Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 100

Wątek: Kaukaz 2013 (Buba, jak to zrobić?)

  1. #41
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Kaukaz 2013 (Buba, jak to zrobić?)

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Buba, kiedy tam jedziecie?

    Mój przewodnik mówi, że najlepsza pora na podróż do Armenii to koniec maja, czerwiec i koniec września, październik.
    Chyba wrzesien lub pazdziernik. Wolalabym wrzesien bo dni dluzsze. Acz wszystko bedzie zalezec kiedy beda mi sklonni dac urlop (chyba ze mnie wyleja z pracy do tego czasu to sie sprawa rozwiaze sama )
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  2. #42

    Domyślnie Odp: Kaukaz 2013 (Buba, jak to zrobić?)

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    Chyba wrzesien lub pazdziernik. Wolalabym wrzesien bo dni dluzsze. Acz wszystko bedzie zalezec kiedy beda mi sklonni dac urlop
    Kiedy będziesz znać konkretne daty? Bilety na samolot trzeba kupić z dużym wyprzedzeniem.

  3. #43
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Kaukaz 2013 (Buba, jak to zrobić?)

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Kiedy będziesz znać konkretne daty? Bilety na samolot trzeba kupić z dużym wyprzedzeniem.
    Chyba niekoniecznie... W tym roku szukalismy biletu przez ponad 10 miesiecy a i tak kupilismy na 2 tygodnie przed wyjazdem bo zadna promocja sie nie trafila... Ceny ciagle byly takie same..
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  4. #44

    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Kaukaz 2013 (Buba, jak to zrobić?)

    ja tez myślę na terminem sierpień/wrzesień - tzn przełom miesięcy - przyjemnie ciepło i dojrzałe owoce
    Buba - planujesz lot bezpośrednio do erevania ?

  5. #45
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Kaukaz 2013 (Buba, jak to zrobić?)

    Nie wiem jak będzie w roku nadchodzącym.W bieżącym najtańszy bilet Warszawa-Tibilisi-Warszawa przy wczesnej rezerwacji tzna ok.6 mieś.wcześniej kosztował 300pln-oj chyba tłoczno w Gruzji będzie w nadchodzącym roku od współforumowiczek/iczów

  6. #46
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Kaukaz 2013 (Buba, jak to zrobić?)

    Cytat Zamieszczone przez biernas Zobacz posta
    Buba - planujesz lot bezpośrednio do erevania ?
    Zalezy od ceny- jesli tanszy bedzie z przesiadka to nie bede przeplacac. Ale wolalabym bezposredni bo lotniska sa obrzydliwe i wole zwiedzic dwa niz trzy...

    Cytat Zamieszczone przez diabel-1410 Zobacz posta
    W bieżącym najtańszy bilet Warszawa-Tibilisi-Warszawa przy wczesnej rezerwacji tzna ok.6 mieś.wcześniej kosztował 300pln
    taaaaa.. 312 zl jakos na poczatku stycznia ludzie pokupowali.. 6 albo 9 styczen, juz nie pamietam.. A jeden kumpel siedziec w ten dzien caly czas przy komputerze i sprawdzal polaczenia a promocji ni chuchu.. A co chwile ludzie pisali ze wlasnie kupili.. Wiec te cuda nie kazdemu smiertelnikowi sie ukazuja
    Ostatnio edytowane przez buba ; 27-11-2012 o 20:14
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  7. #47

    Domyślnie Odp: Kaukaz 2013 (Buba, jak to zrobić?)

    Powoli wyłania się jak mozaika mój pomysł wyjazdu w tamte strony. Gruzję i Armenię można zwiedzić za jednym wyjazdem.

    Trasa zależy od miejsca przylotu (Tbilisi lub Erewań). Zakładając przylot do Tbilisi, przeznaczam jeden dzień na rozejrzenie się po Tbilisi i wyruszam marszrutką do Erewania. Tam robię parę dni jednodniowych wycieczek na prowincję. Następnie jadę do Karabachu drogą przez Goris. Po drodze chciałbym zobaczyć co najmniej przełęcz Selim, klasztor Tatew oraz przejechać się tam najdłuższą na świecie kolejka linową . Następnie powrót z Karabachu do Erewania przez przełęcz Sotk. Potem powrót do Tbilisi i część gruzińska wyprawy. Chcę przeznaczyć na to 3 tygodnie we wrześniu.

    W razie przylotu do Erewania robię trasę w odwrotnej kolejności - najpierw Gruzję a potem Armenię.

  8. #48

    Domyślnie Odp: Kaukaz 2013 (Buba, jak to zrobić?)

    Już wiem, jak to zrobię.

    Ląduję w Tbilisi w piątek 6 września wcześnie rano. W sobotę ruszam do Erewania wycieczką Połączenie Kaukaskie. W niedzielę jadę na wycieczkę nad jezioro Sevan a stamtąd przez przełęcz Selim do Yeghegis i Noravank. W poniedziałek jadę zobaczyć z bliska górę Aragats i przejść doliną rzeki Amberd z miejscowości z Amberd do Byurakan.

    W poniedziałek 9 września wieczorem spotykam się z Bubą i jej ekipą, która przylatuje z rana do Erewania. Kiedyś mieliśmy się spotkać pod Pikujem, ale nie wyszło. Spotkamy się więc w Erewaniu.

    We wtorek ruszam na 3-dniowa wycieczkę do Górskiego Karabachu. W piątek wycieczka do Garni, Geghard. Szczegóły o tych wycieczkach tutaj.

    W sobotę 14 września powrót do Tbilisi marszrutką.

    Plan na Armenię już jest, trzeba jeszcze tylko zaplanować 13 dni pobytu w Gruzji.

  9. #49

    Domyślnie Odp: Kaukaz 2013 (Buba, jak to zrobić?)

    Moja trasa po Armenii i Górskim Karabachu wygląda tak:
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  10. #50
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Kaukaz 2013 (Buba, jak to zrobić?)

    A jak bedzie wygladac nasza trasa to zapewne wyjdzie w praniu! Planow poki co mam 3 zeszyty - ale plany sa po to aby je zmieniac! Pewne jest ze przylatujemy do Erewania 9 wrzesnia i idziemy z Andrzejem integrowac sie do jakiejs knajpy

    Moze ktos jeszcze bedzie w Erewaniu w tym czasie????
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Buba na rowerze
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 08-04-2014, 09:20
  2. Kaukaz 2012 (Gruzja:okolice Szatili)
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-11-2012, 15:12
  3. Kaukaz 2012 (Gruzja:okolice Kazbegi,Dżuty)
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 04-11-2012, 14:53
  4. Dlaczego jest tak, i jak zrobić by było inaczej?
    Przez sir Bazyl w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-07-2009, 14:54
  5. Przewodnik górski - jak to zrobić?
    Przez Sol w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 23-02-2006, 17:18

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •