Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: o Górach Kaczawskich

  1. #21
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: o Górach Kaczawskich

    Hej,
    Dzięki za relację:) Kaczawy są piękne. Ostatnio też je odkrywam. Wstyd się przyznać, ale trochę słabo je zwiedzałem z uwagi na ich niewygórowany wzrost:) JAkoś tak szukałem gór bardziej imponujących wysokością.
    Jednak one mają inne zalety - są miejscami bardzo dzikie i wypełnione szaloną przyrodą. Pełne niepowtarzalnych krajobrazów, tajemniczych geologicznych odkrywek. A w dolinach wsie pełne historii i urodziwych budowli. W sumie to zadziwiającą sprawą jest fakt, że o Górach Kaczawskich mało w przewodnikach, książkach i albumach.
    Krzysztofie, gdybyś kiedy miał ochotę na jakąś wspólną wędrówkę po tych okolicach, daj znać na PW, a może się uda jakaś wyprawa? Ja mieszkam w Jeleniej G. więc dość szybko mogę dotrzeć w te okolice. Chciałbym przewędrować zwłaszcza wschodnie fragmenty, które znam tylko częściowo. I ciągnie mnie w okolice Pogórza Bolkowskiego - niby nic, a górek tam do przejścia, że hej.
    Pzdr
    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  2. #22
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2011
    Rodem z
    Leszno
    Postów
    113

    Domyślnie Odp: o Górach Kaczawskich

    Witaj, Derty.
    Tak właśnie jest w tych górach: niby nic, a ciągnie. I są na tyle rozległe, że aby je poznać, potrzebnych jest wiele, wiele wędrówek.
    We wschodniej części tych gór niedawno byłem (okolice Myśliborza), ale oczywiście byłem nie po raz ostatni. Dzięki za propozycję, cieszy mnie ona. Obiecuję dać znać gdy będę wybierać się w Podgórze Bolkowskie, a wybiorę się na pewno, bo im więcej chodzę po tych górach, tym bardziej mi się podobają. Ostatnio pomyślałem nawet, że będę mógł powiedzieć sobie, że je znam, gdy zobaczywszy jakąś dróżkę, będę wiedzieć dokąd ona prowadzi, a do takiej znajomości wiele mi jeszcze brakuje.

    Cudne masz motto: nic nie robimy. Lubimy to robić. Dawno już temu pomyślałem, że pogadałbym sobie, tak po męsku, jak facet z facetem, z tym człowiekiem, który coś bredził o uszlachetniającej roli pracy. Pomógłbyś mi w takiej rozmowie?

  3. #23

  4. #24

  5. #25
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2011
    Rodem z
    Leszno
    Postów
    113

    Domyślnie Odp: o Górach Kaczawskich

    Nie wiem czy tak to się robi, chyba niezupełnie skoro nie widać miniaturek tylko literki, ale gdy kliknąłem, zdjęcia otwierają się.

  6. #26
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2009
    Postów
    745

    Domyślnie Odp: o Górach Kaczawskich

    Niestety mi nie :( Może to dlatego, że dałeś je do pustego (bez żadnego tekstu) postu? Zawsze przed publikacją dawaj "podgląd wiadomości" . Proponuję, abyś dawał opis tylko do 10 zdjęć i tyle dołączaj do postu, reszta w następnej wiadomości

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. O Górach Kaczawskich raz jeszcze
    Przez Krzysztof Gdula w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-11-2012, 21:40
  2. Filmy o górach.
    Przez Anyczka20 w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 15-10-2012, 22:38
  3. Rowerem w górach
    Przez Challenger w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-08-2011, 18:20
  4. Motocross w górach
    Przez MF w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-10-2006, 15:40

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •