Czytanie wątków na forum,ostatnio przypomina mi czytanie bibuły w stanie wojennym.
Jako że byłem wtedy karlusem i miałem mleko pod nosem czytałem szybko...nie ,nie że to było niebezpieczne ,ale kolega z ławki też chciał i...jego kolega tez itd....
A bibuła ,a raczej tekst- po kilku wariantach takich przepychanek stawał się nieczytelny ...zanikał.
Czytanie wątków na forum przypomina mi także serial ,serial z natury z detektywem Monkiem.
Istnieją dwa światy,ludzi spod innych znaków horoskopu.
A miedzy nimi stróżowie prawa. Którzy noszą legalną odznakę.
Którzy pojawiają się na pięć minut przed zakończeniem odcinka i ratują świat.Zatrzymali proces demoralizacji.
Wyznawcy innych gwiazdozbiorów tymczasem obmyślają następny atak,wypuszczają strażników na pole minowe ,a sami oddaleni ,w bezpiecznej odległości, pojedynkują się w pełnym słońcu internetowej chuci.
Myślę,że tego nie zatrzyma nikt.
Może po części w elektronicznym dialogu o to chodzi.
Nie,nie wyznaję chęci wzięcia udziału w szermierce (cherlawy ze mnie piosenkarz).

Potraktowałbym... to jako szkolny pojedynek siedmiolatków,oglądany poprzez okno ,mieszczącej się na drugim piętrze szkolnej świetlicy.
Kto chce niech podziwia uniki,ciosy przeciwników-kogo to nie interesuje- na sali jest mnóstwo ciekawych rzeczy do robienia.
Ale poprzez zabronienie takich czy innych pojedynków nie zmienimy układu gwiazd (czyt. horoskopów).
To protest .
Troszkę więcej wyrozumiałości... a może jakieś referendum...?

na marginesie
zdążyłem przeczytać parę tekstów,zanim zostały skasowane,i zostałem z paroma pytaniami na ustach !

odnośnie stowarzyszenia dbającego o zachowanie dzikości Bieszczad (to chyba pisała sonka-wybacz nie zdążyłem zapisać) co to za zakon?
czy to oznacza ,że rycerze okrągłego stołu Bieszczad dbają o czystość i nieposzlakowane informacje na temat rejonu gór?
wypuszczają powietrze z kół quadów?
niszczą nawierzchnie na świeżo wyremontowanych drogach dojazdowych ?
generują opady atmosferyczne w miejscach przebywania "stonki" ?
mogę spać spokojnie!

i co...nie mogę zadać pytań ,bo...zniknął post ,albo został zamknięty ,
ech
to może tutaj ...taka salka do fechtunku...albo dojo...

za każde przekleństwo ...dwa przysiady...dwa dobre słowa
a nie , wyrzucanie za drzwi i ...niech rodzice przyjdą na drugi trening
:)