Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Bieszczady po raz drugi w życiu

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2011
    Rodem z
    Leszno
    Postów
    113

    Domyślnie Odp: Bieszczady po raz drugi w życiu

    Och, Jimi, cudnie Ci to wyszło: pokicać po skałkach:)! Jeśli tak szybko wbiegłaś na Krzemień, a na szczycie jeszcze kicałaś, toś kozicą górską; kiedyś widziałem Twoje siostry skaczące… przepraszam - kicające po tatrzańskich turniach, a robiły to z wielkim wdziękiem. Nie wątpię, że i Ty tak potrafisz:)
    Ja w takim razie byłbym starym niedźwiedziem, co to statecznie, by nie powiedzieć mozolnie, wdrapuje się na szczyt dźwigając swój szósty krzyżyk.
    Jak czytam, podobne mamy upodobania, skoro wolisz wyjść na zewnątrz słuchać ciszy, niż piosenek harcerskich.

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2011
    Rodem z
    Leszno
    Postów
    113

    Domyślnie Odp: Bieszczady po raz drugi w życiu

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Zupełnie tego nie zauważyłam na spotkaniu w chacie u Mavo, tak fajnie się gadało i śpiewało :)

    A opowieść Krzysztofa - ciekawa, zawsze lubię przeczytać lub usłyszeć jak inni spoglądają na to samo co ja - i widzą to trochę inaczej.
    Witaj, Basiu. Dziękuję za przeczytanie.
    Inny człowiek widzi inaczej. To fakt niby powszechnie znany, ale gdy głębiej się nad nim zastanowić, staje się fascynujący i pozwala zrozumieć słowa o istnieniu tylu światów, ilu jest ludzi.
    A kim jest Mavo i gdzie jego chata?

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar mavo
    Na forum od
    11.2008
    Postów
    375

    Domyślnie Odp: Bieszczady po raz drugi w życiu

    Witaj Krzysztofie.
    Na pierwsze pytanie nie potrafię odpowiedzieć.Mimo moich usilnych wieloletnich trudów .
    Drugie to łatwizna.W najcudowniejszym miejscu gdzie wszystko jest naj.
    Nasiczne.

  4. #14
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2011
    Rodem z
    Leszno
    Postów
    113

    Domyślnie Odp: Bieszczady po raz drugi w życiu

    Witaj, Mavo.
    Ładna i zgrabna odpowiedź:) Zaproponuję szukanie prawdy o sobie w podobny, filozoficzny, sposób.
    Pewna zapominana teraz łacińska sentencja brzmi: Cogito ergo sum. Myślę, więc jestem. Proponuję drobną jej zmianę: jestem tym, czym są moje myśli.
    To oczywiście propozycja, może posłużyć do dalszych dociekań, i w tym życzę powodzenia.

    Skoro Nasiczne jest najpiękniejszym miejscem, w czasie najbliższej bytności w Bieszczadach na pewno je odwiedzę. Tyle że będzie to za 11 miesięcy…:(

  5. #15
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Bieszczady po raz drugi w życiu

    Bez jednego nawet zdjęcia... a czytając ma się przed oczami widoki, piękne widoki. : )
    Jedna z piękniejszych relacji (a raczej opowieści o wędrowaniu) jakie tu przeczytałam.
    Tobie Krzysztofie życzę szybkiego kolejnego powrotu w Bieszczady, a nam tutaj kolejnej Twojej opowieści. : )))

  6. #16
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2011
    Rodem z
    Leszno
    Postów
    113

    Domyślnie Odp: Bieszczady po raz drugi w życiu

    Dziękuję Ci za docenienie i za pięknie wyrażoną pochwałę, Asiu. Staram się:)
    Zdjęcia mam, kilka nawet udanych, ale nie wiem jak je zamieszczać na stronie. Wiesz, mnie komputer nie lubi. Nie wiem czemu. Gdy syn go weźmie w ręce, jego się słucha, mnie nie chce, mimo iż dbam o niego, podłączam do prądu na każde jego życzenie, a nawet czasami wycieram mu klawisze. Kilka dni temu uznałem, że mógłbym zamieścić swoje zdjęcie na tej stronie (och, nie zdjęcie: awatar, tak się teraz mówi), i co? Ano, nic. Myślałem, że wskażę zdjęcie, a program strony zamieści je gdzie trzeba, ale sprawa nie jest tak prosta, bo ten program pyta się o jakiś url; coś mi świta w głowie, że jest to adres internetowy, chyba. Nie wiem, jak tym komputerom wyjaśnić, że zdjęcie nie jest gdzieś, tylko w bardzo konkretnym miejscu mojego twardego dysku.
    Do zamieszczenia zdjęć z wycieczki nie zabieram się nawet.
    Tak się złożyło, że opisuję każdą swoją wycieczkę w góry; zwykle, na co dzień, są to bliskie Sudety. Sporo już się ich nazbierało, tych tekstów, ale że ta strona jest o Bieszczadach, więc tutaj zamieściłem tylko dwa opisy, o dwóch wyjazdach w te góry. Ze względu na dużą odległość, a tym samym wysokie koszta (co prawda bliższą niż Ty masz, bo 67 cm), nie mogę jeździć tam częściej niż raz do roku:(

  7. #17
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,244

    Domyślnie Odp: Bieszczady po raz drugi w życiu

    Cytat Zamieszczone przez Krzysztof Gdula Zobacz posta
    Nie wiem, jak tym komputerom wyjaśnić, że zdjęcie nie jest gdzieś, tylko w bardzo konkretnym miejscu mojego twardego dysku.
    Kliknij tutaj, potem w przycisk BROWSE, wskaż zdjęcie i pozamiatane (pamiętaj o maksymalnej wielkości zdjęcia, pod przyciskiem BROWSE masz szczegóły).
    Czterech panów B.

  8. #18
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2011
    Rodem z
    Leszno
    Postów
    113

    Domyślnie Odp: Bieszczady po raz drugi w życiu

    O, kurcze! Udało się! Dziękuję Ci, czarodzieju... to znaczy Bartolomeo.

  9. #19
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Bieszczady po raz drugi w życiu

    Cytat Zamieszczone przez Krzysztof Gdula Zobacz posta
    Do zamieszczenia zdjęć z wycieczki nie zabieram się nawet.
    Akurat w przypadku tej relacji brak zdjęć nie jest żadną wadą - przynajmniej dla mnie. : ))) Ale chętnie zobaczę efekty Twoich wycieczek również w formacie obrazkowym : ))) Mam nadzieję, że np. przy pomocy uprzejmego Moderatora stanie się możliwe i to. : )))
    Cytat Zamieszczone przez Krzysztof Gdula Zobacz posta
    Tak się złożyło, że opisuję każdą swoją wycieczkę w góry; zwykle, na co dzień, są to bliskie Sudety. Sporo już się ich nazbierało, tych tekstów, ale że ta strona jest o Bieszczadach, więc tutaj zamieściłem tylko dwa opisy, o dwóch wyjazdach w te góry. Ze względu na dużą odległość, a tym samym wysokie koszta (co prawda bliższą niż Ty masz, bo 67 cm), nie mogę jeździć tam częściej niż raz do roku:([/FONT]
    Jest tutaj taki dział - Turystyka niebieszczadzka. Są tam relacje z różnych wypraw i wycieczek - często zupełnie nie górskich nawet, więc Sudety widziane Twoim okiem tez jak najbardziej śmiało mogą tu zagościć.

    A co do odległości - bolesna niestety ...
    Dlatego cieszą mnie relacje bieszczadzkie. A ta Twoja ucieszyła mnie nawet BARDZO.

  10. #20
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,133

    Domyślnie Odp: Bieszczady po raz drugi w życiu

    Po raz drugi przeczytałem relację "Bieszczady po raz drugi" i oprócz przyjemnych wspomnień coś mi przyszło do głowy.
    Twoja wędrówka Krzychu jest taka grzeczna, ale zarazem bezkompromisowa. Czy nie przychodziła Ci ochota na skok w bok ?
    Inaczej zapytam: czy oprócz utartych i przewodnikowych ścieżek nie kusiło Cię aby zrobić coś swojego ? Bieszczady nie kończą się na granicy Parku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczady po raz pierwszy w życiu
    Przez Krzysztof Gdula w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 18-11-2011, 12:49
  2. Pierwszy raz w Bieszczady
    Przez rygiel1974 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-04-2009, 17:06
  3. Bieszczady po raz pierwszy...
    Przez gajowy marucha w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-05-2008, 11:50
  4. Pierwszy raz w Bieszczady
    Przez butek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-05-2007, 01:20
  5. 1szy raz w Bieszczady
    Przez TC w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-07-2003, 22:18

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •