Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 167

Wątek: Dojo albo sala do fechtunku

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Dojo albo sala do fechtunku

    Cytat Zamieszczone przez Pierogowy Zobacz posta
    tajemniczo się zrobiło :)
    Bez przesady, po prostu nie chciałam aby ktoś konkretnie poczuł się urażonym.
    A przykład jest zapewne jednym z wielu.

    Od czasu kiedy używam Internetu, czyli plus minus od roku 1995 zaglądnęłam w sumie na około 10, a może 12 forów o tematyce górskiej - i wszędzie bywało podobnie, wszędzie po jakimś czasie niezbędna była moderacja (w różnej formie).
    Tutaj jest taka moim zdaniem - w sam raz.

    Cytat Zamieszczone przez Pierogowy Zobacz posta
    Basiu...,hm,nie chciałem tego napisać ,ale jakaś konkluzja tak mi sama powstała...-
    Ty też klikałaś na tych "agresywnych" forach?
    Jak przyjęłaś atak pod swoim adresem?

    pozdrawiam
    uniżony sługa forum
    Oczywiście że klikałam, inaczej nie miałabym tych doświadczeń i nie pisała tego.
    A ataki - bywają bardzo różne.

    Potrafię dyskutować (i to nawet bardzo długo i cierpliwie) z osobami, z którymi się nie zgadzam co do poglądów, jeżeli te osoby reprezentują jakiś choćby minimalny poziom.

    Natomiast jeżeli ktoś pisze do mnie w trakcie dyskusji "nie rozmawiam z tobą, bo jesteś gruba stara baba i nic nie umiesz" - to przepraszam, ale takiej dyskusji odmawiam, a post w tym stylu powinien od razu znaleźć się w koszu.
    Przed takimi atakami nie umiem się bronić.

  2. #12
    Fotografik Roku 2013
    Fotografik Roku 2012
    Fotografik Roku 2011
    Awatar Pierogowy
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Tarnowskie Góry Wysokie
    Postów
    1,010

    Domyślnie Odp: Dojo albo sala do fechtunku

    hallo,

    sonka ,
    kobiety i wojenka, nie wiem ,zawsze mam mieszane uczucia patrząc na tą sytuację ...
    (nie,nie, ja też jestem feministką ...a nawet anty- feministką ,...o !);

    już jakiś czas temu Virginia Woolf w "Trzech gwineach" opisała ten konflikt płci...
    mężczyźni (w większości ) wojny po prostu lubią,bo "walcząc,mogą marzyc o sławie,spełniać obowiązek,doznawać satysfakcji"...czego kobiety(w większości )nie doznają i w czym nie znajdują przyjemności.
    plus maskarada ;

    szkoda,że rezygnujesz ;

    można to przecież odkręcić i funkcjonować w czarno-białej formie ;
    :)
    informacje ,które podajesz,(może bez tzw:" wartościujących didaskali ") są potrzebne :)
    zwłaszcza,że warsztaty u Grześka plus opowieści o próbach sfotografowania drapieżników w Bieszczadach są warte nagłaśniania !

    bartku ,
    odnośnie lustra...właśnie tak to sobie wyobrażam, właśnie tak !!!
    a co do moderacji postów...gdzie mój tytuł :)
    hę?

    co do obrażania osób mamy to samo stanowisko- sprawa jasna i nie ulega dyskusji...
    tylko to wycinanie...

    to mnie dręczy
    :)

    basiu,
    do mnie możesz tak mówić ,nawet się lekko zaczerwienię !!!
    zwłaszcza jak sobie przypomnę nasz ostatni ,nocny powrót i krętą drogę po Pogórzu Ciężkowickim...:)
    dzięki za wyjaśnienie
    :)

    Wszystkim szczerze współczuję za czytanie moich , mało gramatycznych wypowiedzi.
    Miałem chwilkę i popisałem trochę w " nie na swoich wątkach".
    Wybaczcie...
    (moje dzieciątko zrzuca dzielnie gorączkę i pewnie jutro wyzdrowieje ...,
    więc ... czas wracać do swojego kieratu ,czyli hodowli pomarańczy na księżycu.)
    :)
    "Najlepsze miejsce na namiot .jest zawsze troszkę dalej..."

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Dojo albo sala do fechtunku

    Cytat Zamieszczone przez Pierogowy tajemniczo się zrobiło :)
    ...
    tzn:nie podoba mi się ingerencja bezpośrednia w posty i wątki i zanik tekstu ,
    a wątek pt:" dzieńdobry...."a teraz przemianowany na "Dojo..."miał być jakimś wentylem, gdzie można byłoby to schować...
    Całkowicie się zgadzam z Pierogowym..

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Nie zgadzam się. Kasowane są posty, które zdaniem moderatorów nie powinny były w ogóle się pojawić. ...
    Co to znaczy? " ...zdaniem moderatorów" ...nieomylność i traktowanie innych z góry ? "bo Ja tak uważam" ,MY moderatorzy ... ,wyrażasz tu zdanie wszystkich moderatorów?, tak to odbieram i nie tylko ja..typowy przykład cenzora "z najlepszych czasów"
    Bawcie się tak dalej , a forum będzie wegetowało. To by było na tyle.
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  4. #14
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Dojo albo sala do fechtunku

    Przeczytałem te wszystkie wypowiedzi i chciałoby się napisać - zgłupiałem , gdyby nie to że ja już dawno jestem głupi!
    Ale głupi czy nie, zrozumiałem przynajmniej trzy rzeczy:
    @Henryk uważa że obrzucam swoich oponentów gównem, czemu On, jako prawdziwy Esteta jest przeciwny.
    @Pierogowy uważa że właściwie mogę obrzucać, ale gdzieś w kącie.
    @bartolomeo uważa że miał, ma i będzie miał rację.

    W zasadzie nie podejmuje polemiki, chciałbym jednak przedstawić pewne fakty a także mój pogląd na poruszony tu temat.
    Może zacznijmy od faktów:
    Na Naszym Forum (piszę Naszym bo jestem tu od 7 lat i jakoś tam identyfikuje się.....) jest Userka zarejestrowana pod czterema nickami. Jeden z tych nicków ma zbanowany, jeden tzw. "zbiorczy" cokolwiek by to znaczyło, jeden obecnie używany i jeden rezerwowy, na czas gdy skończy się dziwna wyrozumiałość Administracji a Modowie przypomną sobie że na Forum obowiązuje również regulamin jako uzupełnienie własnego widzimisię.
    I tu pierwsze moje pytanie, jak się to ma do regulaminu? Tak na marginesie , nie jest to pytanie do Mode.... bartolomeo który przyznał otwartym tekstem że kasując posty kierując sie własnym zdaniem a nie regulaminem.
    Wszystkie posty na tym Forum, powtarzam, wszystkie (zresztą na tzw. "zielonym" również) podpisane nickiem Sonka, napisała Lucyna, Userka która na tym Forum jest (podobno) zbanowana! Twierdzę tak stanowczo i z cała odpowiedzialnością i potrafię to udowodnić!
    Twierdzę równiez równie stanowczo że podane tu fakty znane są Adminowi i Moderatorom. Mnie z kolei znane jest stanowisko Administracji Forum...... i powiem szczerze, gdyby to było moje stanowisko, nie byłbym z niego jakoś specjalnie dumny. Bo to jest zwyczajne chowanie głowy w piasek, taktyka strusia i czekanie, może Pastor wkurwi Lucynę, może Basia Z. ...... Ta nie wytrzyma, pojedzie otwartym tekstem..... zbanuje się Sonke i znów będzie OK!
    Nie mam nic przeciwko temu żeby Lucyna pisała na Forum, przeciwnie, jestem za, świadom oczywiście że to nie zależy ode mnie. Jestem jednak przeciwny obecności na Forum dzięki oszustwu i drobnocwaniackim wybiegom. Jeżeli Lucyna chce pisać na Forum to niech się porozumie z Adminem, zresztą swoim znajomym z fejsbuka. Zastrzegam sobie (niech będzie że uzurpuje), prawo do krytyki takich postaw i jest to zgodne w moim przekonaniu z samą istotą i celem Forum. Dyskusja i polemika to w moim przekonaniu kwintesencja forum dyskusyjnego! Widzę tu jednak mnóstwo osób które dyskusję i polemikę uważają za coś brzydkiego, niemal śmierdzącego. To ja się pytam, co te osoby robią na Forum, przecież można założyć bloga, wyłączyć komentarze i monologować do usr........ To smutne że na forum dyskusyjnym przewagę mają zwolennicy monologu............. i zamordyzmu!
    A rzecz się zaczęła od tego że Lucyna skopiowała swój własny wpis na fejsbuku, podpisała jako Sonka i umieściła na Forum. Spowodowały to pewną wymianę postów które Mode.... bartolomeo przeniósł do innego wątku, zgodnie z własnymi uprawnieniami........ i własnym widzimisie bo przypominam że wątek był w dziale OT i pewna lekkość wypowiedzi nie była niezgodna z regulaminem........ tylko ze zdaniem Moderatora!
    Następny kolejny post w tym wątku informował o odbytym spotkaniu i i o obecności na nim......
    Do tego postu również odniosłem się krytycznie ponieważ zawierał treści zwyczajnie nieprawdziwe. W żaden sposób nie mogę się dopatrzeć gdzie złamałem regulamin pisząc w sposób jak najbardziej delikatny że zarówno liczba Uczestników jak i samo Spotkanie to zwyczajna sciema. Od pewnego czasu nikt już nie słyszy i nie czyta że "najlepszy pstrąg smazony jest w OW UNITRA" a najlepsze obiady w Smereku. Dlaczego? Znam odpowiedź na to pytanie ale się od niej uchylę. To prywatna sprawa Lucyny. Teraz najbardziej kultowym lokalem, z najmilszą obsługą, najlepiej karmiącym okazuje się byc pewna "Piwniczka.." w UD. A spotkania??? To taki dodatek do owej "Piwniczki.."
    Nie ukrywałem i nie ukrywam że jestem krytyczny wobec takich zachowań i nadal uważam że moją krytyka jest uprawniona i nie przekracza granic. Pozwolę sobie przypomnieć że za ową krytykę zostałem wielokrotnie obrzucony przez Lucynę wyzwiskami, inwektywami a nawet groźbami, co prawdę mówiąc szczerze mnie ubawiło ale i zmotywowało......... do dalszej krytyki bo jak mówiono za poprzedniego ustroju "Krytyka, towarzysze, owszem, jak najbardziej.....byle konstruktywna"
    No więc.......... już nie będę krytykował, odechciało mi się, niech żyje poprawność ..... i trochę hipokryzji.......... a obrzucanie gównem???.....kto by to lubił, Henryk ma rację , jeszcze ra powtórzę, niech żyje POprawność!!!
    .................................................. ................. Pozdrawiam! + Pastor ręką własną


    PS Ja również, podobnie jak jak Lucyna (pseudonim służbowy Sonka), pozwolę sobie na cytat biblijny:
    "I poznacie prawdę a prawda Was wyswobodzi" J 8,32 BG
    Ostatnio edytowane przez Pastor ; 06-11-2012 o 04:40 Powód: wykastrowałem byka!
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  5. #15
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Dojo albo sala do fechtunku

    Mam 2 fora ktore czytuje. Bieszczady.info.pl i pl.rec.paralotnie. Obydwa o dziwo maja wspolny mianownik - pogoda.
    Otoz gdy zaczyna sie syf za oknem, ciemno, szaro, czas znowu przestawili na zimowy (o dziwo jeszcze nikt nie zaraportowal ze zegar na forum znowu zle chodzi) zaczynaja sie zadymy na obydwu forach....
    Paralotniarze zaczynaja sie kopac po ja... bo powolanie federacji nie wyszlo tak jak powinno, Areoklub Polski to sitwa (jak PZPN), parki narodowe nie pozwalaja latac swobodnie itd.
    U nas natomiast jak to w Halloween (tfu) pojawiaja sie duchy. Jedni je wywoluja, inni probuja natychmiast kolkiem osinowym je ubic (nawet gdy empirycznie ich nie stwierdzono).

    Moja propozycja to: dajmy spokoj Lucynie, Sonce i innym i wrocmy do glownego tematu forum. Szkoda czasu i zdrowia....
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  6. #16
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Dojo albo sala do fechtunku

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    .............................Moja propozycja to: dajmy spokoj Lucynie, Sonce i innym i wrocmy do glownego tematu forum. Szkoda czasu i zdrowia....
    Ja, wzorem klasyka jestem za.....a nawet przeciw. Masz jednak Adminie moje słowo (podobnie jak i szacunek) że ja już sobie odpuszczam i nie będę absolutnie twierdził że Sonka to Lucyna (no chyba że ktos mnie będzie nachalnie molestował, to wtedy powiem że Sonka to I.W.............noo bo w końcu te posty same sie nie wklejają).
    .......................................... Pozdrawiam + Pastor ręką własną
    Ostatnio edytowane przez Pastor ; 06-11-2012 o 05:56
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Dojo albo sala do fechtunku

    @Pastorze.

    Lucyna czy też Sonka zapewne ma nas wszystkich za głupków, że nie orientujemy się że jest to jedna i ta sama osoba.
    Jako osoba uzależniona od forów nie wytrzymała bana dłużej niż rok i na wszystkich forach na których została zbanowana (ja osobiście oprócz tego znam 3 inne, nie wiem może jest ich więcej) zaczęła jakiś czas temu pisać jako Sonka.

    Oczywiście sam sposób pisania - robienie dokładnie tych samych co zawsze błędów w nazwiskach, te same literówki i ta sama stylistyka dekonspirują ją natychmiast.

    Z tym, że ja mam na ten temat pogląd inny niż Ty.
    Dopóki pisze swoje zaproszenia na imprezy - niech sobie pisze pod dowolnym nickiem, mi to zupełnie nie przeszkadza (oczywiście jeżeli regulamin danego forum zezwala na posiadanie kilku nicków, nie wszystkie fora na to zezwalają)
    W imprezach, z racji odległości raczej i tak uczestniczyć nie będę.

    Może sobie pisać również to co myśli o Zakapiorach, nie zgadzam się z takimi poglądami, ale dyskutować nie będę.

    Dopóki nie atakuje mnie osobiście - niech sobie pisze co chce.

    Natomiast jestem przeciwna wszelkim dyskusjom, które w prosty sposób prowadzą do zadymy i dlatego jestem za moderowaniem takich dyskusji w zarodku (oczywiście moich wpisów również).
    Może to z mojej strony hipokryzja , ale wolę tak jak jest teraz.

    Niepotrzebnie (moim zdaniem) Ty i Michał zaczęliście tą całą dyskusję, która potem znalazła się w koszu.

  8. #18
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Dojo albo sala do fechtunku

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    wyrażasz tu zdanie wszystkich moderatorów?
    Nie, nie konsultowałem tego z pozostałymi moderatorami. To moje własne i osobiste przekonanie.
    Czterech panów B.

  9. #19
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Dojo albo sala do fechtunku

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    Na Naszym Forum (piszę Naszym bo jestem tu od 7 lat i jakoś tam identyfikuje się.....) jest Userka zarejestrowana pod czterema nickami.
    Pięcioma Pastorze,jesteś nie na bieżąco
    Pozdrav

  10. #20
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Piastowy
    Postów
    571

    Domyślnie Odp: Dojo albo sala do fechtunku

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    Wszystkie posty na tym Forum, powtarzam, wszystkie (zresztą na tzw. "zielonym" również) podpisane nickiem Sonka, napisała Lucyna, Userka która na tym Forum jest (podobno) zbanowana! Twierdzę tak stanowczo i z cała odpowiedzialnością i potrafię to udowodnić!
    a to mnie zaciekawiło! bo to że Sonka to najprawdopodobniej Lucyna to jedno, ale udowodnienie tego to co innego.
    może brak mi wyobraźni i wiedzy, ale stawiam dolary przeciw orzechom, że tego żaden użytkownik, moderator, ani nawet admin, udowodnić nie jest w stanie.
    nie jest nawet w stanie nikt udowodnić, że Sonka to nie np. ja.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczady w filmie (albo odwrotnie:))
    Przez Piotr w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 314
    Ostatni post / autor: 24-01-2023, 10:29
  2. Wspinanie, albo zabawy linowe w Bieszczadach
    Przez majkello w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 06-07-2011, 15:31
  3. Krótki pachnący Sen...albo San?
    Przez trzykropkiinicwiecej w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-02-2011, 15:03
  4. Czy jest w Wetlinie albo w Cisnej sala gimnastyczna???
    Przez wisnia w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-10-2005, 12:17

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •