Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Zaproszenie na spotkanie

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    156

    Domyślnie Zaproszenie na spotkanie

    Serdecznie zapraszam na wyjątkowo atrakcyjne "Hubertowskie spotkania z przyrodą", które odbędą się 3 listopada o godz. 18.00 w Ustrzykach Dolnych w "Piwniczce". To jest fajna knajpka znajdująca się nieopodal Muzeum Przyrodniczego. Program bogaty i ciekawy pod znakiem przyrody, a nie myślistwa. Na spotkaniu będą wyświetlane diaporamy Grzegorza Leśniewskiego i Mariusza Strusiewicza, oraz filmy dokumentalne: "Z biegiem Sanu" pana Bujalskiego i "Myśliwi spod Otrytu" pana Miczewskiego. Na pewno w spotkaniu wezmą udział Autorzy filmów i zdjęć z wyjątkiem pana Leśniewskiego. Zapowiedziało się dość liczne grono przewodników górskich.

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    156

    Domyślnie Odp: Zaproszenie na spotkanie

    Wróciłam ze spotkania. Dużo słyszałam o tutejszych imprezach ale ta przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Ku memu zaskoczeniu okazała się kameralna, przybyło tylko ponad 20 osób ale za to jakich. Byli dziennikarze, autorzy książek, fotograficy, przewodnicy. Części z nich nie znam, część dopiero poznałam ale wszyscy zrobili na mnie wrażenie. Było coś dla ducha i coś dla ciała. Film pana Bujalskiego "Z biegiem Sanu przez Bieszczady" okazał się naprawdę ciekawy, niektóre ujęcia np. wydry zgoła fascynujące. Diaporama Mariusza Strusiewicza - raj dla oczu. Diaporamy pana Leśniewskiego, jedna z Krymu, a druga z Alp to przedsmak tego co nas czeka niedługo. Na koniec był film o myślistwie, taki sobie, kilka ciekawostek. Mnie osobiście odrzucił. Powaliła mnie gościnność Agnieszki z knajpki Piwniczka w Ustrzykach D. Nie oszukujmy się, ta grupa to nie abstynenci, ale nie spodziewałam się, że zostaniemy poczęstowani takimi wspaniałościami. Były znakomite przekąski, było i coś w szkle. Nie byłam w stanie wszystkiego skosztować, spróbowałam tylko rewelacyjnej słodko-ostrej sałatki z rydzów i papryki, znakomitych maleńkich grzanek z grzybami i serem i czegoś rewelacyjnego. Maleńkie gorące kieszonki z ciasta francuskiego nadziane serem i oliwkami. I jeszcze czymś. Niebo w gębie. Nie wzięto za to od nas ani grosza. Następne spotkanie 16 o 18.00 z panem Grzegorzem Leśniewskim.

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar delux
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    piekła,cieleśnie lubuskie, sercem Teleśnica i Terka .
    Postów
    550

    Domyślnie Odp: Zaproszenie na spotkanie

    I całe szczęście że ta grupa to nie abstynęci,ludzie dzielą się na pijących i abstynętów z tym że z pijącymi jest zwykle weselej....
    Tak być nie może,bo tak być musi...

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: Zaproszenie na spotkanie

    chyba wszystko w temacie "Hubertowskie spotkania z przyrodą" zostało już powiedziane.... zamykam
    Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca....

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Zaproszenie
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-06-2009, 23:32
  2. zaproszenie
    Przez KAHA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-05-2009, 22:53
  3. Zaproszenie
    Przez Derty w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-03-2007, 18:27
  4. Zaproszenie na szkolenia
    Przez lucyna w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-01-2006, 10:34
  5. zaproszenie
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-12-2002, 22:51

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •