Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Nagroda skonsumowana

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar krzychuprorok
    Na forum od
    10.2007
    Rodem z
    Rzeszów/Rymanów
    Postów
    884

    Domyślnie Odp: Nagroda skonsumowana

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    To będzie nieudana próba napisania krótkiej relacji o "konsumpcji nagrody"
    Jaka tam nieudana! Dzięki Heniu za chęci, dzięki, że piszesz. Niestety nie mogłem dotrzeć, to sobie przynajmniej poczytam jak było.

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Po drodze mieliśmy nieciekawą przygodę, gdyż w okolicach Jaślisk, kiedy było już zupełnie ciemno, na drogę wprost pod samochód wyszedł jakiś człowiek. Właściwie to stał on pośrodku szosy i ukazał się w świetle reflektorów w ostatniej chwili.
    Popił chłop wina truskawkowego.

  2. #12
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,133

    Domyślnie Odp: Nagroda skonsumowana

    Powitania, wrażenia, adoracje ..... i tak mijała godzina za godziną. Najwięcej mówili ci, którzy na forum najmniej piszą, ale to jak najbardziej prawidłowa prawidłowość.
    Z daleka wyglądało to tak , jakby po latach spotkali się dobrzy znajomi i chcieli wszystko sobie opowiedzieć. Godzina goniła godzinę nie zważając że już dawno po północy.
    Nie ma się co dziwić że poranek budził się długo i ospale. Kolejna załoga dojechała na miejsce i od samochodów zrobiło się tłoczno na drodze
    .

    hm12_5336.jpg
    .
    a potem gdy mgiełki z oczu odeszły grupa marszowa otrzymała wskazówki od Pierogowego przed wyjściem.
    .
    hm12_5337.jpg
    ruszyliśmy w trasę, jedynie sir Bazyl jak przystało na nadchaszczownika, stwierdził że nie pójdzie na łatwiznę i wybrał się we własne chaszcze.
    Ostatnio edytowane przez don Enrico ; 17-10-2012 o 14:48

  3. #13
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Nagroda skonsumowana

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    ...
    ruszyliśmy w trasę, jedynie sir Bazyl jak przystało na nadchaszczownika, stwierdził że nie pójdzie na łatwiznę i wybrał się we własne chaszcze.
    To nie były chaszcze tylko wściekle parzące pokrzywiska...
    I przez chwilę zdawało mi się, że będę miał dwie Towarzyszki do wędrówki, ale na horyzoncie pokazali się Forumowicz Roku z Fotografikiem Roku i tak je omotali, że załamany ruszyłem asfaltem sam "w stronę słońca, w stronę słońca, aż po horyzontu kres"* czyli do Dwernika, na beleczkę, wtłoczyć w siebie ciutkę złotych promieni rozweselających marki Leżajsk. No cóż, ze mną można tylko pójść na pokrzywisko i poparzyć wszystko...

    *Dwa Plus Jeden "Iść w stronę słońca"
    Ostatnio edytowane przez sir Bazyl ; 17-10-2012 o 16:00
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: Nagroda skonsumowana

    Właśnie się zastanawiam, czy owo pokrzywisko nie byłoby lepsze niźli Browarowe jeżynowisko .... ech jak wybrać, no jak... jednakże nasze chaszczowanie obrodziło w postaci drobnych zbiorów grzybowych, które się jednakowoż przydały dnia następnego ... no i Browar na kolanach... bezcenne

    Ostatnio edytowane przez kobieta_bieszczadzka ; 17-10-2012 o 17:52
    Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca....

  5. #15
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,133

    Domyślnie Odp: Nagroda skonsumowana

    Zapomniałem dodać że z rana Pierogowy nafaszerował nas żymlokami (tak to się pisze ?)
    twierdząc że będziemy mieć "pieruńska siła" po nich.
    Czy ktoś może wie co to jest ta pieruńska siła ?

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Nagroda skonsumowana

    Cytat Zamieszczone przez kobieta_bieszczadzka Zobacz posta
    Właśnie się zastanawiam, czy owo pokrzywisko nie byłoby lepsze niźli Browarowe jeżynowisko
    Nie wiem czy było lepsze czy też gorsze od chaszczowiska, po których nas ciągał Don Enrico.

    Ale ja tu lubię. Tak przynajmniej kilka razy w roku muszę sobie porządnie pochaszczowac aby się dobrze czuć.

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: Nagroda skonsumowana

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Nie wiem czy było lepsze czy też gorsze od chaszczowiska, po których nas ciągał Don Enrico.

    Ale ja tu lubię. Tak przynajmniej kilka razy w roku muszę sobie porządnie pochaszczowac aby się dobrze czuć.
    No nie da się zaprzeczyć, że to ŚWINTA PRAWDA ... mogłabym chaszczować zawodowo ... tylko kto mi za to zapłaci ..
    Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca....

  8. #18
    Debiutant Roku 2015 Awatar tolek banan
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    POZNAŃ
    Postów
    383

    Domyślnie Odp: Nagroda skonsumowana

    "No cóż, ze mną można tylko pójść na pokrzywisko i poparzyć wszystko..."

    (prawie) Stachura "Z nim będziesz szczęśliwsza"

    Zazdroszczę Wam tego jesienne harcowania i tej "pieruńskiej siły"

  9. #19
    Fotografik Roku 2013
    Fotografik Roku 2012
    Fotografik Roku 2011
    Awatar Pierogowy
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Tarnowskie Góry Wysokie
    Postów
    1,010

    Domyślnie Odp: Nagroda skonsumowana

    Heniosławie

    kwiatku jesiennego chaszczowania
    do końca moich dni będę śpiewał ballady i prawił komplementa pod Twoim imieniem...

    to wyjście ,w sobotni poranek gdy piątkowi stonesi pomieszani z solianką celebrowali wydanie nowego singla w mojej głowie...
    szacunek
    "Najlepsze miejsce na namiot .jest zawsze troszkę dalej..."

  10. #20
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,133

    Domyślnie Odp: Nagroda skonsumowana

    Tak, tak - tak przypuszczałem że ta chwila gdy
    "w sobotni poranek gdy piątkowi stonesi pomieszani z solianką celebrowali wydanie nowego singla w mojej głowie..."

    błagałeś o chwilę ciszy. Wszystko za chwilę ciszy.
    Toteż objawiła się niewysłowiona radość Pierogowego gdy cała czereda ruszyła w góry. Plan był prosty : przejść lasem przez górkę do najbliższej miejscowości gdkzie jest sklep, co by spróbować serwowanych tam płynów (najlepiej złotych)
    Plan był prosty, ale życie lubi je kompliować. Cała grupa zawzięcie pokonywała kolejne metry przewyższeń, wszakże obiecane było że wkrótce usiądziemy z klimatycznej altance, aby wczytać się w bieszczadzką poezję wypisana na deskach.
    Przód tak rwał zawzięcie że ogon zaginął w leśnych odchłaniach.
    Ktoś krzyknął z niepokojem
    - chyba zgubiliśmy koleżankę !?
    Dobrze, zrobimy przerwę, aby doszła do grupy.
    - Ale jak to możliwe? , przecież idziemy przez las , bez szlaku, a nawet ścieżki tu nie ma !
    Zaczyna się dokładne liczenie i okazuje się że dwóch osób brakuje. Brakuje również Ivana.
    Tu mała dygresja na temat tej osoby. Ivan (czyt Ajwen) jest Ukraińcem i mieszka na Ukrainie. Przyjechał specjalnie do Nasicznego na specjalne zaproszenie, bo po pierwsze od dawna zajmuje się fotografią, po trzecie złaził już całe polskie Bieszczady, po piąte : posługując się językiem polskim był ciągle w centrum zainteresowań tak jak tu gdy opowiadał kawały
    po ukraińsku.
    (na zdjęciu Ivan siedzi u stóp Basi Z.)

    hm12_5346.jpg

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Foto-Powsimorda 2011-nagroda skonsumowana
    Przez Pierogowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 04-12-2011, 21:02
  2. Nagroda dla "Wesela"
    Przez Jaro w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-09-2004, 13:14

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •