś doradzić.
    Czekam na odp-z góry dziękuję.

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar mavo
    Na forum od
    11.2008
    Postów
    375

    Domyślnie Odp: Szukam ustronnego,miłego miejsca na nocleg dla małżeństwa uwielbiającego spokój

    Witaj malutka.
    Gdybyś była zainteresowana domkiem w Nasicznym prosze napisz .
    mavo

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar bieszczadzka_tęsknota
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Szukam ustronnego,miłego miejsca na nocleg dla małżeństwa uwielbiającego spokój

    W Przysłupiu k. Kalnicy - noclegi "Pod Wiatrakiem" (tel. 510 147 397). Do wynajęcia mały domek z kominkiem i tarasem, byłam tam kiedyś - bardzo przyjemnie, nie odczuwa się obecności innych gości (ja parę lat temu w połowie września w ogóle nie kojarzę żadnych integracji ani z nimi, ani z gospodarzami) - a też zależało nam na spokojnym, zaciszynym miejscu. Zdało egzamin :).
    magda :)

  4. #4

    Domyślnie Odp: Szukam ustronnego,miłego miejsca na nocleg dla małżeństwa uwielbiającego spokój

    Witam.
    Kochani bardzo dziękuję za odzew- wszystko zanotowane na przyszłość,tym razem decyzja juz podjęta,wybraliśmy.
    Teraz tylko oczekiwać pazdziernika i jechać napawać się pięknem Bieszczad.
    Dziękuję i zamawiam pogodę-wygórowanych oczekiwan nie mam,oby tylko nie padało -a będzie cudnie,chociaz deszcz też nie bedzie dla nas przeszkodą-domek wydaje się przytulny i wymarzony kominek dopełni całości.

    pozdrawiam :)

  5. #5
    nantu
    Guest

    Domyślnie Odp: Szukam ustronnego,miłego miejsca na nocleg dla małżeństwa uwielbiającego spokój

    Cytat Zamieszczone przez malutka Zobacz posta
    Witam.
    Kochani mam wielką prośbę- z mężem szukamy jakiegoś ustronnego,romantycznego miejsca na jesienny urlop w Bieszczadach(od początku pażdziernika).Oboje jesteśmy zwolennikami spokoju,małej ilosci ludzi wokół siebie i braku przymusu integracji z gośćmi danego obiektu.Zatem coś małego,uroczego z kominkiem (fajnie gdyby był ,ale nie musi),gdzie zatrzymuje się mało osób i gdzie można liczyć własciwie na poczucie jakbysmy byli tam tylko we dwoje.
    Czy mogę liczyć na Wasze podpowiedzi i wskazówki?
    Lubimy aktywnie wypoczywać-rower,wyjścia na szlaki,zwiedzanie + aparat i najwazniejsza sprawa piękne widoki -to tak co by łatwiej było nam coś doradzić.
    Czekam na odp-z góry dziękuję.

    Byłam tego roku z mężem w Zielonym Ruczaju w Dołzycy to jest obok Cisnej. Miejscowośc maleńka. Cisza , spokój jak makiem zasiał. Dom ma 5 pokoi dla turystów cudnie urządzonych. Do tego jest piękny salon z kominkiem z kamienia górskiego. Jak byliśmy nikogo więcej nie było, więc paliliśmy w kominku, siedzieliśmy na kanapach. Dom urządzony z gustem w starym stylu. Gospodarze bardzo mili, mieszkają w drugim domu i jak się nie chce to można ich wogóle nie widywać .Super warunki, a jaki widok z tarasu( na rzekęi góry. uff.....)
    Podam ich stronkę www.czarnykotbieszczady.pl Jedyny minus to brak sklepu.jak się zaopatrzenie skończy...

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2006
    Rodem z
    Poznań/Szczecin
    Postów
    713

    Domyślnie Odp: Szukam ustronnego,miłego miejsca na nocleg dla małżeństwa uwielbiającego spokój

    dodatkowy minus to szosa za płotem.
    "There is no such thing like too much snow" - Doug Coombs

  7. #7
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Szukam ustronnego,miłego miejsca na nocleg dla małżeństwa uwielbiającego spokój

    Ta główna Bieszczadzka.
    Pozdrawiam
    bertrand236

  8. #8

    Domyślnie Odp: Szukam ustronnego,miłego miejsca na nocleg dla małżeństwa uwielbiającego spokój

    Witam .
    Dzięki za nowe namiary :).
    Może to nie jest odpowiednie miejsce ,ale chciałabym podzielić się z Wami swoimi odczuciami.
    Nie będę nic pisała o domku w którym byliśmy-temat ten niech otuli zasłona milczenia.
    Chciałam natomiast napisać o naszych odczuciach.Bieszczady wspaniałe,spokojne,cudowne i mogłabym tak jeszcze długo.
    Przyznam się jednak szczerze,że dla naszej 2, byc może wg Was - 2 dziwnych odludków, jest bardzo mało możliwości znalezienia miejsca ,o którym marzymy na te kilka dni.
    Po to jadę w Bieszczady by oderwać się od zgiełku,od oczekiwań ,od ..ludzi..tak od ludzi.Pomijam to ,co można o tym sądzić ,ale tak- jest mi to potrzebne.Chce pomieszkać tam w domku,poczuć się swobodnie,nie być zależna od nikogo i niczego.Wędrówka,kominek, książka,rozmowa ,cisza i swoboda.Nie mamy raczej chęci słuchć imprezy z sąsiedniej chatki,śpiewów czy wymigiwac się od wspólnego biesiadowania-gdybym tego wszystkiego chciała wyjechałabym ze znajomymi.
    Może ktoś stwierdzić,że postawa jakoś aspołeczna,niekomunikatywna-nie jesteśmy gburami,ale wyjeżdźając potrzebujemy się zresetować i tyle,akurat takie mamy potrzeby,żeby świat o nas na trochę zapomniał.
    Stwierdzam,że dla dwojga- szukających ciszy i odludzia w opcji niezależny domek -jest tyle co nic.Domki drewniane są i owszem,ale zazwyczaj po kilka obok siebie,a i czasem z ulicą pod nosem- klimaty na tej zasadzie mamy dzień w dzień tylko z dużo większym natężeniem.
    Albo ja szukać nie umiem,albo pozostaje zmienić charakter i brać co jest bo jak widać jesteśmy z mężem bardzo dziwni chyba :/.
    Bieszczady są wspaniałe -to wiem i tego się trzymam.
    To sobie pozrzędziłam ...
    Ostatnio edytowane przez malutka ; 16-11-2012 o 15:53

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Szukam ustronnego,miłego miejsca na nocleg dla małżeństwa uwielbiającego spokój

    Cytat Zamieszczone przez malutka Zobacz posta
    Albo ja szukać nie umiem,albo pozostaje zmienić charakter i brać co jest bo jak widać jesteśmy z mężem bardzo dziwni chyba :/.
    Bieszczady są wspaniałe -to wiem i tego się trzymam.
    To sobie pozrzędziłam ...
    Nie jesteście dziwni - to Bieszczady się zmieniają.

    Albo należy szukać w Bieszczadach, ale gdzieś całkiem poza centrami turystycznymi - np. w Nasicznem, albo nie w Bieszczadach a przykładowo w Beskidzie Niskim lub na Pogórzu Przemyskim.

  10. #10
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Ustronne, romantyczne miejsce dla małżeństwa

    jedni narzekają na zatłoczone szlaki inni na brak ustronnych miejsc - a ja jak sobie łażę to zazwyczaj nie mijam nikogo, ewentualnie góra 1-2 osoby a i czasem zajrzę do jakiejś chatki na uboczu gdzie tylko wilki nocą świecą oczami, aż tak źle nie jest
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [Romantyczne miejsce w Bieszczadach] wielka prosba o pomoc!!!!
    Przez peternovy w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-09-2011, 12:59
  2. Dla Małej
    Przez mniszek w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-10-2009, 09:31
  3. Granica Państwa przekraczanie zabronione
    Przez wtak w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-01-2008, 08:21
  4. Romantyczne miejsce w Bieszczadach
    Przez dorjed w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 19-09-2006, 15:33
  5. Wodnikowe szaleństwa na Otrycie
    Przez *beata w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 23-02-2006, 23:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •