Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 100

Wątek: Kaukaz 2013 (Buba, jak to zrobić?)

  1. #11

    Domyślnie Odp: Kaukaz 2013 (Buba, jak to zrobić?)

    Cytat Zamieszczone przez Jaga Zobacz posta
    wróciłam z miesięcznej podróży po Gruzji. (...) Podróż z Polski autostopem.
    Witaj Jaga. Ciesze się, że będę miał jeszcze kogoś innego do przepytywania.

    Pojechałaś z Polski do Gruzji autostopem? Musisz to koniecznie opisać.

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Kaukaz 2013 (Buba, jak to zrobić?)

    przebrnąłem ... super wyprawa !

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Kaukaz 2013 (Buba, jak to zrobić?)

    Pytanie do Jagi.
    Którędy (mnie więcej dokładnie) jechałyście stopem do Gruzji, którędy wracałyście i ile czasu zajęła Wam cała wyprawa od wyjazdu z Polski do powrotu ?

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar michalN
    Na forum od
    07.2008
    Rodem z
    kielce
    Postów
    217

    Domyślnie Odp: Kaukaz 2013 (Buba, jak to zrobić?)

    Jaga
    obejrzałem, przeczytałem i szczęka gdzieś tam na dole leży. nie opisalaś aby gdzieś szerzej tej wyprawy?

  5. #15

    Na forum od
    10.2012
    Rodem z
    Poznań/Kraków
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Kaukaz 2013 (Buba, jak to zrobić?)

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Którędy (mnie więcej dokładnie) jechałyście stopem do Gruzji, którędy wracałyście i ile czasu zajęła Wam cała wyprawa od wyjazdu z Polski do powrotu ?
    Podzieliliśmy się na 2 pary, ja z kolegą i dwie koleżanki. My dojechaliśmy z Krakowa do Tbilisi w 5 dni, koleżankom zajęło to 6 dni. Cała wyprawa trwała od 05.08 do 02.09, czyli równe 4 tygodnie (dziewczyny zostały jeszcze w Turcji, my musieliśmy wracać do pracy).

    Trasa była trochę uzależniona od kierowców i tego co działo się po drodze. Do Gruzji wyglądała tak: Kraków -> Koszyce -> Miskolc -> Debrecen -> Oradea -> Timisoara -> Belgrad -> Nis -> Sofia -> Edirne -> Istambuł -> Merzifon -> Samsun -> Rize -> Batumi -> Kutaisi -> Tbilisi. W sumie ok. 3500 km.
    Droga powrotna wyglądała podobnie, ominęliśmy tylko Rumunię, z Belgradu jechaliśmy prosto na Budapeszt.

    Cytat Zamieszczone przez michalN Zobacz posta
    obejrzałem, przeczytałem i szczęka gdzieś tam na dole leży. nie opisalaś aby gdzieś szerzej tej wyprawy?
    Miło mi, że zdjęcia się podobają :) Mam gdzieś notatki z podróży ale musiałabym usiąść i porządnie to napisać żeby komukolwiek przydały się te opowieści i w ogóle dało się to to czytać. Niestety w tygodniu wciąż brakuje mi czasu, a w weekend wolę pojechać w góry ;) Ale zawsze można spotkać się gdzieś w górach, chętnie opowiem, zwłaszcza, że przygód autostopowych nieuwiecznionych na zdjęciach mieliśmy bez liku :) Jak opowiadam znajomym, to aż nie chcą uwierzyć, szczerze mówiąc sama bym nie dowierzała gdybym tego nie doświadczyła :)

    PS Jeśli ktoś jest z Krakowa to najprawdopodobniej w listopadzie opowiemy o swojej wyprawie w Cafe Aloha :)
    Ostatnio edytowane przez Jaga ; 19-10-2012 o 10:21

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Kaukaz 2013 (Buba, jak to zrobić?)

    Cytat Zamieszczone przez Jaga Zobacz posta
    Podzieliliśmy się na 2 pary, ja z kolegą i dwie koleżanki. My dojechaliśmy z Krakowa do Tbilisi w 5 dni, koleżankom zajęło to 6 dni. Cała wyprawa trwała od 05.08 do 02.09, czyli równe 4 tygodnie (dziewczyny zostały jeszcze w Turcji, my musieliśmy wracać do pracy).

    Trasa była trochę uzależniona od kierowców i tego co działo się po drodze. Do Gruzji wyglądała tak: Kraków -> Koszyce -> Miskolc -> Debrecen -> Oradea -> Timisoara -> Belgrad -> Nis -> Sofia -> Edirne -> Istambuł -> Merzifon -> Samsun -> Rize -> Batumi -> Kutaisi -> Tbilisi. W sumie ok. 3500 km.
    Droga powrotna wyglądała podobnie, ominęliśmy tylko Rumunię, z Belgradu jechaliśmy prosto na Budapeszt.
    Cudnie, marzę o takiej wyprawie, tylko trzeba by znaleźć partnera / partnerkę na stopa i mieć 5-6 tygodni urlopu. [drobiazg !!!]
    Kiedyś przejechałam stopem prawie całą Europę, aż po Pireneje, podróżowałam stopem również po Turcji, po Syrii i nawet po ZSRR, ale obecnie to chyba nie miałabym takiego brania

    Fantastyczne jest to, że spotyka się ciekawych i serdecznych ludzi i to się nie zmienia.

    Nie mieszkam w Krakowie ale jeżeli będę miała akurat czas to specjalnie tam przyjadę posłuchać prelekcji.
    W każdym razie podaj dzień i godzinę.

  7. #17
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Piastowy
    Postów
    571

    Domyślnie Odp: Kaukaz 2013 (Buba, jak to zrobić?)

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    do Batumi warto pojechać?
    moją wyobraźnie rozbudziła wczorajsza informacja w Trójce:
    w Batumi powstała Czacza Tower - jest to fontanna z tryskającą czaczą.
    rozmarzyłem się.

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar manio
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Kaukaz 2013 (Buba, jak to zrobić?)

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z.
    Nie mieszkam w Krakowie ale jeżeli będę miała akurat czas to specjalnie tam przyjadę posłuchać prelekcji.
    W każdym razie podaj dzień i godzinę.
    Basiu było powiedzieć ze chcesz posłuchać to przywiózłbym Nicię do Nasicznego ,bo była z nami na Czartgraniu
    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 19-10-2012 o 14:52 Powód: Zaznaczyłem cytat

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar manio
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Kaukaz 2013 (Buba, jak to zrobić?)

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Cudnie, marzę o takiej wyprawie, tylko trzeba by znaleźć partnera / partnerkę na stopa i mieć 5-6 tygodni urlopu. [drobiazg !!!]
    Kiedyś przejechałam stopem prawie całą Europę, aż po Pireneje, podróżowałam stopem również po Turcji, po Syrii i nawet po ZSRR, ale obecnie to chyba nie miałabym takiego brania

    Fantastyczne jest to, że spotyka się ciekawych i serdecznych ludzi i to się nie zmienia.

    Nie mieszkam w Krakowie ale jeżeli będę miała akurat czas to specjalnie tam przyjadę posłuchać prelekcji.
    W każdym razie podaj dzień i godzinę.
    he he he chyba źle zacytowałem ,ale sens jest ten sam że Nicia vel Jagoda bawiła w tym czasie w Ustrzykach Górnych wiec do opowieści o Gruzji było całkiem blisko

  10. #20

    Na forum od
    10.2012
    Rodem z
    Poznań/Kraków
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Kaukaz 2013 (Buba, jak to zrobić?)

    Cytat Zamieszczone przez manio Zobacz posta
    he he he chyba źle zacytowałem ,ale sens jest ten sam że Nicia vel Jagoda bawiła w tym czasie w Ustrzykach Górnych wiec do opowieści o Gruzji było całkiem blisko :-)
    Opowieści o Gruzji coś często są w pobliżu Mania ;)

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Cudnie, marzę o takiej wyprawie
    Przeczytaj zdanie, które mam w podpisie ;)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Buba na rowerze
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 08-04-2014, 09:20
  2. Kaukaz 2012 (Gruzja:okolice Szatili)
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-11-2012, 15:12
  3. Kaukaz 2012 (Gruzja:okolice Kazbegi,Dżuty)
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 04-11-2012, 14:53
  4. Dlaczego jest tak, i jak zrobić by było inaczej?
    Przez sir Bazyl w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-07-2009, 14:54
  5. Przewodnik górski - jak to zrobić?
    Przez Sol w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 23-02-2006, 17:18

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •