Strona 8 z 17 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 167

Wątek: Dojo albo sala do fechtunku

  1. #71
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Dojo albo sala do fechtunku

    Cytat Zamieszczone przez Sonka Zobacz posta
    Sądzę, że należą się Wam wyjaśnienia... To już jest naprawdę ostatni mój post. Miło było mi z Wami gadać.
    Słowo się rzekło...

  2. #72
    Fotografik Roku 2013
    Fotografik Roku 2012
    Fotografik Roku 2011
    Awatar Pierogowy
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Tarnowskie Góry Wysokie
    Postów
    1,010

    Domyślnie Odp: Dojo albo sala do fechtunku

    hallo,

    to ja znowu wrócę do meritum ...

    nooo ,właśnie...chyba za dużo pomieszałem ...
    wodzionka i żur na kaniach( hm,sromotnikowych? ),
    pierogi w zalewie chmielowej( klasycznej,ma się rozumieć )...
    i to jak zamieszałem... 4 x 4 (ale bardziej lubię tempo 6 na 8 ! )

    zdziwiony jestem tylko ,że nikogo nie interesuje piłkarska liga australijska-liga piłki nożnej !
    ...coś takiego ,nawet Bazylka... :(

    Reconie
    co do końca świata...
    Mam za nic, zarzuty Arystotelesa w stosunku do postawy Ifigenii w "Aulidzie " Eurypidesa.
    tzn: iść w strachu ,aby złożyć swoje młode ciało bogom w ofierze nie warto.
    Młodej córce wodza jest w tym nie do twarzy.Wstępuje na stos z podniesionym czołem i świętym przekonaniem ,że to ona zwyciężyła los ,a nie los ją .
    Nie mogąc ratować swojego ciała-ratuje przynajmniej ducha.

    tzn:czytam i degustuję, czytam i poszukuje degustacji,czytam i ...przygotowuję dzieciaczkom drugie śniadanie do szkoły !
    Jestem przygotowany , nie to co Achilles ,który przeistacza się w grzecznego syna ,przyporządkowanego woli ojca !

    Basiu
    jak to dobrze ,że wywodzimy się ,z odległej industrialnej krainy...
    autoironia wpisana jest w nasz lekko zamglony (od parującej w talerzu wodzionki ) landszaft.
    :)

    Marcowy
    lubię wsłuchiwać się w tupot sandałów trybuna...
    a i czasami jego laski...

    zdarza się ,że nawet dostrzegam niewprawne przymiarki do stepowania !
    :)

    Bazylku
    jako,że łączy nas iście braterskie pokrewieństwo...siedem zero.
    Pozwolisz,że doradzę ci w sprawie tematu Twojego "balonioka" (to ponaszymu);
    zanim zamienisz go na "sześciopak" (może pszenicznego ? ) to wykorzystaj go ,bo guma to prawie lateks...a lateksowe to można mieć i wdzianko (...nieprzemakalne- gore-tex zostawiasz w domciu ) ...obcisłe - więc seksowne...Itd. To już prawie fetysz...czy jeszcze nie? :)
    A potem to już tylko abcyjbilder (to tysz nasze) zamiast koszulki na lato ,możesz nosić !


    Co do postowania...czyt: pomstowania :)
    Może być różnorako,to nie jest dla mnie ważne ,od ukonstytuowania formy na forum są szpece i pozasejmowe komisje (uniżony sługa to pisze...)

    Mój wątły głosik jest sprzeciwem przeciw wycinaniu postów.

    Dlaczego ktoś może wycinać posty kogoś ,czy to jest jakoś sprecyzowane...tzn. z regulaminem forum się zapoznałem ,rozumiem (tzn.mam jeszcze takową nadzieję) punkty.
    Moderatorzy to też ludzie i jakoweś kształty postawy mają... gdzieś określone,...a mają ?
    Oprócz tzw: kinderstube ,którą wynieśli (razem z rodowym srebrem :) ) z domciu.

    Ja na ten przykład: jestem szloncki synek i pierońskich gizdów zagłebiokow ni ścierpiom.
    Tzn: posługując się moderacyjną "klawiaturę przyzwoitości" wycinałbym wszystko co tekstowe ,co pochodziłoby zza rzeki :),
    a co ..taki jestem !

    Nie mam pewności i spokoju ,że dajmy na to :.Bartolomeo( hi,hi,hi wiem ,że mnie lubisz ! ) mimo ,że utrzymujący przedwojenny savoir-vivre i brak wulgarności podczas moderowania ,wieczorami zamienia się w bieszczadzką meduzę i przy pomocy swoich licznych członków(hi,hi,hi) skłóca forum by móc banować ludzików- dajmy na to ...różniących się od niego... uczesaniem .
    :)

    normalnie ...nie mogę z tego powodu spać !!!

    Ps.
    Bazylku...pamiętasz Małgosię ...gdy zdobywaliśmy zimowego Pikuja ?
    Jej napęd na cztery ilekko przyprószone buty śniegiem ...hm...a my ...tonący po pachy w śniegu ?

    Jeszcze co do uniżoności ...to jest doskonały poziom -wysokość do obserwacji...,gdzie większość wzrok trzyma hardo w górze...a co niektórym ,zdarza się i spojrzeć w chmury.
    Często patrzę na innych z tej perspektywy...z racji zawodu...a i ...przyjemności.

    Ps 2,
    A może by tak stworzyć :
    KUCHARSKĄ KSIĄŻKĘ MIŁOŚNIKÓW BIESZCZAD ?
    Jako człowiek ,który czasami przesiaduje w kuchni (nie tylko przy zlewozmywaku ) czasami brakuje mi konceptu ,co by tu upitrasić na obiad i...nie tylko ?
    Ale te przepisy sprawdzone i okraszone fotografiami mają większa wiarygodność ...a do tego to przepisy rodzinne!
    Może na początek ...przepis na ...Nasiczańską Solianke.?














    "Najlepsze miejsce na namiot .jest zawsze troszkę dalej..."

  3. #73
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,110

    Domyślnie Odp: Dojo albo sala do fechtunku

    Cytat Zamieszczone przez creamcheese Zobacz posta
    Słowo się rzekło...
    Spokojnie, to dopiero ze trzy razy było zapowiadane. Na pewno Sonka by chciała, ale Lucy jej nie pozwala. A o jej pożegnaniach znalazłem w sieci taką ciekawostkę:
    "Wedle precyzyjnych ustaleń (specjalny program) Lucyna się pożegnała, oczywiście ostatecznie i nieodwołalnie, po raz 1482-y (słownie tysiąc czterysta osiemdziesiąt drugi). Hosanna na wysokościach!

    PS.
    Chyba czas już pomyśleć nad powołaniem Komitetu Honorowego Godnego Uczczenia odejścia nr 1500.(...) "
    Cytat Zamieszczone przez Pierogowy Zobacz posta

    (...)
    zdziwiony jestem tylko ,że nikogo nie interesuje piłkarska liga australijska-liga piłki nożnej !
    ...coś takiego ,nawet Bazylka... :(
    Tomciu, tą ligą jestem strasznie zainteresowany, właściwie od urodzenia, wręcz bezgranicznie i prawie w takim stopniu jak wirtualnym ogniskiem bieszczadzkiego klastra pod wezwaniem "setek tysięcy wejść na stronę"! Niestety jeszcze przed wejściem do UE popsuło mi się video a rzuty rożne nagrane na magnetofon nie prezentują się zbyt widowiskowo.
    Cytat Zamieszczone przez Pierogowy Zobacz posta
    Bazylku
    jako,że łączy nas iście braterskie pokrewieństwo...
    Też Cię lubię (mrugać nie musisz, przecież i tak wiem, że toczy się śmiertelnie poważna dyskusja :)) i mam nadzieję, że już niedługo wyruszymy gdzieś tam....
    Cytat Zamieszczone przez Pierogowy Zobacz posta
    A może by tak stworzyć :
    KUCHARSKĄ KSIĄŻKĘ MIŁOŚNIKÓW BIESZCZAD ?
    Jako człowiek ,który czasami przesiaduje w kuchni (nie tylko przy zlewozmywaku ) czasami brakuje mi konceptu ,co by tu upitrasić na obiad i...nie tylko ?
    Ale te przepisy sprawdzone i okraszone fotografiami mają większa wiarygodność ...a do tego to przepisy rodzinne!
    Może na początek ...przepis na ...Nasiczańską Solianke.?
    Pomysł moim zdaniem bardzo dobry, przepyszna była ta solianka!
    Cytat Zamieszczone przez Pierogowy Zobacz posta
    Ps.
    Bazylku...pamiętasz Małgosię ...gdy zdobywaliśmy zimowego Pikuja ?
    Jej napęd na cztery ilekko przyprószone buty śniegiem ...hm...a my ...tonący po pachy w śniegu ?
    Pewnie, że pamiętam, a rogaliki własnoręcznie przez Małgosię pieczone pamiętasz?
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  4. #74
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Dojo albo sala do fechtunku

    Cytat Zamieszczone przez Sonka Zobacz posta
    Osu(...)
    Wchodząc na trening, witając się wiesz, że dojdziesz do granic własnych możliwości, będziesz chcieć się poddać, ale nie zrobisz tego, przełamiesz się i być może przekroczysz barierę własnej wytrzymałości. Karate to nie tylko mięśnie, ale i żelazna wola walki i esencja cierpliwości. Karatecy mówiąc osu zarówno w czasie powitania jak i pożegnania.
    Osu
    Dzięki Sonka : )) . Teraz już wiem co to osu. I po co mi to było wiedzieć? Teraz już wiem też, żem niegodna osu mówić.

    pooozdrawiam wszystkich - bez osu

  5. #75
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Dojo albo sala do fechtunku



    (edytowano, post można usunąć)
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 12-11-2012 o 19:38
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  6. #76
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Dojo albo sala do fechtunku

    Jimi, aleś się podłożył moderatorowi, przecież on Cię wyrżnie według jakiegoś własnego widzimisię...
    Marcin

  7. #77
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Dojo albo sala do fechtunku

    Cytat Zamieszczone przez Sonka Zobacz posta
    ...Przepraszam w imieniu Lucy za przykrość jaka spotkała Waszego kolegę.
    Nie mam urazy i myślę, że nadal jestem kolegą Lucyny. Jednak lubię należeć do tych "Organizacji", go których sam wstąpię, a nie do których mnie zapiszą bez mojej wiedzy (nawet jeżeli to są Koleżanki/Koledzy)
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez bertrand236 ; 12-11-2012 o 20:45
    bertrand236

  8. #78
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Dojo albo sala do fechtunku

    Cytat Zamieszczone przez marcins Zobacz posta
    Jimi, aleś się podłożył moderatorowi, przecież on Cię wyrżnie według jakiegoś własnego widzimisię...
    W końcu nie wiem czy dobrze że wyrżnie...czy nie??!! A może ma dobre widzimisię?
    Pozdrawiam moderatora

  9. #79
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Dojo albo sala do fechtunku

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta
    Nie mam urazy i myślę, że nadal jestem kolegą Lucyny. Jednak lubię należeć do tych "Organizacji", go których sam wstąpię, a nie do których mnie zapiszą bez mojej wiedzy (nawet jeżeli to są Koleżanki/Koledzy)
    Pozdrawiam
    Bertrandzie, a do KK też wstąpiłeś, czy Cię zapisali bez pytania

    Cytat Zamieszczone przez creamcheese Zobacz posta
    W końcu nie wiem czy dobrze że wyrżnie...czy nie??!! A może ma dobre widzimisię?
    Pozdrawiam moderatora
    Czuję w kościach, że nie będzie miał wyjścia i wszystko tu w...

    PS Pozdrawiam Sonkę, puki jeszcze nie zlikwidowali jej konta
    Marcin

  10. #80
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,136

    Domyślnie Odp: Dojo albo sala do fechtunku

    Cytat Zamieszczone przez marcins Zobacz posta
    Jimi, aleś się podłożył moderatorowi, przecież on Cię wyrżnie według jakiegoś własnego widzimisię...
    Jimi ! trzymaj się ! i nie daj się zastraszyć Marcinkowi że Cię ktoś wytnie.
    Ja się bałem tak przez trzy miesiące po tym jak Piotr mię wyciął lat temu wiele.
    Dzisiaj , po latach uważam że po to są moderatorzy, aby wycinali według własnego "widzimisia"

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczady w filmie (albo odwrotnie:))
    Przez Piotr w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 318
    Ostatni post / autor: 09-05-2024, 22:47
  2. Wspinanie, albo zabawy linowe w Bieszczadach
    Przez majkello w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 06-07-2011, 14:31
  3. Krótki pachnący Sen...albo San?
    Przez trzykropkiinicwiecej w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-02-2011, 14:03
  4. Czy jest w Wetlinie albo w Cisnej sala gimnastyczna???
    Przez wisnia w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-10-2005, 11:17

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •